Divoký kačer

Zpět na článek

Máme geniální řešení důchodů, ale nikomu ho neukážeme. Počkáme, až budu vládnout, tvrdí Babiš

28 komentářů

Libor Dobeš
24. dubna 2024 • 20:53
To je velmi těžké. Ono to mnozí překroutí, ale vždycky se říkávalo a stále to platí, že rozumy se zadarmo nerozdávají.
Richard Šebesta
24. dubna 2024 • 11:21
Bureš je nejen agent Stb tedy bonzák ale i zloděj a také PRIMITIV. To co nyní udělali to je skoro typická ukázka amaterismu a primitivismu. Navíc oni se to ještě snaží obkecat a sami těm svým hnojům věří !
Nevlad
24. dubna 2024 • 10:28
Jsem starý člověk a snad i proto dokážu částečně pochopit ty, co dávají hlas Babišově firmě. Vždyť většina z nás vyrostla v období, kdy nám slibovali ráj zemi, kde se bude mít všichni úžasně a budeme mít všichni stejně. A tak si mnozí z této "ztracené generace" asi myslí, že ta doba konečně nastala. A realizaci toho plánu jsou ochotni svěřit megakapitalistovi, aniž by si byli ochotni připustit, že to jediné na co nás potřebuje, abychom ho vytáhli k moci a on mohl nerušeně převádět majetek a peníze z našeho společného státního účtu na ten svůj. Osobní.
Pavel Nyklíček
24. dubna 2024 • 11:18
@Nevlad
Chválím váš názor. Pracuji denně s generaci dříve narozených a v těch stovkách názorů na politiku, důchody a jiné souná­leži­tosti,­.musím vlastné paradoxně prohlásit, že má klientela se má v současné dobře tak, jak se nikdy neměla...
.Prostě moji milí důchodci jsou spokojeni a měl jsem tam i názor, že když slyší jméno Babiš, otevírá se.jim kudla v kapse.
Babiš je chaotický člověk. Extrémně chaotickyý!
Může za to stisněnost jater, spánkový deficit, vysoký krevní tlak a léky které vytváří horkost orgánů, jako jsou například ledviny, které jsou zdrojem strachu.
Chybějící babišova slezina následně nevytváří kvalitní krev a orgány chřadnou. Zloba narůstá a mozek, jako součást ledvin stradá.
Nemá dobře vyhlídky a sázet na Babiše za rok a půl u voleb je zbytečné.
Říkám tomu rád: Stará vystřilená puška a karma. e zdarma, což vidíme to v posledních dnech všude , kde se něco kolem Babiše děje.
Ať se daří.
Richard Šebesta
24. dubna 2024 • 11:25
@Pavel Nyklíček Dodám a souhlasím,borti se mu i osobní život a jede to s ním s kopce. Do vlády s ním nepůjde žádná rozumná strana.
Nevlad
24. dubna 2024 • 12:38
@Pavel Nyklíček
Mě bude sedmdesát, celý život jsem pracoval manuálně jako zaměstnanec. A jak píšete, co se týká materiálního zajištění, nemám si na co stěžovat. Ale mám také děti a vnoučata, a to už je trošku o něčem jiném. Protože si velmi dobře uvědomuji, jak je pro tyto mladší generace strašná tahle brutálně populistická politika. Když k tomu přičteme, že tihle, v podstatě zločinci, způsobují a cíleně podporují naprostou devalvaci jakýchkoliv hodnot, cti a morálky, pak opravdu nikdo soudný nemůže jejich působení tolerovat či dokonce podporovat.
JirkaVo
24. dubna 2024 • 09:50
🤣😂🤣
Jiří Tesař
24. dubna 2024 • 07:40
Tomu z*rdovi vůbec nejde o to, aby důchodová refotma byla co nejdříve. Tomu jde jen o to, aby se dostal k moci.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
24. dubna 2024 • 09:38
@Jiří Tesař
víceméně to bude teď hlavní úkol médií a občanské společnosti ho na tomto tématu uvařit. Dnes a denně mu tohle předhazovat, dostat do veřejného prostoru zprávu, jak Bureš a ANO kašlou na střední a mladou generaci. A on se nakonec uvaří sám, nejlepší kampaní proti Burešovi je Bureš sám, ale musí se tomu trochu pomoci...))) On je čím dál víc v kopru, fyzicky i psychicky, ta řeč těla je jasná. A Monike mu nepřidala, tam ho to bude drtit, protože zjevně ho to přijde na velkou škváru. A jestli se do toho rozjede kauza daňových úniků ve Francii, tak se té hnidy do roka zbavíme...
