Komentáře

Zpět na článek

24 blábolů Andreje Babiše ze Sněmovny: Magoři Rakušané, bába z galerie a Macron kupuje ČEZ

108 komentářů

Uživatel_5381318
29. ledna 2024 • 23:05
Připomíná mi Milouše Jakeše, ten taky tak přeskakoval z jedné věci na druhou.
My se tady bavíme, jak někteří lidé mohou volit takové Éro jakým je boss Babiš⁉️
Hodně lidí se k těmto informacím nedostanou , ve zprávách tyto bláboly neuslyšíte.
Někteří to ani slyšet nechtějí, mají svůj názor na tohoto člověka a fandí mu, jak to "pětisračce" nandává.
Hodně důchodců slyší na valorizaci důchodů, jak je Fijala obral o své zasloužené peníze.
Mnoho vzdělaných lidí se na sociální sítí neukazuje. Mají svůj názor na tohoto šmejda a nedají se od něj nechat ovlivňovat.
Ti co ho volili, tak ho budou volit i nadále, ti ho žerou.
Může objíždět se svým cirkusem celou republiku, stejně je mu to k hovnu, pevně věřím, že u voleb znovu neuspěje, tak jak neuspěl o post prezidenta.
To muselo být pro něj největší životní zklamání.
Barbara Potysz
26. ledna 2024 • 01:15
Kdyby to bylo v pořadu typu "jistě, pane ministře", bylo by to k popukání... Ale ona je to realita a jeví se, že značná část obyvatelstva toto považuje za nejlepší způsob vedení státu, což je děsivé...
Do jisté míry bych souhlasila se "zatočením s migranty", konkrétně s jedním ze Slovenska
P.S. zvláštní, jak nemalá část komentářů souvisí s článkem podobně jako proslov dotyčného s korespondenční volbou
Vladimír Železník
21. ledna 2024 • 14:16
Nedá se vybrat nejlepší bomba. To je neuvěřitelné, jaké znaty dokáže to urputné hovado vyplodit 😁 Já se smíchy neudržím 🤣🤣🤣
Ten pán si vůbec neuvědomuje, že na sebe práskl závažnou skutečnost. Jeho vláda jmenovala do velmi významné funkce šéfa NÚKIB člověka, který neuměl přečíst pět souvislých vět. To si dělá legraci? Takovým způsobem řídil stát 🙈
Uživatel_5573335
19. ledna 2024 • 21:52
Věcně mě to baví. Ocenil bych ale tak nějak míň chyb v interpunkci a použivání slov. Třeba výrok mě holt nepodiví, ale udiví. Podivím se mu já.
Miroslav Plesník
19. ledna 2024 • 06:48
Přece žádný soudný, zodpovědný občan by nemohl volit takového komedianta.
Qaid
19. ledna 2024 • 07:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
viktor viktor
19. ledna 2024 • 12:28
@Miroslav Plesník …Já bych toho prolhaného Fialu také nevolil.
Jaroslav Molinek
25. ledna 2024 • 13:23
@viktor viktor on je soudem uznaný lhář? To je agent 25085 Bureš alias babiš.😅
viktor viktor
25. ledna 2024 • 13:32
@Jaroslav Molinek ...kterému nikdo nic nedokázal a na kterého si nikdo nestěžoval. Ale na Hradě sedí dokázaný a profláknutý , nomenklaturní funkcionář KSČ, celoživotní dojič eráru, agent Pávek. A to ještě s maminou, diplomovanou rudou komisařkou. To jste toho Husáka ani nemuseli vyhánět.
Miloslav Podhola
18. ledna 2024 • 19:48
Že si autor tohoto článku neuvědomil, že Fiala nehovoří jinak než v blabolech, které ještě obhajuje a ministři mu to bašti!
Už ne většina občanů.
Vladimír Železník
21. ledna 2024 • 14:33
@Miloslav Podhola
Tak nám udělej výběr Fialových blábolů, jestli se ti to podaří. Rádi se pobavíme 😁 Problém je ten, že ty bláboly jsou pouze v tvé utrápené makovičce, Koblížku 🤣🤣
viktor viktor
25. ledna 2024 • 13:37
@Vladimír Železník ...Porovnejte jeho předvolební sliby ( a že jich bylo !!! ) i jeho negativní hodnocení EU a jeho současné lži. Proto ta jeho současná " popularita " ve společnosti.
Jaroslav Molinek
25. ledna 2024 • 13:25
@Miloslav Podhola tak nás pouč, koblížku.🤣
Juchin
18. ledna 2024 • 18:26
Pojďme se podívat na některé charakteristiky
toxíckých lidí.
Pomlouvají ostatn. ..
Neustále si jenom stěžují ...
Očekávají zvláštní zacházení
Chlubí se svými úspěchy. ..
Donutí Vás bránit si styl Vašeho života a Vaší práci.
Očekávají, že je potěšite a utěsite.
Vůbec se nezajíimají o Vaše obavy a starosti.
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 12:56
Mně přijde opravdu srandovní, kolik lidí u nás pořád řeší to, že si majitelé firem se svým ZDANĚNÝM ZISKEM nakládají podle svého a zároveň těmto prosťáčkům nevadí, že kuní ksicht okrádá na daních tento stát o stovky milionů. Za všechna jeho šméčka třeba jen fiktivní reklama 300 mega nebo fiktivní korunové dluhopisy, které "zaplatil" z peněz emitenta těch "dluhopisů".
P.S. V těch dluhopisech jede i ČNB, která má v gesci emise dluhopisů. Všichni věděli a vědí, že to nebylo a není legální, ale tváří se, jakoby se nic nedělo, protože ty "dluhopisy" emitovala spousta firem a má je ve svém portfoliu spousta bank či fondů... Takže se zavřela voda třeba i nad "korunovými" dluhopisy advokáta jansty za čtvrt miliardy s úrokem 18 % p.a...)))) V době, kdy komerční úroky na "dlouhé" peníze byly kolem jednoho procenta...
Avatar - janungr}
janungr
18. ledna 2024 • 12:09
Předsedóó no to je hnus co se tady děje. Všichni máte pravdu. A kdo nemá pravdu tak lže.
giorgio287
18. ledna 2024 • 11:41
S všehoschopným gangsterem Burešem je sranda. Motýle, Monike, atd...

