Divoký kačer

Zpět na článek

Já budu premiér a Havlíček zůstane stínovým premiérem, plánuje Babiš. Ale já už mám vizitky, smutní Havlíček

8 komentářů

Hulin No More
16. února 2024 • 10:00
tak zase má dost materiálu na dělání lajn
Uživatel_5236112
15. února 2024 • 23:31
Paní Schilerová má už celou sérii předvolebních videí a fotografií za milióny, které nevydala ze svého, nýbrž jako ministryně financí a správkyně státní kasy. To je divočejší než Kačer - ANO udělalo kozu zahradníkem. Vzkvétej, republiko Česká jak ASch., už se skoro ani na fotku nevejde.
Pavel Vlček
15. února 2024 • 22:52
Ale Ten Čáp Igor Hnízdo Tříska Ing. Ondřej Mučedník Dědoš - Bič na ODS = Aktiv Nespokojených Občanů = ANO to s Kva Kva Můrou SPD-Trikolorou- Ing. Docentem Ševčíkem vyhraje a bude to Velký Lochec !!! A PRO = Jindřich Rajchl to jistí a bude to Konec Globálního korporátního aktivistického všeználkovskeho progresivního liberálního fašismu-demokraturismu - americkeho patolízalismu !!! Vivat Donald Trump !!! Vivat Gert Wilders !!! Vivat Nigel Farage !!! Vivat Matteo Salvini !!! Vivat Giorgia Meloni !!! Vivat Pim Fortuyn !!! Vivat Benjamin Netanjahu !!! Vivat Menachem Begin !!!
dalik sikis
16. února 2024 • 07:52
@Pavel Vlček
je čas volat choholouška
Vladimír Komárek
16. února 2024 • 08:32
Pane Vlčku já bych si taky zahulil...
Jiří Němec
15. února 2024 • 22:20
Nejhorší je , že to tak asi dopadne!
Druhýho Husáka už fakt nechci.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
15. února 2024 • 23:28
@Jiří Němec
kuní ksicht NEBUDE premiérem. Od něho je to jen trik, bude chtít tuhle svoji pozici vyšmelit. Teatrálně oznámí, že se vzdává pozice premiéra, aby se odblokovala situace a koblihová tlupa se bude díky této fintě chtít spojit s nějakou demokratickou stranou. A v ODS jsou lidé, co na tohle budou slyšet. Ne stávající vedení, ale lidé kolem Blažka a Kuby takovou hajzlárnu udělají bez mrknutí oka. Pak opráším svoji "uniformu" demonstranta a vyrazím do ulic i já...))) Jen mi asi bude všechno malé, naposled jsem demonstroval v roce 1989... Bunda s nápisem Parmalat, džíny, lyžařská čepice...))) Podle počtu těch lyžařských čepic si tehdy zahraniční novináři museli myslet, že tu protestujeme proti zdražování permic na vleky...
Vladimír Komárek
16. února 2024 • 08:35
Jistě - ODS má "spolupráci" - ukázkově viz. Oposmlouva I. v genech. Tak proč ne s Bábišem. Proto si tam drží jm+nované a třeba také Zahradila, Bendu, Vondru.....