Komentáře
Jsme něco jako ANO, ale bez peněz. Vzestupy a pády mladého „studentského“ hnutí Generace
6 komentářů
Miroslav Kašpar
0
Cokoliv, co se deklaruje jako "něco jako ANO", je špatně. A jsou-li bez peněz, tak snad půjdou brzy samovolně k čertu 

Oni už dnes mladí vědí jak udělat malá domu,aniž by byli jakkoli potrestání.Jen ať nás pánbůh chrání od takovychto jak to slušně vycuranku.
Zase jeden co udělal malou domů. Je pravda, že chytřejší napálí ty hloupé, kteří mu to všechno sežerou i s navijákem.
Joska Oltec
Jen ať si to zkusí a vylámou si na české realitě zuby. Na celostátní chod politické strany je třeba moře peněz a jakmile se je podaří sehnat od nějakého bohatého mecenáše, začně vnitřní řevnivost a rozkol. Neb ten bude chtít do směřování strany mluvit, Déja vu Věci Veřejné.
I když jim nepřeji nic zlého, mám dojem, že jde jen o dalšího spasitele. O nic lepšího, o nic horšího, než jsou ti ostatní.