Neschopný Fiala je jenom prolhaný debilní vlastizrádce.

V tom se ti dva šašci liší
Miloslav Podhola
18. ledna 2024 • 19:50
@giorgio287
Vy umíte slovenský?Zkuste si to?
Uživatel_5337246
18. ledna 2024 • 11:40
Tak Babiše pořád očerňujete, zato Fiala je génius, možná u 10% obyvatel. A stejně vyhraje volby Babiš
Jiří Němec
27. ledna 2024 • 18:49
@Uživatel_5337246 a to bude teprve průs...
Vlasta Drobná
18. ledna 2024 • 11:02
Díky Martine. Já jsem totiž Babiše po pěti minutách vypla, aby to neodnesla televize.
Radek Kocvelda
18. ledna 2024 • 10:58
Petr Kohoutek ty budeš taky ten slavný symbol lásky a pravda ..........Jasně
Radek Kocvelda
18. ledna 2024 • 10:33
Ty blbě 5700993 Rakušan tu zaváděl cenzuru zákazem webů.Má na svědomí politické vězně za projevení názorů na internetu, kterým nikoho nepoškodili.Rakušan tu za naše peníze otevírá další novou kampaň?Nemám iluze"bez cenzury" připustí jen prolustrované účastníky.Bude tam mįt své novináře, kteří si nedovolí neschválený dotaz.Za mě vy jste v ČR symbolem cenzury.Zasaďte se o propuštění politických vězňů,za zrušení cenzury na webech a ČT.
kohoutek_petr
18. ledna 2024 • 10:37
@Radek Kocvelda hlupe, kdo rozhodl, že je to cenzura? Ty jsi nezaznamenal finální rozhodnutí ÚS?
malylibor
18. ledna 2024 • 19:18
@kohoutek_petr Nechtějte po něm nereálné. Vždyť on ani netuší, co ta slova znamenají.
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 12:43
@Radek Kocvelda
ty jsi dobře ujetej... "zasaďte se"... Proč bych já měl bojovat tvoje války? Já žádnou cenzuru nevidím, můj svět funguje jinak, proč bych měl chodit na barikády kvůli tvojí chiméře? Tohle je nicméně znakem doby, lidé s oblibou úkolují jiné, aby "bojovali" za jejich svět...
Pavel Maleček
18. ledna 2024 • 09:53
Mnozí si kladou otázku jak je možné, že třetina svéprávného občanstva opakovaně svěřuje svůj osud do rukou tohoto blábolivě křiváského lůzra. Z kterého doslova bučí, že ty, co ho podpoří, obratem okrade.