Pavel Nyklíček
24. dubna 2024 • 11:20
@Jiří Tesař
Makak je v pérdeli pane Hrábě....🤣
Za rok a půl u voleb půjde s křížkem po funuse.
Frank51482
24. dubna 2024 • 00:29
Možná by Landsmanovi pomohla návštěva nejbližšího sanatoria duševního zdraví. Třeba se s tím dá ještě něco udělat. Prý se mu dokonce ani nechce postavit a nikomu ho nechce ukázat. Nevím to sice zcela jistě, ale mohlo by se stát.
Jaroslav Herman
24. dubna 2024 • 05:40
@Frank51482 Tam už všude byl, ale nevěděly si s ním rady, tak je v Reflexu.
Ivana Kakrdova
23. dubna 2024 • 22:53
Já vám věřím a mám vás ráda , doufám že vám to všechno dobře dopadne a vydržte.
Saša Krach
23. dubna 2024 • 20:55
Pro politika je nejdůležitější volič.
A Babiš má nabito. Útoky na něj jen dokazují že to dělá dobře. O panu nikdo,,,se nepíše. Jeho popularitu zvyšuje i Reflex. Špatná reklama také reklama.😂😂😂
A pro janky...já ho nevolim.😝😝😝
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
24. dubna 2024 • 09:30
@Saša Krach
Když někdo napíše, že Babiše nevolí, je jistota, že ho volí už 12 let...))) Ale jinak je mi opravdu jedno, kdo koho volí. Právo volit a být volen. Nebo volem...
Michal Pinc
23. dubna 2024 • 19:51
Paráda, dneska nejlepší divoký kačer za poslední dobu. Jemná a chytrá satira, která skvěle vystihuje situaci 🙂🙂
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
23. dubna 2024 • 19:46
Nejhorší je, že oni přesně tohle říkají. Realita je ještě zběsilejší, než Divoký kačer. Oslové jako Juchelka nebo Nacher skutečně říkají, že reformu mají, ale že to jejich hnow-how a nikomu to nedají. A korunu tomu nasazuje Bureš, který na twitteru vyzývá lid, aby nevěřili tomu, co říkají média, že vše je jinak... ANO mi začíná připomínat toho generála ze Švejka, který se zbláznil a rozesílal telegramy... „Vozatajstvo začíslit u východní skupiny. Výzvědná služba se zrušuje. 13. pochodový prapor staví most přes řeku Bug. Bližší v novinách.“
Jiří Honzírek
23. dubna 2024 • 22:37
@Uživatel_5734171
Žádnej Švejk, ale Obušku z pytle ven! ANO má důchodovou reformu, jakou svět neviděl! 😀
Pavel Nyklíček
24. dubna 2024 • 11:27
@Uživatel_5734171
Za posledních pár týdnů jsme svědky klesající preferencí....
Max 38% pak 34% a.dnes 32%.
S tím se vládnout nedá. Dá se zamíchat něco v případně koalici, ale vlastně ani to nebude možné.
Avatar - našinec}
našinec
23. dubna 2024 • 19:46
Co se škádlívá, to se rádo mívá. Ten Landsman fakt Bureše miluje!!! ♥♥♥
Vladan Horák
23. dubna 2024 • 19:23
On je opravdu nemocný.
Avatar - našinec}
našinec
23. dubna 2024 • 19:42
@Vladan Horák Kdo? Landsman?
Miroslav Hraběta
23. dubna 2024 • 19:46
@našinec Ty, kravinec. Protože nikdo psychicky zdravý a s IQ nad 100 burešácké kryse věřit nemůže 🐮😃
Avatar - našinec}
našinec
23. dubna 2024 • 19:47
@Miroslav Hraběta Ty Bětko mu tedy s ohledem na tvé IQ a psychiku věříš?!
seng
23. dubna 2024 • 19:57
@Miroslav Hraběta nikdo mu nevěří, jen má preference min.o 10% větší než slavná koalice spolu.
Papanikula
24. dubna 2024 • 05:20
@Miroslav Hraběta

Protože nikdo psychicky zdravý a s IQ nad 107 Pávkovské kryse věřit nemůže 🐮😃
Jaroslav Herman
24. dubna 2024 • 05:45
@Miroslav Hraběta Máte IQ hodně pod 60, tak se neohánějte těmi s vyšším IQ. Máte to marný.
ES02
23. dubna 2024 • 20:45
@našinec jsi čekal stejně retardovanýho soudruha jako jsi ty a ono ne