Online přenos

Zpět na článek

Jsme mistři světa! Češi vybojovali po 14 letech zlato, glosovali jsme finále proti Švýcarsku

23 komentářů

giorgio287
Nejsme mistři světa. Hokejisté jnou mistři světa, šašku!
Papanikula
Takže Pávek pronesl toto: "Tahle země se bohužel dokáže shodnout, jenom když se nám zadaří v nějakém vrcholovém sportu, a to je třeba hokej. I kdyby to mělo trvat jenom na chvilku... Že jsme hrdí na to, že jsme Češi, tak to za to stálo. A je to vaší zásluhou a velkej dík za to,“ ......a tohle řekne prezident, kterej dělá ve svým úřadu přesnej opak, čili vše proti vlastní zemi, jako prosazuje zrušení práva veta při hlasování v EU, leze do p*dele Lichtenštejnům(naci pohůnkům), který už xkrát poslal do hajzlu i soud, ale Pávek se s nimi z vlastní iniciativy slejzá(teda né z vlastní je to loutka, ale chápeme se...Kolář, atd..)a nabízí jim pozemky, atd...ať si je vezmou "zpět", stejně tak leze do řiti Posseltovi, prosazuje Euro atd., atd...A pak vleze do kabiny hokejistů a vypustí canc, kterej je v přímém rozporu s jeho konáním. To nevymyslíš 👎
Peter Hosek
Mel jsem moznost videt pouze zapas USA-CZ zde ve Statech. To byl jediny prenos ktery mel licensing . Jsem stary koren, hokej mam stale rad. Pro vas, mladsi rocniky pridam par zajimavosti. Po osumactyricatem roce čeští hokejisté , presne nevim kdo to byl, dostali za úkol naučit tento sport rusaky. Cestovali do CCCP a ten úkol splnily tak dobře, ze po nekolik let CCCP dominovalo společně s Kanadou na světovém žebříčku. Pojmenovali se Zbornaja Komanda a jejich první kapitán tohoto družstva byl Alexej Bobrov. Chlap jako hora, ktery kdyz se rozjel na tom ledu, tak byl k nezastavení. Jsem původem z Brna a chodil jsem na zimní stadion kdyz hrála nase všemi Brnaky milovaná Kometa včele se Standou Bubnikem. Měli jsme a stále máme vynikajici hokejisty. Na dálku mohu jenom tomuto družstvu pogratulovat.
Papanikula
@Peter Hosek

