Zajímavosti
Další znalec Slovenska. Většina uvedených slov jsou archaismy a snad žádné není vulgarismus. Ani jsem to nedočetla, tak proto píšu "snad". Dnes si na znalce čehokoliv hraje kdejaký hňup. Moc takovéto expresívní výrazy nepoužívám, ale když musíš, tak musíš,
Žijem už na Slovensku vyše 70 rokov ( pred tým v Československu ) . Zrejme pokus o zlý vtip. Väčšina z toho sú úplné nezmysly, zrejme ste čerpali od experta z Maďarska ...
Richard Šebesta
@Uživatel_5542819 To pochybuji. Pokud jde o slovenské Maďary na Slovensku ti používají v nadáváni své maďarské. To vím zase z vojny kde jich bylo plno.
P.S. Dúfam, že článok rýchlo vymažete!