Komentáře

Zpět na článek

Vyšší DPH? Nejdřív zdaňte sebe, zloději!

11 komentářů

filiprx
8. listopadu 2011 • 00:46
Opravdu . A ještě se tam podařilo zamontovat Paroubečka
sendyman
8. listopadu 2011 • 08:07
Tak, tak!
enemabagjones
7. listopadu 2011 • 22:14
Jelikož blbové jsou u nás ve většině, nutno emigrovat, protože zde není žádná naděje na zlepšení situace. Šílené je, že neustále stoupá obliba jednoho z mnoha gaunerů Michala Davida. Mezi tak degenerovanými tupci opravdu nelze žít.
strassidlo
7. listopadu 2011 • 21:20
těch jmen všelijakých vyžírek bychom se už snad ani nedopočítali. A to zcela demokraticky ze VŠECH politických stran a straniček, úřadů a úřadečků....
neilyoung
7. listopadu 2011 • 18:15
Pane jo! Na tohle čekám už několik let, kdy jsem tu coby Revolucionář (a další nicky ) vyrýpával. Pravičáci prozřívají. On Keller říkal, že střední třídě to vždycky trvá nejdéle. Bohužel pozdě. Za čtyři a půl roku státní se podařilo Kalouskovi úplně rozbít příjmovou stránku rozpočtu, a tudíž jemu poděkujme o navýšení státního dluhu o jeden bilion korun. Ale musíme to překousnout, máme vládu ropočtové odpovědnosti... Zase bude líp
von.rammstein
7. listopadu 2011 • 21:20
Keller? tak většího blbce neznám.
neilyoung
8. listopadu 2011 • 20:45
Na rozdíl od Vás má Keller co říct. Je velmi trefný
pismenacislice
7. listopadu 2011 • 14:39
Fascinuje mě logika Kalouska: Čím na tom ekonomika bude hůř, tím víc bude třeba zvýšit nepřímé daně.

Opravdu jsem v minulých volbách volil pravici, když jsem dal hlas TOP09? Pochybuji! Pravicový politik by totiž věděl, že tím tu ekonomiku ještě víc poškodí - a proto by hledal další úpory místo zvedání daní.
homeopat
7. listopadu 2011 • 12:20
proč danit politiky, ja bych jim to dála uhradit a nejen jim, ale i kmotrum, co za nimi stoji.
zajda61
7. listopadu 2011 • 12:01
Dobře napsaný článek,.. jako volič pravice jsem úplně v ***i,.. po tom si přečtu o prádelně ctihodné paní Kocourkové v Novém Mexiku,.. mám tisíc chutí našemu panu čistému premiérovi nakopat *** zepředu,..... Už mě ta banda sráčů pije krev,.. jenomže bohužel to asi zůstane jenom na papíře,... a že byl šel sedět "galaxy manažer" Roman, si už iluze vůbec nedělám,....ono mezi tou bandou už kromě komoušů asi není nikdo kdo v tom nejede,... (ne že by ti rudí darebáci byli hodní, ale nejsou u lizu,...)