Komentáře

Zpět na článek

Panoptikum Vladimíra Mertlíka: ANO jako hluchý vyjednavač a Kusturica, Nohavica, jak se to rýmuje?

16 komentářů

Papanikula
4. května 2024 • 14:56
Kompletní znění otevřeného dopisu profesora Milana Knížáka

Pane předsedo vlády Fialo,

Dovolte, abych tímto projevil své rozhořčení nad Vaší fotografií s paní Černochovou, kde předvádíte trička zdobená státním znakem – Českým lvem s hromadou nábojů. Považuji to za ostudné zneužití státního znaku a sděluji Vám, že jsem jeden z těch, kteří s Vašimi postoji nesouhlasí. Nemůžete používat státní znak (navíc jeho zkarikovanou podobu), který symbolizuje Český stát a jeho historii k demonstraci osobních postojů. Jako jedinec máte nepochybně právo adorovat zkorumpovanou Ukrajinu v čele s vyděračským prezidentem. Jako zástupce našeho státu na to právo nemáte.

Omlouvám se všem, že jsem Vás volil. Současnými činy podporujete návrat Babišovy vlády.
Pavel Nyklíček
5. května 2024 • 08:01
@Papanikula
AI.
Jozef Kolek
4. května 2024 • 09:07
o čom by sa trolilo, keby ste nemali Babisa?!
Pavel Nyklíček
5. května 2024 • 08:02
@Jozef Kolek
Zohnali by sme si iné Jezulátko.
Asatin
4. května 2024 • 08:08
,,Cesko,pro me vsecko."Tvi anonisti ti rozumeji ,estebacku.
Papanikula
3. května 2024 • 20:06
Lidovce i TOP09 by sice voliči za jejich skvělou práci pro Česko vyvedli ze sněmovny, podfuk jménem SPOLU je ale klidně udrží ve vládě i bez voličů. To je nová forma demokracie podle fialovců
Richard Šebesta
3. května 2024 • 22:27
@Papanikula 100 % souhlas
Papanikula
3. května 2024 • 20:03
Dnes by docenturu nezískal, říkají vědci o Tulejovi. Taková další
@danusenerudova
, i ten upřímný úsměv mají podobný. Tenhle jen ví, že by o sobě neměl říkat, že je mladý a pohledný🫣
Papanikula
3. května 2024 • 19:48
mladí tomu věří a milují Pávka a Fialu za to, že jsou tak mírumilovní nadšenci pro Posselta.
Ovšem my co si pamatujeme co je Posselt zač, jak se snažil blokovat náš vstup do EU, jak díky jeho politické iniciativě Německo uplatnilo vůči Čechům a Moravanům výjmku na volný pohyb osob, zboží a služeb na maximálně možnou dobu, kterou jim vedení EU umožnilo, jak se Posselt prostě snažil poškozovat ČR kudy chodil, tak my opravdu nechápeme co ten agent GRU s profesorem Nutellou zase vyvádějí?
Papanikula
3. května 2024 • 19:46
Nevzdělaný Brusič kovů se opět vyblil , aby pomluvil Ano a přispěchal na pomoc petidemolicni četě vcele s Fialou
Pavel Nyklíček
3. května 2024 • 20:03
@Papanikula
Musíme si pomáhat 🤣👍
Avatar - našinec}
našinec
3. května 2024 • 19:41
Česko je země zázraků. Zatímco všude ve světě bojuje opozice vůči vládě, tak v ČR bojuje vláda vůči opozici.
Miroslav Hraběta
3. května 2024 • 18:25
Tak to jsem rád, že jste psaní nevzdal. To zas šebestíci a jiní budou vzteky hryzat stromy jak motoroví bobři 😃😃
Saša Krach
3. května 2024 • 19:09
@Miroslav Hraběta Ale to se pleteš.
Pustí si Nohavicu a potěší si duši.
Richard Šebesta
4. května 2024 • 13:31
@Saša Krach Maš recht. Těšinská od Nohavice to jistí.
Nommonik
3. května 2024 • 18:24
Já se tomu směju! 🤣 Diky