Komentáře
Pavel Krtek
1
Testovací
Alois Rudý
A komu jinému než našim přátelům z USA by mělo Grónsko patřit ?😎
Pavel Hanzl
Rusko považuje sport a především olympiádu za reklamu na válku, právě ono do něho tahá politiku nejvíc. Navíc měli už dávno distanc kvůli dopingu. Je to jen banda podvodníků a lhářů, do normální, lidské společnosti nepatří.
Pavel Hanzl
Grónsko kolonizovali už velmi dávno Eskymáci (dnes Inuité) a Vikingové, (dnes Dánové), ti tam zakládali osady a normálně tam žili, obchodovali s Evropou, vyváželi kožešiny a mrožovinu.
A to v době, kdy v USA ještě běhali Komančové po prériích a bílý člověk byl jen v mýtech Mayů a Aztéků.
A to v době, kdy v USA ještě běhali Komančové po prériích a bílý člověk byl jen v mýtech Mayů a Aztéků.
A kde a kedy zobralo Dánsko právo na Grónsko ? Čas koloniálnych krajín sa ešte neskončil ?
Alois Rudý
Politika stejně jako Izrael a Ukrajina na OH nepatří.😎
U sportovců stejně jako u herců platí známá pravda. Pokud vysloví veřejně svůj politický názor, minimálně půl národa nas ere tak, že už mu neodpustí nic a i kdyby byli sebelepší, pro tu půlku lidí budou navždy odepsaní.
Známé pravidlo a životní zkušenost říká, že politika do sportu nepatří. Sportovci a komedianti by se ho měli držet dvojnásob.
Známé pravidlo a životní zkušenost říká, že politika do sportu nepatří. Sportovci a komedianti by se ho měli držet dvojnásob.
KIng X
@epr3 Jenže je tu háček, gumo. V Olympii všichni sportovali nazí. To je v zimě trochu problém, co?
Pavel Hanzl
@epr3 Politika do sportu nepatří, jenže na Ukrajině se neprovádí politika, ale krutá válka. A agresor dle stanov MOV na olympiádu nesmí, tak čemu se čemu hlupáčku?