Komentáře

Zpět na článek

Starý muž křičí na mraky: Otevřený deník chcimíra Červenky se touží stát biblí krátkozrakých vidláků

15 komentářů

jerryx
23. března 2024 • 11:38
V devadesátkách tohohle byla spousta a nikdo se nad tím nepozastavoval. A myslím, že to bestseller nebude. Ale dovolím si reagovat provokativně: máme dnes na Hradě prezidenta, který by byl schopný sám bez poradců reagovat na cokoliv?
bella.
20. března 2024 • 00:33
Ježíšikriste, já jsem až teď koukla a Kadlecová má PhDr. a Mgr.
Jen nevím co za co.
Tehdy už dávali taky tituly za pusinku .
Podle toho co tady zplodila bych to tak já viděla.
----------------------------------------------------------------------- ---------------
bella.
20. března 2024 • 00:25
Madam,
teď právě jsem si vyzkoušela 2 testy na Fakultu soc. věd - mediální + bohemistiku Mgr. úroveň.Řekla bych s přehledem , i když sem tam jsem zaškobrtla, ale jinak velmi velmi dobrá jsem.
Snažím se přijít na to, proč tady silně škobrtáte Vy, která měla bohemistiku a média coby předmět.Nevím, jestli jste vůbec Bc dosáhla, ale když už něco kritizujete, zde např. Otevřený slovník jedince , kterého nesnášíte, pak proč "zahustíte" téma tak, že to vezměte téměř od pazourku a jeskynních kreseb ?
Jak jste mohla média vystudovat ?
------------------------
Jste epická vypravěčka, která aby vypadala inteligentně šátrá na Google po zajímavých výrazech , hrábne do školních skript a pak přemýšlí, jak je využít , aby to vypadalo co nejvíc komplikovaně , " inteligentně a učeně."
Vaše povídání je blbé!
Toto si dovolím říct, coby " vidlák " , který je přesvědčen, že bude volit SPD, neboť má rád svou zemi a Váš " chartista " , ani novináři totálrežimfiala-ua mu nepomohou.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
mibar
19. března 2024 • 19:12
Další z příspěvku převlečeného vojína Jasánka ...
Lubomír Nehyba
19. března 2024 • 18:20
Již několik roků si Reflex nekupuji, snůška lží a ubohých keců.....
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
19. března 2024 • 17:22
Reflex, za co nás trestáš takovou dětskou slátaninou té ženy ?
bruzek
19. března 2024 • 15:27
Kýbl nenávisti...Už je Vám lépe?
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
19. března 2024 • 15:26
Tys už ho tam dlouho neměla, viď?
Zidlicka
19. března 2024 • 17:11
@Petr Fojtik Ubožáku!
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
19. března 2024 • 17:18
@Zidlicka Tys taky dlouho nesmočil, viď Zidlicko?
Zidlicka
19. března 2024 • 17:47
@Petr Fojtik Jak říkám, ubožáku!
Avatar - Petr Fojtik}
Petr Fojtik
20. března 2024 • 04:21
@Zidlicka od anonymního blbečka urážky nebolí 🤏🖕
Frantisek Najman
19. března 2024 • 12:48
Článek plný lží a nesmyslů!
Saša Krach
19. března 2024 • 12:47
Vše rozhodne válka na Ukrajině...A po čase se bude ùčtovat. Jak už to bylo a bude...vše bude záležet na vztahu USA a Ruska. 😛😛😛😛😛
uziv
19. března 2024 • 12:01
Před pliváním na chcimíry a krátkozraké vidláky je možná vhodné podívat se na to i z jiné strany, jako např. Martin Schmarcz v konkurenčním INFU.cz. A pak možná zjistíme, že odpůrce Istambulské smlovy není tyran žen, ten kdo odmítá bezdůvodné očkování není šiřitel nakažlivých nemocí, a kdo navrhuje jednání o míru není a priori Putinuv řiťolezec. Červenka je možná extrém, ale jediným výsledkem takového nálepkování bude pak totální vítězství Babiše v následujících volbách.