Divoký kačer
Máme větší schodek než byl za Babiše, chlubil se Fiala a slíbil schodek dát mladým rodinám i samoživitelkám
18 komentářů
Zdeňka Tašárová
1
Tak to se Ti, Divoký kačere, opravdu " povedlo", soudě dle diskuze
Ty seš akorát ta největší *** ty zkurvenej fialo... Nakopat te do ***e ty sraci
Všichni jen nadáváte, napište taky někdo o tom, co se Fialovy+spol. povedlo.
10 miliard na dávky na bydlení na velké a drahé byty. Chybí nám Churchill, ten sliboval krev, pot a dřinu. Nikdo nechce šetřit. Mladí rezignovali na pořízení bydlení. Bez pomoci rodiny a dědictví to nejde. Kde je ta investice nádraží v Brně ? Řeší to 96 let. Nuteliér vlakem nejezdí. A dálnice Brno - Svitavy ?
To je fachman ten Fiala panecku.Takhle ten prus.r zvany schodek oznamit pekne polehoucku a jeste se poplacat za neschopnost.To si se Stanjurou celkem sedli
A ten schodek není ještě ani finální. Ano, je to výrazný úspěch Fialovy vlády. Vezmeme-li v úvahu, že přispíváme na UA, USA a další, přičemž budeme minimálně přispívat na nelegální migranty. V této souvislosti ten schodek je ještě vlastně malý.
Ano, a gratulujme Fialovi k rozhodnutí, že ten schodek s velkým gestem předá všem mladým ukrajinským rodinám a jejich samoživitelkám u nás usazených. Konečně spravedlivý premiér! Hurááááááááááááááááááá 

To se mi nezdá moc chytré. Mladí, rodiny i samoživitelky ten schodek hravě rozfrcají za nesemysly a nebudou mít zase nic 

Vzpomeňte si na tento kousek, až zase budete frflat, že si Landsman dělá srandu jen z někoho, a jiné vynechává.
Trefit se do nevýrazného Fialy je poněkud pracné, ale tady dobrej zásah.
Trefit se do nevýrazného Fialy je poněkud pracné, ale tady dobrej zásah.
@reproman
Ano, Fiala je nevýrazný Kája Mařík , ale po něm tady zbyde významná , v dějepisu novodobého Česka unikátní, hluboká brázda v mezilidských vztazích, hospodářství a národní identitě!
------------------------------------------------------ 👎️
Ano, Fiala je nevýrazný Kája Mařík , ale po něm tady zbyde významná , v dějepisu novodobého Česka unikátní, hluboká brázda v mezilidských vztazích, hospodářství a národní identitě!
------------------------------------------------------ 👎️