Kultura

Zpět na článek

Ceny Anděl: Zůstaňte v klidu, všechno při starém. Sošky posbírali ti osvědčení a „zasloužilí“

4 komentářů

Uživatel_5809900
2. dubna 2024 • 18:01
Nechci býti za hnidopicha...ale tento vpravdě (dle mne), vyčpělý ceremoniál sleduji (a to lehce nesoustředěně a na půl oka), jen proto, že jsem amatérský muzikus a hudba mne, nejen pasivně, ale celoživotně i aktivně zajímá...Shrnul bych to asi takto: malý rybník - staří překrmení kapři, produkující mdlé stále stejné a nevýrazné mlíčí (Anna K alias Vartecký), které by v konkurenci i podprůměrného zapadoevropského rock-popu shořelo na troud. Rádoby nonkomformní partička November 2nd okolo zpěvačky Saši Langošové, jejíž angličtina byla tak příšerná, že tím, i tak nevýraznou píseň v přímém přenosu, zakopala hlouběji než nejhlouběji...D. Koller je skomírající dinosaurus rock-pop scény, který zvolna ztrácí invenci a nechce se mu to přiznat ...Rap made in Czech nemohu a nechci komentovat, neb je dle mne mimo mísu širšího posluchačstva a mě osobně nemá co říci (možná mladším ano, ale divil bych se tomu - stran vítěze, který "rapoval naživo"...A tak jediný, před nímž smekám je Jiří Korn, který si uvedení do "Síně slávy" zasloužil svým celoživotním hudebním přístupem a novátorstvím a který i ve svých letech má co zajímavého nabídnout a jeho um je trvalý a nadčasový!!!
Howgh ✌️🥳✌️🥁
Pavel Maleček
2. dubna 2024 • 10:51
Koukám Reflex cudně mlčí k zneužití ceremoniálu k propalestinské demostraci skupiny vypatlanců okolo Kluse. Holt je to o totálním zpitoměmí rádoby umělecké scény silnější důkaz než kvílení Kashcheevy na Českých lvech o stárnoucí, kvůli tvůrčí práci nevyužité vagině.
Avatar - epr3}
epr3
2. dubna 2024 • 09:47
Tak alespoň že se národu jako etalon poctivé a nejnovější trendy absorbující muziky necpe Míša David...
Frank51482
2. dubna 2024 • 08:48
Opravdu ta komedie ještě někoho normálního zajímá?