Komentáře

Zpět na článek

Petr Hájek žaluje: Jsem to ale poskok!

14 komentářů

Jirka1313
26. srpna 2011 • 13:18
"intelektuálně neprožívá nejšťastnější období"! Hlavně, aby mu to nezůstalo. Možná, že přijde doba, kdy vedení Reflexu pochopí, že jsou s panem JXD škodnou.
jostom
24. srpna 2011 • 19:03
Sem napište váš vzkaz!
pismenacislice
24. srpna 2011 • 12:44
Chtělo by to asi více rozumu, než kolik evidentně máte. Copak nechápete, že se jedná o to, že pan Hájek docela vtipně reaguje na dětinské chování TOP09. Jedná se o docela vtipnou parafrázi na hysterčení TOP09 kvůli urážce knížete - tj. "chudáček starej".

Je zcela jasné, že ve světě Holců může ministr zahraničí urážet, koho chce: "magoři, blbci, poskoci..." - vše má kníže povoleno. Ale o knížete se nikdo nesmí ani otřít.
Petr Eugel
24. srpna 2011 • 15:21
Chtelo by to vice rozumu a snazit se pochopit psanej text, bohuzel pan Holec dela velkou chybu, ze specielne pro Vas neudelal par ilustraci pro lehci pochopeni
samael
24. srpna 2011 • 11:58
šéfredaktora Reflexu,jeho fanatická láska ke Klausovi byla opravdu nesnesitelná.Čím starší,tím je horší,stejně jako jeho guru.
poool
24. srpna 2011 • 10:46
Hájek není poskok, ale pošle na Schwarzenberga stejně radši svého pána.
Ostaně lidi jako Klaus nemají poskoky, ale otroky, kteří musí uhadovat jejich přání, než je vysloví, a NIKDY se nesmí postavit proti pánovi s vlastním názorem.
Hájek je na tom dost bledě, ty jeho úlety jsou pravděpodobně jen následky dlouhodobého stressu.
jaryn1jaryn
24. srpna 2011 • 09:19
Měl jsem pocit, že si třeba děláte z těch lidí pouze legraci (což by se dalo snést - i když někdy by to bylo téměř za hranou...navíc svoboda slova je pro všechny...).Mýlil jsem se.Vy jen máte o sobě vysoké mínění (ač vaše vyjadřování "koketuje" se stupiditou).Nebývám vulgární, pokud to není nutné, ale vy pane Holče, jste opravdu debil.
poool
24. srpna 2011 • 10:48
Zderec, Hájku, co ty tady ?
samael
24. srpna 2011 • 11:59
jaryn1jaryn
24. srpna 2011 • 13:07
Zdarec.No Vašík mi dal na odpoledne volno, tak poskakuju kde se mi zachce