Divoký kačer

Zpět na článek

Fiala odjel do Bílého domu, aby mu Biden osobně blahopřál ke znovuzvolení předsedou ODS

26 komentářů

Miloš Hora
17. dubna 2024 • 00:29
Tak nevím, když jezdili naši představitelé do Sovětského svazu pro instrukce, vždycky dostali na letišti pusu, většinou dvě...
Jakub Procházka
16. dubna 2024 • 00:21
To je ten rozdíl mezi proruským dezolátem a normálním člověkem. Já když si tuhle satiru přečtu, zasměju se. Když se ale Landsmann dotkne některého z jejich guru (Babiše, Rajchla, Okamury), tak prskají a plivou na něj jedovaté sliny - a vyhrožují, že s nim jednou zatočí a zúčtují.
lug70
15. dubna 2024 • 22:59
Americký protektor si nezve podřadné loutky aby jim k něčemu gratuloval. Takhle západní svět nefunguje. Tam jde vždy o předání instrukcí, které musí podřadná loutka v zájmu amerického protektora vykonat, jinak by se se zlou potázala. Jak se Fialova loutka vrátí z USA, my občané ČR můžeme stopro čekat překvápko, které nás bude stát miliardy, třeba za další povinné nákupy amerického vojenského šrotu anebo taky nás klidně můžou čekat povinné odvody na Ukrajinskou frontu. Ukrajinští vojáci totiž už docházejí, takže za americké zájmy už tam nemá kdo bojovat. Západ má (a vždy měl) slovanské národy z bývalých států východního bloku za podřadné, kterých by se rád zbavil. Poslat je na smrt do masomlýnku na Ukrajině je ideálním řešením.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
15. dubna 2024 • 22:36
slušný, vtipnost tak 7/10, dalo se vytěžit více. Fiala mohl třeba říct, že ODS vyslala do Bílého domu signál... Každopádně tupost členů SPD je bezedná studnice humoru... Škoda je, že už tam není Rozner, ten byl dokonalý... Zabrušovač a vybrušovač...
Papanikula
15. dubna 2024 • 22:28
Toť historický snímek, nejsenilnější prezident na světě a nejnenoblíbenější premiér na světě, ti se hledali, Pat a Mat on line.

