Divoký kačer

Zpět na článek

Vláda zakázala na Vánoce lití olova. Zjistila, že je jedovaté. Odlejte si měď nebo nikl, nabádá Fiala

13 komentářů

Uživatel_5700640
@Frank51482 Nerozumím vám. Pan Landsman píše jen a pouze smysluplné věci. Vy jste nečetl nic od ostatních novinářů na internetu? Sláva Kačerovi!
giorgio287
Odlejte si fialový trus. Budete mít soudruha vlastizrádce z Brna. 🤣
Vera Diblikova
Paní prezidentová může odlívat zlato, aby byla in.
Karel Jirsa
@Richard Šebesta Jen nevím, co nám premiér vlastně zakazuje?
pinkkk
Já odlévám zlato, nejsem nějaká socka jako jiní.
Frank51482
Napadá mně myšlenka, jestli už někdo četl od Landsmana něco smysluplného, než jeho pí.oviny? On se pasuje do dalšího komika po Zelenském a Fialovi?
Avatar - našinec
našinec
@giorgio287 Myslíš jako že do hovínka přidat potravinářské barvivo?
bella.
@Vera Diblikova
A to zlato z důchodů českých důchodců může madam z Hradu a od nově zaměstnankyně státu coby manželka ( státu 😂) rovnou poslat na Ukrajinu, aby byla úplně nejvíc in!
bella.
Starobylé obyčeje inovujte.
Odlívejte Nutellu, když budete hodný, třeba i ztuhne!
Avatar - Richard Šebesta
Richard Šebesta
Fialův válečný kabinet by byl schopen lecčeho. Cokoli zakázat co považuje za špatné. Mi to nedá ale Fiala musí být tajný obdivovatel Skály nebo Konečné a bývalých soudruhů Jakeše,Husáka atd. Jinak si jeho chování neumím vysvětlit. Existence Foltýna to jasně DOKAZUJE.
Avatar - rammstein.1.rammstein
rammstein.1.rammstein
Já budu lejt to olovo. Do tvaru ogiválních kulek.
bella.
Dějepisáři Fialo !
Jak to, že neposloucháš Pekarovou. Ta nařídila svetrya šetřit energií!
Teplota tání Niklu = 1455 °C, teplota tání Mědi =1 085 °C .
To bude zase díra do rozpočtu!
--------------------
Já zůstávám u Olova= 327,5 °C a sundám svetr, sundám kohouty u topení a topit budu na plnej céres . I tak ušetřím . 😂
Avatar - našinec
našinec
V pohodě. Budu lít zubařskou bílou pryskyřici.