Komentáře

Zpět na článek

J. X. Doležal: Díky ČT24 jsem se utvrdil ve svém názoru na Mašíny. Dávat je za vzor je nepřijatelné

342 komentářů

kkk999
6. září 2011 • 23:21
Mašínové pro mě byli vždycky, jsou a zůstanou sprostými vrahy, kteří měli viset...ten, kdo schvaluje loupežné vraždy, je stejný darebák jako oni. Kdyby hloupost kvetla, pak obhájci Mašínů by byli samý květ a trumfli by i Floru Olomouc...Mašíni nejsou hrdinové a na tom se nic nezmění, JSOU TO SPROSTÍ VRAZI, AŤ SI TU TUPCI JAKO JIKLÍK, AZNOM ATD. MELOU CO CHTĚJÍ!!!
sendyman
6. září 2011 • 23:40
No konečně! Flora mi už chyběla!
Zrovna tůdle jsem si říkal, kdy vytáhnete svůj nejtěžší kalibr... Vy jste takový exot, že mě snad až mrzí, že na tohle máme shodný názor. Tedy pouze na to, že nejsou hrdinové, na ty ostatní vaše bláboly už ne...
kkk999
7. září 2011 • 00:30
vy hlupáku pomatený, pořád vám nedošlo, že vás mám kdesi v tom místě, kde končí záda? Jste mi ukradený, mám vás přesně tam, kde jsem napsal...
sendyman
7. září 2011 • 06:25
Tak proč reagujete, vy chytrá hlavo?
ekran
7. září 2011 • 13:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
cartouche66
8. září 2011 • 08:05
Ale jakýpak loupežný vraždy, ty sou nědy utný! Ale je třeba vědět komu a pro kho a to tyhle mrtku *** hitlerovsý nevěděli! Takový Durruti složil nejednoho četňase a vzal kapošům plno prachů, ale dal je do pesa dělňasům! To je frajer! A ne mrtka mašinská co si koupila mašinu a kožeňák a otoman! A místo žvástání o atnetátu na papaláše a !čekání na válku", Durruti skolil bombou vysokýho flanďáka - samotnýho arcibisupa a vedl k Madridu kolonu vlastních dobrovolných bojovníků! To je hrdina a ne zlodějský zbabělý mašiny a paumeři ...
cartouche66
8. září 2011 • 08:06
oprava: ... jsou někdy nutný ... kho ... hitlerovský
mr.slim
6. září 2011 • 08:07
Mám takový pocit že všichni ti virtuální bojovníci proti komunismu typu jiklika a aznoma mají zásadní problém v tom že za komunistů drželi hubu a krok a teď když se doba změnila oni zase jenom tiše kráčí - i když ne tak tiše, ve svých frustrovaných myslích si vytvořili pokřivený obraz hrdinů Mašínů. Lidi uvědomte si že pokud šlo Mašínům o nějakou svobodu tak jen a pouze o jejich a vše ostatní jsou možná výmluvy ale ne omluvy.
jiklik
6. září 2011 • 10:22
Myslel jsem, že bojovat proti zlu, bezpráví, porušování zákona ... že to by měl každý občan.
Nebo snad máme nechat vlády, aby si dělali co chtěli? Aby vraždili, okrádali, mučili, otročili ...
Vám nevadí vláda, co vraždí nevinné lidi?
To tedy nynější vládě musíte denně alespoň 1000 krát děkovat za to, jak oproti těm minulým vládám, je tato vláda na lidi hodná a laskavá.
mr.slim
6. září 2011 • 11:10
A to je přesně ono.... Pořád dokola komunisti byli zlo vraždili neviný, mučili, otročili.... To tu nikdo nezpochybňuje.... Debata je o tom že Mašíni nejsou hrdinové a na tom se nic nezmění ani když mi tu odcitujete celý zákoník a napíšete jména všech obětí režimu.....