Komentáře

Zpět na článek

Tajná kniha II. Čtenáři nedočkavě vyhlíží dílo o souložení s největším českým gayem

7 komentářů

von.rammstein
3. října 2011 • 22:43
to že je Klaus homosexuál je veřejným tajemstvím a myslím že on sám se tím ani nikdy moc netajil...
neilyoung
3. října 2011 • 20:12
Nehrajme falešnýma kartama, prosím, nehrajme falešnýma kartama... Takže jakkoliv mi homosexuálové nevadí, tak Klaun i jeho ***ská suita mě serou až moc. V.Klaun už má být už 20 let popraven minimálně za vlastizradu a lvím podílu na rozkrádání státního majetku.
pavel1943
3. října 2011 • 10:04
Teď,už raději nepíšu nic,ale bych ti s radostí dal přes držku a prosím tě napiš o tom něco,jak na tebe někdo chce udělat atentát,budeš se lépe prodávat chudáčku!!
maravesan
3. října 2011 • 08:25
Takže pan Jiří X opět nezklamal a vyplodil další (stopadesátou) sra.ku v řadě. Gratuluju stále si držíte svůj oslňující standard
xviktorie
3. října 2011 • 08:36
Jeho pilná snaha zesračkovat a zbulvarizovat Reflex je nekonečná... Já ale ještě více obdivuji to jeho věčné uvádění titulu PhDr. (dnes přežitek) úplně všude, takový pěkný komunistický zvyk
maravesan
3. října 2011 • 08:43
Také jsem si všimla. Možná nějaký skrytý mindrák. Snad by se o tom mohl PhDr.Jiří rozepsat v dalším sloupku
bruce1956
3. října 2011 • 07:47
Jak jsem šukala s debilem. Autor: Alex Doležalová.