Divoký kačer

Zpět na článek

Třaskavý sněm hnutí ANO v bodech. Babiš výhru nečekal. Delegát, který hlasoval proti Babišovi, se pohřešuje

15 komentářů

Avatar - Uživatel_5734171
Uživatel_5734171
já se nasmál docela dost...))) Ale Mračkové bych to raději neukazoval, tohle by nemusela rozchodit, ta ženská je kyselá, jak šťovík... Honza Juchelka pobavil nejvíc...
Jiří Žižlavský
To me pobavilo ))) jen tak dal
Jana Kvisová
Moc vtipně napsáno👍, hnutí ANO mi připomíná Besídku zvláštní školy 🤣.
Marek Staněk
@Paul Alerton Jde o to,že kleptosekta onANO je tak příšernej bizar a pimprlový divadlo,že až na nějaký drobný detaily (jako že makak Chujelkovi říkal chvíli Genrich a chvíli Lavrentij), v tom článku není vůbec nic,z čeho by šlo usuzovat, že se to tak nestalo.
Nalim258
@Paul Alerton Dobře, tak upřesňuji a opravuji:
Zatím je to jen pokus o humor, ale nemuselo by to trvat dlouho, aby se to mohlo stát skutečností.
Nalim258
Zatím je to jen legrace, ale nemuselo by to trvat dlouho, aby se to mohlo stát skutečností.
Avatar - našinec
našinec
18.35: Během projevu Andreje Babiše byl z publika ochrankou vyveden delegát, který jako jediný hlasoval proti Andreji Babišovi. Jeho tělo se doposud nenašlo.
12:30 druhý den: Babiš si oblízl prsty a prohlásil - Ten Kačer jako delegát byl sice neposlušný a divoký, ale oběd mi chutnal.
Marek Staněk
@našinec načež pochválil Genricha Chujelku,že vzorně a expeditně vynesl ze sálu odpadky a zajistil jejich ekologickou likvidaci.
viktor viktor
Zapomněli jste dodat ! Na sjezdu ODS se hlasovalo jako v Severní Koreji. Tedy 100% pro soudruha Fialu.
“ Kupředu ….zpátky ni krok “.
Avatar - našinec
našinec
Pro vyvážení:
http­s://ww­w.iroz­hlas­.cz/zp­ravy-domov/marketa-pekarova-adamova-top-09-snem-celostatni-stra­na_231­111092­9_pik

http­s://ww­w.de­nik.cz­/z_do­mova/­vit-rakusan-stan-20220723.html

Průběh volby předsednictva stejný jako v případě ANO.
Uživatel_5700640
Ano, já.
Paul Alerton
@Nalim258 Legrace? Spíš ukázka slabomyslnosti a pokleslého humoru. Já mám rád inteligentní srandu, jako dělali třeba J.W., Sovák, Markovič, Lasica&Satinský atd. Tohle jsou jen vyhozené prachy autorovi.
Radim Měcháček
To je ale blbost , Landsman ztrácí šťávu a fantazii , už by to chtělo změnit nepřítele , je to pořád dokola .
Frank51482
Landsman je to slabota, je třeba přitlačit. Zajímalo by mně, jestli v té redakci je vůbec někdo normální?
Radek Kocvelda
Našinec to je vtipný a pan Landsmann je suchar!