Archív

Zpět na článek

10 nejlepších českých filmů podle čtenářů Reflexu. Nejraději máte Pelíšky!

12 komentářů

enemabagjones
26. srpna 2011 • 10:15
Redakce si prostě vyhrazuje právo být vzdělanější a chápavější, takže "publiku" hodila kostičku a sama se pokládá za intelektuální výkvět. Hahahaha, jste opravdu banda hlupáků. ))
placirkabodlo
25. srpna 2011 • 00:18
dym bramborove nate, pane, vy jste vdova, dobri holubi se vraceji, lid versus larry flint, vlasy, kde by byla casablanca bez cechoslovaka ... opravdu decka, vsichni!
vujtech
24. srpna 2011 • 18:16
Proč jsme měli na výběr z 10-ti filmů? Hledal jsem Markétu Lazarovou a další skvělé filmy (co třeba časosběrné dokumentární filmy od režisérky Třeštíkové?) a nenašel.
Pak se dívám na toto srovnání a u Reflexu vidím na prvním místě M.Lazarovou.
No toto se vám nepovedlo!
medwjet
24. srpna 2011 • 23:33
To je správnej dotaz my jsem měli na výběr z něčeho a to lepší si potom napíše Reflex jako svůj žebříček. Jak to říkali už na základce? Neporovnávejte hrušky s jabkama nebo tak nějak..? Todle je fakt hodně mimo mísu Pokud by jste jako redakce chtěli porovnávat oblíbenost, museli by jste prvně zařadit stejné snímky nebo se pletu..?
pismenacislice
24. srpna 2011 • 12:55
Markéta Lazarová je jediný český (československý) film, který bych opravdu zařadil mezi nejlepší filmy světa. Všechno ostatní je takové nedomrlé a nebo provinční. A pak taky mám rád Případ pro začínajícího kata.
samael
24. srpna 2011 • 12:04
-pár povedených scének,zbytek oslava českého pepíkovství,Pelíšky -nuda jak sviňa.Kde jsou skvělé komedie Poslušně hlásím,Adéla ještě nevečeřela,Tajemný hrad v Karpatech?
sendyman
24. srpna 2011 • 12:00
Vážně neuvěřitelný. Ankety jsem se ani nezúčastnil, protože tam byl "výběr", s nímž jsem nesouhlasil
Ale že dokážete napsat tohle "srovnání" nesrovnatelnýho, to je vážně k neuvěření...
placirkabodlo
24. srpna 2011 • 11:22
lidsky a ne podle prava - takze slavnosti snezenek
jirkab
24. srpna 2011 • 10:31
Uvažoval jsem o tomhle hlasování a článku i cestou do práce a musím dodat, že tahle kolektvní "úvaha" redakce je nejhorší věc, co jsem v Relflexu zažil . Nevzpomínám si, že bych někde takouvouhle ptákovinu viděl. Myslím, že tohle je na kompletní stažení článku a omluvu...
herman
24. srpna 2011 • 09:59
Proč jsme měli my, ten plebs, který vás platí, již PRAVDU předžvýkánu a Vaše Blahorodí mělo možnost jiného výběru?