Divoký kačer

Zpět na článek

Vlastenecká koalice se nekoná. Rajchlovi to zakázal sponzor, Paroubkovi zase hlasy v jeho hlavě

12 komentářů

Vladimír Václ
2. února 2024 • 14:52
Opět skvělý fejeton. Škoda, že tak bezvadné satiry není víc. Pište dál, pane Landsmane, když už nejsou vtipy na esenbáky nebo Husáka s Jakešem, tak tohle je důstojné pokračování. Díky za to.
Slavekk52
31. ledna 2024 • 11:31
Ach jo....a já se tak těšil, že se konečně někdo postará o to,abych i já se měl dobře .. Takže mi nezbývá než další léta strávit na úřadu práce 😕😕
Miroslav Hraběta
31. ledna 2024 • 11:20
Včera zas opuchlej Jindra zazářil u soudu. Zase "vyhrál" 😃😃
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
31. ledna 2024 • 08:12
Já si někdy připadám jak na besídce zvláštní školy...
Takže POLOPATĚ:
1. Tohle je satira!!! Jestli chcete kuliferdové nějakou korektnost či vyváženost, nechoďte sem...
2. Divoký kačer si dělá srandu i z vládních politiků či prezidenta. Stačí se podívat do archivu a jen za poslední dva měsíce jsem takových kačerů našel 5. Slovy pět...
3. Satira má význam jen u takových skutků či takových osob, které jsou dostatečnou inspirací a jsou všeobecně známy. Těžko se někdo bude smát satiře, která bude o nějakém nudném neznámém člověku...

P.S. Jestli chcete výživné nadávání na vládu, běžte na Aeronet, Parlamentní listy či jiné médium. Nebo si zajděte počíst něco na média, která vlastní či donedávna vlastnil kuní ksicht...Tam si užijete dosyta...
lennon
30. ledna 2024 • 23:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Uživatel_5697006
30. ledna 2024 • 22:37
Pane Landsmane,
jste úžasný
Miloš Hora
30. ledna 2024 • 19:24
Takový krásný články by se daly psát o aférách pětikolky, případně o soudruhu prezidentovi, ale,, sponzor Bakala zakázal "...
jarlRiess
31. ledna 2024 • 01:53
@Miloš Hora Reflex nepatří Bakalovi, ale jinému polistopadovému zloději, jinak ovšem souhlas. Nečekejmež od médií z (pro)vládní stáje – tj. liberálně-proeuroamericky orientovaných - nějakou vážnější kritiku vlády či prezidenta. Jsou ze stejné světonázorové skupiny.
Jarda Jarolin
31. ledna 2024 • 06:58
@jarlRiess takové články dozajista najdete na svých oblíbených proruských stránkách.
Když už se vy a vám podobní chystáte odjet z naší republiky do východního ráje?
Lenka Bořková
31. ledna 2024 • 03:56
@Miloš Hora tak pište 🙂
Avatar - Uživatel_5734171}
Uživatel_5734171
30. ledna 2024 • 19:12
Ona to bohužel není nadsázka ani parodie, ale realita. Ještě tam chybí vlastenci největší a sice Pitomio, zrzavý pometlo Majerová a děkan Ševčík... Každopádně putin za spoustu těchto jelit a malasů ušetří, protože to dělají zdarma a z přesvědčení a takoví jsou nejlepší...
Filip D
31. ledna 2024 • 11:41
@Uživatel_5734171 Dle mého názoru to politici dělají převážně kvůli prospěchu, než by tomu věřili. Lidé kteří jsou dostatečně inteligentní na to řídit politickou stranu, nemůžou těm ***vinám, které vychází z jejich úst, věřit.