Takže Pávek pronesl toto: "Tahle země se bohužel dokáže shodnout, jenom když se nám zadaří v nějakém vrcholovém sportu, a to je třeba hokej. I kdyby to mělo trvat jenom na chvilku... Že jsme hrdí na to, že jsme Češi, tak to za to stálo. A je to vaší zásluhou a velkej dík za to,“ ......a tohle řekne prezident, kterej dělá ve svým úřadu přesnej opak, čili vše proti vlastní zemi, jako prosazuje zrušení práva veta při hlasování v EU, leze do p*dele Lichtenštejnům(naci pohůnkům), který už xkrát poslal do hajzlu i soud, ale Pávek se s nimi z vlastní iniciativy slejzá(teda né z vlastní je to loutka, ale chápeme se...Kolář, atd..)a nabízí jim pozemky, atd...ať si je vezmou "zpět", stejně tak leze do řiti Posseltovi, prosazuje Euro atd., atd...A pak vleze do kabiny hokejistů a vypustí canc, kterej je v přímém rozporu s jeho konáním. To nevymyslíš 👎
Papanikula
To panstvo na tribuně, ty veselé tváře to vnucování nezávislé televize lidem jejich přítomnost, krátký záběr a skoro zkažený zápas , aspoň že tam nevlály ty žlutomodrý hadry.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Teď jsem si to počítal, pamatuji jako fanoušek neskutečných 12 titulů... A opravdu pamatuji, i když u toho prvního mi bylo 8. To jsme pak na plácku byli všichni Nedomanský...)))) 1972, 76, 77, 85, 96, 98, 99, 00, 01, 05, 10, 24... My prostě finále umíme, v podstatě máme jen zlata a bronzy... Jediné stříbro v novodobé historii bylo 2006... Každopádně kdybych měl sestavit žebříček podle toho, jak jsem to prožíval a kterých titulů si nejvíc vážím, tak by to bylo:
1. Nagano
2. Vídeň 2005 (výluka NHL, neskutečná kvalita)
3. Praha 1985 (porazili jsme nadupaný rusáky i silnou Kanadu)
4. Praha 2024
5. Vídeň 1996 (skvělá parta, první titul pro samostatné Česko)
Tomáš Kostelecký
Ač je to mimo Vaší chronologii, za nejvýznamnější a z hlediska národní hrdosti považuji za velmi významná dvě utkání na MS 1969 proti SSSR . 2:1 a 4:3 zvítězilo Československo. Byla to odpověď na předchozí srpnovou okupaci naší vlasti bolševickými hordami. @Uživatel_5734171
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Tomáš Kostelecký
chápu, ale to mi bylo 5...)))) Ale dobře si pamatuji, jak kdosi ještě v roce 1974 napsal ty dva výsledky na jeden most a jak tam přijelo několik aut SNB a několik aut StB a vyšetřovali to...)))) Bolševiky to dráždilo i 5 let po akci... Pak přijely Technické služby a mimo plán celý ten most natřeli...
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
Měl bych dotaz na redakci... Proč se nedá napsat příjmení našeho nejlepšího obránce Radka G.? On něco provedl, že místo G.U.D.A.S. systém napíše Gu***?
Avatar - našinec
našinec
@Uživatel_5734171 To zřejmě souvisí s nastavením kvůli židům.
Hulin No More
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Hulin No More
to přeháníš, ale naše zápasy měly ke kvalitě NHL hodně blízko. Na naše poměry NESKUTEČNÉ tempo, nechápu, kde se to v těch našich hráčích z domácí ligy vzalo. Pro mě největší překvapení turnaje, v jak pekelném tempu dokážeme hrát...
Hulin No More
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Hulin No More
Nezapomeň, že v NHL je asi tak 260 týmů...))) Štvou mi tím neustálým rozšiřováním. Tolik kvalitních hokejistů prostě není, takže některé zápasy nestojí za nic. Navíc jsou tam platové stropy, takže aby si tým mohl zaplatit megastar typu McDavida, Bedarda, Pastrňáka nebo Dreisaitla, musí tam mít i pár levných hráčů, co jen dřou na tým. Ale souhlasím, že takhle dobrý hokej jsme nehráli dlouhé roky. Před dvěma lety., kdy přiletěl Krejčí a Pasta to nebylo špatné, ale takhle kvalitní to nebylo. Já takhle dobrý výkon od našich viděl naposledy na MS na Slovensku 2011, kde jsme všechny válcovali, vyhrávali všechno až do semifinále, které se nám se Švédy nepovedlo a pak o bronz přejeli rusáky. Tam jsme hráli skvěle...
Hulin No More
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Frank51482
Je to pěkné, že jsme opět mistři světa, ale chleba levnější určitě nebude. Ale vypadá to tak, že mnohým našim spoluobčanům to stačí k životu.
Hulin No More
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Frank51482
@Hulin No More Doufám, že jsi se pořádně ožral jako správný vlastenec.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Frank51482
mám ve svém okolí pár dementů, co vždycky při nějakém úspěchu řeknou, že chleba levnější nebude. Oni to říkají proto, aby ostatním zkazili radost. Nicméně je to kravina. Přesně takový úspěch totiž dokáže divy. Třeba v tom, že přitáhne spoustu mladých ke sportu. Jeden Malysz dokázal v Polsku spustit lavinu a dnes patří Polsko ke skokanským velmocem. To s sebou pochopitelně nese i ekonomický profit. Totéž úspěch tenistů, Za dnešními veleúspěšnými mladými tenistkami jsou třeba úspěchy Kvitové ve Wimbledonu. Spousta dnešních českých mladých zázraků začala s tenisem právě po vítězství Petry. A to nemluvím o tom, že dnešní zlatí hokejoví kluci začínali právě po našem neskutečném úspěchu z přelomu století. Vídeň 96, Nagano a pak zlatý hattrick. Sport je mimo jiné obrovský byznys s gigantickým potenciálem a všichni ti škarohlídi, co blekotají, že chleba levnější nebude, by si měli uvědomit, jaké plácají nesmysly...
Frank51482
@Uživatel_5734171 Kecáš hovadiny. Náklady na vybavení mladých hokejistů jsou velké a většina rodičů na to nemá. To kdyby Fialenko místo peněz na Ukrajinu tyto prachy věnoval na mládežnický sport, to by byla jiná.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@Frank51482
meleš extrahovadiny. Vůbec tomu nerozumíš, jen chceš být chytrej. Mám v rodině dva hokejisty, moc dobře vím, kolik stojí chrániče, hokejka nebo brusle. A moc dobře vím, co platí klub, co svaz a co rodiče. I kdyby vláda dala z rozpočtu peníze, tak to u těch mládežnických klubů neskončí. Žába na prameni. Přesně proto lidé pískali na Hadamczika. Ale ty dál věř těm svým nesmyslům, že na vině je Fiala a Ukrajina... Musím se podobným oslům smát...
P.S: Ten základní problém nastal, když si sportovní svazy včetně Sokola nebo Olympijského výboru zařízli slepici, co snášela zlatá vejce. SAZKU nevytuneloval jen Hušák, tu volnou ruku mu daly právě svazy...
Avatar - našinec
našinec
Všechny medaile zůstanou v Evropě a první dvě dokonce ve střední Evropě.
Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
@našinec
Každopádně je třeba říci, že ZASLOUŽENĚ!!! Na rozdíl od Německa 2010, tenhle titul není žádná haluz. Byli jsme prostě nejlepší. Totéž Švýcaři, ani od nich to nebyla haluz, i když ten jejich beton není pro fanouška nic hezkého. Ale ve finále to vůbec nevadilo, finále mělo obrovskou kvalitu. Rychlost, nasazení, bojovnost, to mělo parametry NHL. A Švédové byli také špičkoví, jen ne tak dobří, aby porazili nás...))) Jediná kaňka na mistrovství byly některé výkony rozhodčích. Výkon v našem zápase se Švédskem bych se nebál označit slovem skandální. Neviděli faul Rutty, který byl na 5 minut plus do konce, naopak pískli pak Ruttovi vymyšlený faul na Švéda, který podklouzl, nepískli jasný faul na Pastu, nesmyslně pískli Gu***ovi čistý bodyček, nevyloučili Švédy za jasné sekání... Švédy okradli o 5 minut a šanci na zvrat, nás okradli o tři přesilovky a nesmyslně dvakrát vyloučili...