Komentáře

Zpět na článek

Takoví normální blbečci. Kdo jsou lidé, kteří urážejí památku nevinných obětí terorismu?

44 komentářů

jiriydolezalostny
8. října 2011 • 02:54
Aby se vysmáli oběteM? vážně? nevim, o výsměch nešlo, ale prostě 11. září, konspirační teorie, americkej imperialismus, kterej fakt existuje a exis­toval­....­...jas­ně, ta Plzeň, to se moc nehodí, připomíná to trošku ten tank růžovej od Černýho, tank, co měl připomínat 45 a ČErný řešil 68 a tak......ikdyž ono obojí.....kdyby nás osvobodili Amíci, tak....by tu třeba bylo fajn jak v západním Německu, v Rakousku......ale tak, o to nejde, samozřejmě, že 11. září nebyla sranda, kolik lidí, uhořelo, udusilo se, skákali z oken, jenže Amíci nechtěli ukázat žádný ošklivý fotky, a ty nárazy, ono to je celkem efektní - vizuálně atraktivní, ale třeba taková fotka utržený ruku u zápěstí, kosti čouhaj, která se válí pod budovama na chodníku, to už je trošku o něčem jiném, to pak začně člověk uvažovat trošku jinak......
jiriydolezalostny
8. října 2011 • 02:56
pseudoudálost, jako 11. září bylo parafrázovaný už asi milionkrát...
ladan
9. října 2011 • 22:09
Nějak se Vám to všechno plete. Tipoval bych to na přemíru amfetaminu nebo členství v mladých komunistech.
madjack
6. října 2011 • 18:55
1. JXD, který nerozezná plast od gumy. NEBO
2. Knížák, který za stejně růžové blbiny byl na postu ředitele Národní galerie NEBO
3. kluci, kteří si utvářejí vlastní názor na základě informací kolem sebe NEBO
4. My všichni, kteří mladým právě takové informace poskytujeme NEBO
5. THC, které udělalo z JXD to čím dnes je NEBO
6. USA, které obětovali cca 3.000 svých lidí jako oddálení stejně nevyhnutelného pádu a krize NEBO
7. Já sám, že se neudržím a reaguju na sebestřednýho vyhulence TOŤ OTÁZKA....
urvanej
7. října 2011 • 13:48
č.7 je správná odpověd !
strassidlo
7. října 2011 • 20:40
naby
6. října 2011 • 14:06
Prvne bych se chtel odprostit od toho, ze nadpis je rasisticky .
Hned potom reknu, ze tleskam vyborne napsanemu clanku JXD. Vtipne, jasne, pravdive a uctyhodne. Obzvlaste na nekho v tomhle veku a s jointem v puse .
el.mimo
6. října 2011 • 09:50
o vnímání velikosti ducha a vlastní "důležitosti" vypovídá výběr oponentů...
Z mého pohledu se JXD obrazně vyhonil nad nemluvnětem a teď se prsí, jak je "hustey, voe". Congrats!
PS. pravice... levice... ach jo.**
watabi
6. října 2011 • 11:49
No, nick má fakt pravdu, jsi totálně mimo. Že nesnášíš JXD ještě neznamená, že on nemá pravdu.
Proč obhajuješ dva postpubertální blbečky? Jak jinak si vysvětlit, že Doelžalův článek považuješ za "vyhonění se nad nemluv­nětem­"...­....No, jsi opravdu "hustey, voe"...........
el.mimo
6. října 2011 • 16:29
Mladý muži, odkud čerpáte informace ke svým závěrům a podsouval mi, že:
- nesnáším JXD
- tvrdím, že nemá pravdu
- obhajuji postpubertální blbečky.
Snad ještě vaše tvrzení, že můj nick má pravdu, aniž byste byl s to jej vůbec přeložit. No nic...
Podléháte příliš vlastní dojmologii (a navíc vám chybí vychování), watabi.
Když už s vámi ale mařím čas, pokusím se vám vysvětlit, co jsem svým komentářem sledoval. Pokud máte obecný přehled v tématech a způsobu zpracování článků JXD za několik posledních let, jistě jste si všiml, že "poslední dobou" vykazují podezřele často plytké fráze - výkřiky k tématům, jež způsobem uchopení působí až bulvárně. Dovedu si představit, že JXD napíše obsáhlý článek, kde zanalysuje příčiny a důsledky, nějaké citace, trochu globálních čísel, etc., etc. ...koneckonců, tohle "je" Reflex a JXD už také dokázal, že takový článek napsat umí.
Tentokrát však našel dva blbečky, kteří nejsou ničím zajímaví, šel, nakrmil je moudrem a ztrapnil je na údajně tom samém Reflexu. Na webu Blesk.cz bych ani necekl, zde mě však stejný text jako čtenáře uráží, neb očekávám víc než jen právě Blesk.cz a blog JXD o obsesivní potřebě ukájení si ega na bezvýznamných lidech.
Snad jsem vám dal dostatečně vyčerpávající informace, watabi, abyste příště šetřil své nervy a neukvapoval se ve svých závěrech.**