Tak snad Fialenko z toho předkonu nepřepadne rovnou na ústa, jak se bude hrbit. Když jsem viděl tu delegaci, co ho vítala na letišti, tak mi to příjde že mopslík přišel k pánovi pro podrbání za ouškem. Trapné.
Chce si hrát na světového lídra a bude se prsit jak vše pro Ukrajinu zařídil. Bohužel Česká republika bude zase jen platit. Matlák neschopnej.
Michal Kelner
15. dubna 2024 • 20:13
Dominiku, zase skvěle, tlemím se jak blázen. Díky moc.
Avatar - našinec}
našinec
15. dubna 2024 • 20:26
@Michal Kelner Hodně slabomyslné pokud nejsi Divoký kačer.
Michal Kelner
15. dubna 2024 • 20:31
@našinec aha, takže Ty jsi už i odborník na humor?
Tak zkus napsat něco vtipnějšího, hlubokomyslného, ať se tu zasmějeme.
Avatar - našinec}
našinec
15. dubna 2024 • 20:33
@Michal Kelner Oba dva jsme své reakce pochopili jinak. Bral jsem tě jako další nick Divokého kačera...... A stejně si myslím, že se nemýlím.
Avatar - našinec}
našinec
15. dubna 2024 • 20:28
@Michal Kelner Furt adoruješ tuto vládu a najednou toto? Že by TOP 09?
Michal Kelner
15. dubna 2024 • 20:46
@našinec vím, že máš velký problém s pochopením psaného textu, ale nikdy jsem tady nikoho z politiků neadoroval.
Jasně že jsem volič pětikolky. A protože tu není rozumná alternativa, budu jím i v příštích volbách.
Paměť mi slouží dobře, ještě mám v živé paměti devastaci, co tu za 8 let předvedl slovenskej lhář.
Proti jeho vládám je tahle pětikolka zlatá. Ale ne bezchybná.
Avatar - našinec}
našinec
15. dubna 2024 • 20:58
@Michal Kelner Ano vládlo 4 roky. Ale fakt je, že vláda ANO 2011 a ani ta současná není úplně ten můj šálek kávy.
Richard Šebesta
15. dubna 2024 • 21:43
@Michal Kelner Bureš tu určitě udělal plno prasáren ale ODS za Klause-mikimause,Topolánka a Nečase-Nagyho tu nadělali taky mnoho prasáren. Myslím,že si nemají co vyčítat. Jasně Bureš je bývalý agent Stb a kradl kdežto Topol a Nečas-Nagy i mikimaus nechali rozkrádat to je ten rozdíl.
Michal Kelner
15. dubna 2024 • 21:42
@našinec no, tahle vláda nezaklekává, nenavyšuje nehorázně deficit, nehraje podle ruskejch notiček a nedělá zásadní rozhodnutí podle průzkumů veřejnýho mínění (s kterým se dá velice snadno manipulovat).
Zároveň někteří jejich poslanci a senátoři homofobně neumí schválit zákony o lidské důstojnosti (Istanbulská úmluva, manželství pro všechny).
Není tu nic k adorování, ale pro bezpečnost a udržitelnej ekonomickej rozvoj je politika týhle vlády naprosto v pořádku.
Richard Šebesta
15. dubna 2024 • 21:54
@Michal Kelner Když jsme u těch notiček tak tahle vláda hraje podle amerických notiček. Tak vo co gou ?
Avatar - našinec}
našinec
15. dubna 2024 • 19:53
Tak Fiala v Bělodomě dostane kápky za JE a nové notičky. Už se těším, čím nás redaktoři a někteří přispěvatelé budou obšťastňovat.
Eduard Drábik
15. dubna 2024 • 19:52
Mě by zajímalo, jak hodně na stupnici od 1 do 10 je Biden zvědavý na Fialu.
giorgio287
15. dubna 2024 • 19:05
Soudruh Fialenko se jede osobně zanořit do řiti velkého bílého otce. Ó my se máme 🤣
reproman
15. dubna 2024 • 18:55
Až se zase, vlastenci, budete rozhořčovat, že si Landsman střílí jen z někoho, vzpomeňte si na toto.
Richard Šebesta
15. dubna 2024 • 18:54
Protože tu dobu pamatuji ,napíšu Fiala odjel do bílého domu aby byl papežštější než papež. Jako kdysi Husák a před ním Novotný když za socíků jezdil do kremlu !
Zaměnili jsme jen Ameriku za SSSR jinak naší šéfové zůstali stejní vlezdo...listé !
reproman
15. dubna 2024 • 18:56
@Richard Šebesta A víš že nikam neodjel, že to je jenom sranda, že jo!
Richard Šebesta
15. dubna 2024 • 21:48
@reproman Ty jsi PRIMITIV. Ale vysvětlovat něco DEBILOVI tvého formátu je to marné,marné a marné jak říká pan Smoljak v Jáchyme hoď ho do stroje. Jinak kde žiješ ty ignorante ? Fiala je v USA a kecají o tom na ČT 24 už aspoň 3 hodiny.
Miroslav Hraběta
15. dubna 2024 • 19:03
@Richard Šebesta Kdyby Ameriky nebylo, tak ty své cancy bliješ do záchodu, drne 😃😃
Avatar - našinec}
našinec
15. dubna 2024 • 20:31
@Miroslav Hraběta Názory pana Šebesty mají hlavu a patu, ale u tebe potřebuji překladač.
Miroslav Hraběta
15. dubna 2024 • 20:39
@našinec No jo, kravinec, vy jste oba stejní yndženýři 😃😃
Hulin No More
15. dubna 2024 • 18:40
😆😆 to je mazec