Rozhovory

Zpět na článek

Třeštíková v anketě Reflexu: Šíření dezinformací je potřeba omezovat, mohou způsobit katastrofu

23 komentářů

Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
6. února 2024 • 18:53
Však jsem také omezil koukání na ČT24.
Vera Diblikova
6. února 2024 • 15:43
Paní Třeštíková by se měla držet filmové dokumentaristiky, to jí šlo skvěle (aspoň doufám, nic jsem neviděla, usuzuju podle ohlasů, věřím, že pravdivých). Její politický debut nebylo nic moc a nezlepšilo se to.
Avatar - epr3}
epr3
6. února 2024 • 13:50
Omezovat by se měla všechna paka, která v médiích volají po omezo­vání­...Tř­eští­kovou nevyjímaje, i když se mi jinak její tvorba líbí.
Uživatel_5188590
6. února 2024 • 11:06
No vy jste tady banda nenávistných darebáků. Pro koho tyhle komenty nesmyslů píšete? Na čí zadání?
reproman
6. února 2024 • 12:41
@Uživatel_5188590 Voni nic jinýho neuměj.
Avatar - našinec}
našinec
6. února 2024 • 10:35
Co se týče šíření nepravd. Viděli jste nebo slyšeli jste včera Jurečkovo představení změn ve vyplácení dávek? Pro české občany tam bude pouze ta změna, že vznikne superdávka, která zastřeší dnešní 4 formy dávek. Paradoxní však je, že Jurečka buď neví, jak funguje český sociální systém pro občany ČR a tak to zdůvodňoval způsobem nároku a výplaty, který funguje pro občany UA nebo opět úmyslně šířil dezinformace.
Avatar - našinec}
našinec
6. února 2024 • 10:29
Dezinformace je zpravidla pravdou s půlročním až ročním předstihem.
Richard Šebesta
6. února 2024 • 09:38
Velkým dezinformátorem je především současný mainstream a současná vláda a jí oddaná média. Abych to podložil důkazy. Negativní zprávy pro mainstream naše vláda a třeba ČT prakticky nezveřejňují. A když tak až jsou donuceni. Teprve nedávno minulý týden byla ČT nucena přiznat,že mnoho Ukrajinců se vyhýbá nástupu do války a snaží se utéct nebo jakkoli vyhnout,totéž se snaží dělat i Rusové,ale o tom soudruh Rožánek (zpravodaj ČT v Moskvě) informoval už loni . Zajímavé že ? Nebo když jde o jakoukoli byť nepatrnou informaci která se hodí vládě či ČT tak o ní bláboli,ale neslyšel jsem v ČT třeba o škole v Německu kde grupa fanatických muslimů nutila žákyně a dokonce i učitele dodržovat zákon šarija.ČT to dělá stejně " dobře " jako její předchůdkyně před 50.léty za normalizace. Princip zůstal stejný jen se nějak změnili přátele a nepřátele a dle toho se taky informuje nebo dezinformuje ?
Richard Šebesta
6. února 2024 • 11:25
@Richard Šebesta Prostě co se hodí tak se zveřejní a dokonce i zveličí co se nehodí tak o tom ani zmínka.
viktor viktor
6. února 2024 • 13:39
@Richard Šebesta... Máte pravdu. A čím více teplých redaktorů bude v ČT24, tím více " horkých " informací poleze nějakým otvorem ven...
lennon
6. února 2024 • 13:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
6. února 2024 • 14:03
@lennon Hlupák jsi sám a navíc totální PRIMITIV. Nevím kolik máš roku holube ale já jsem 100 % starší a pamatuji dobu minulého režimu velmi dobře. Mohu tedy srovnávat. Nevím zda můžeš taky srovnávat nebo jsi byl za totáče na houbách a tedy o minulém režimu víš houby leda z doslechu o tvých rodičů. Mám další důkaz o dezinformaci tentokrát dánské, nějaký dánský mudrlant napsal , že Moskva sáhne po síle směrem k NATO. Napsal to jinými slovy ale význam je stejný. Články tohoto typu nečtu je to blud. Jak reálný
je jeho žblebt ? Podle mne ani ne 10 % a nenese žádnou odpovědnost,jen lže a záměrně vytváří napětí a protiruskou náladu.
Možná že nějaký podobný pisálek v Moskvě píše totéž o NATO jenže Rusové přece lžou a jsou dezinformátoři a agresoři prostě svoloč nejvyššího kalibru. Ale západní média jak vidno jsou zcela stejná.V čem jsou tedy lepší ? Lépe lžou a vrábi lepší fabulace ?
lennon
6. února 2024 • 14:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
reproman
6. února 2024 • 09:29
Když mi někdo vnucuje kokhotiny, tak ho prostě praštím a je to. Stát to má mnohem těžší.
Avatar - Oto Hilser}
Oto Hilser
6. února 2024 • 09:23
paní Třeštíková
klintelismus- komunismus, cenzura , lhaní to je současná vláda
Frank51482
6. února 2024 • 09:20
No jistě, je třeba poskytovat jen informace, které se někomu hodí a vše ostatní budou dezinformace. A lidé, jako je Třeštíková, budou ti, kteří budou rozhodovat, které informace jsou ty správné. Ale já jsem tuto dobu již soudruzi zažil, kdy jedině strana a vláda věděla, co je pro nás správné.
jokol
6. února 2024 • 13:00
@Frank51482 Naprostý souhlas s Frankem!
Petr Petrovic
6. února 2024 • 08:55
A lži nikomu nevadí?
viktor viktor
6. února 2024 • 12:52
@Petr Petrovic …Tak lhaní Nutelly atd. vadí určitě.
viktor viktor
6. února 2024 • 08:25
Něco podobného tvrdil i soudruh Husák…Proto se rušily Svobodná Evropa apd. prameny “ plíživé kontrarevoluce “…😎
Richard Šebesta
6. února 2024 • 09:16
@viktor viktor Přesně tak. Souhlas. Jak by třeba chtěla lady omezovat dezinformace od Černochové nebo Fialy ? To by mne tedy zajímalo ? A že jich už pustili dost. Nebo největší šiřitelku dezinformaci ČT ? Myslím, že Třeštíková mluví rychleji než myslí.
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
6. února 2024 • 07:48
Tohle jsou lidé, kteří něco dokázali. Možná máme na spoustu věcí jiný názor, ale těchto lidí já si vážím. V podstatě jediný její životní lapsus byl vstup do politiky, kdy byla pár dní ministryní kultury. Měli bychom jednou provždy skončit s touhle revoluční praxí, která měla možná nějaké opodstatnění těsně po roce 1989, kdy tu byl samý nomenklaturní kádr a estébák, ale dnes by politiku měli dělat politici a ne herci, režiséři, zpěváci či žokejové. Ale jako dokumentaristka je paní Třeštíková špička...
pinkkk
6. února 2024 • 08:39
@Uživatel_5734171 A politici by nejspíše měli vystudovat nějaký novodobý VUML.