Klíčem k této záhadě, je to, že volba Babiše není o jeho podpoře, ale o odporu k jeho politickým soupeřům, tedy dnes k Fialově vládnímu 5x vehiklu. To okořeněno tím, že lid většinově chce razantního, halasného a rozhodného vůdce, ne akademicky váhajícího, šeptavého uspávače hadů.

Což je koncentrát toho jak se Babiše zbavit. Jeho političtí odpůrci musí do svého čela postavit sebevědomou a rozhodně řečnící a konající osobnost. Která najde odvahu říct občanstvu pravdu o tom, že nás nečekají lehké časy. A nabídnout řešení, které nespočívá jen v oškubání chudých a nakrmení bohatých. A právě tohle Fialův 5x vehikl aktuálně dělá.

No a když oproti tomuto Babiš nabdne svůj osvědčený, chudinu uplácející a jako mírový blábol, není divu, že víc jak 30 % voličstva v hrsti má. A tak jedinou šanci na jeho porážku je sebevědomá, i pro chudina v reálném čase, ne jen v daleké budoucnosti přínosná politika. Prováděná rozhodně a důrazně, ne za zmatečného, akademicko opatrnického, pro lid nepochopitelného Fialova plkání.
Saša Krach
18. ledna 2024 • 10:23
@Pavel Maleček Ona ta chudina která dělá rukama,,,,má raději šéfa co něco udělal a má aspoň základní ekonomické vzdělání...Než dostat šéfa za kterého musí opravovat jeho chyby ..😝😝😝😝😝😝
Richard Šebesta
18. ledna 2024 • 11:15
@Saša Krach Co udělal agent Bure,š krom toho,že bonzoval na spoluobčany estbákům dobrého ,Sašo ? Vůbec nejsi v obraze přečti si pár knih od J.Kmenty o agentu Burešovi ovšem jen tehdy,pokud tě zajímají fakta,ne Burešovy lži.
Saša Krach
18. ledna 2024 • 12:05
@Richard Šebesta Vypadl jsi z problému...😭😭😭Asi nemáš odpověď ..😝
viktor viktor
18. ledna 2024 • 19:26
@Richard Šebesta ...Už jste s tím ožralou Kmentou trochu trapný. Nic jiného nemáte ? Přiznejte si, že tomu Babišovi jenom závidíte. Pan Babiš je úspěšný podnikatel a to se v USA hodnotí. Dává hromadě lidí práci. Ale to vy nehodnotíte. Pracovat se u vás moc nenosí. Spíš ta sociálka. Vy v CZ stále obdivujete bývalé komunisty, nyní " napravené demokraty " . Tohle rudé bahno nic než teror nevytvořilo a sálo a saje vaše daně. Věřit komunistickým funkcionářům , nyní hodným 🤣😇,
je stejná katastrofa jako těch pár hloupých Hujerů ve Strakovce, v parlamentu, senátu atd...
Richard Šebesta
18. ledna 2024 • 11:20
@Pavel Maleček Souhlasím,čili chce to novou stranu, prostě něco nového,nové myšlenky. Koneckonců,změna je život,říká lidová moudrost.
miky55
18. ledna 2024 • 09:43
Čeští krajané: Korespondenční volba je občanské právo........a Česko je mezi posledními čtyřmi zeměmi EU, které takovýto způsob hlasování svým občanům neumož­ňují­....­....dou­fám pevně, že se to konečně podaří!
Saša Krach
18. ledna 2024 • 10:19
@miky55 A zapomněl jsi napsat...Skoro nejmenší stát tudíž s menším počtem voličů .. Naráz přijde ze zahraničí balík volebních lístků od lidí kterých se problémy tohoto státu ,,,,ani netýkají,,,,Tak že za mne rozhodne volby třeba Lojza z Austr­alie­....Pa­ráda­...
miky55
18. ledna 2024 • 11:04
@Saša Krach Ale, ale.....spousta lidí tam pracuje, studuje, je na stáži atd. Volby se týkají každého našeho občana,ať už je kdekoli.....s tím nic nenaděláte.
viktor viktor
18. ledna 2024 • 09:38
Z CZ se stále rychleji stává ČUR ( Česko Ukrajinská Republika ) a “ uvědomělí “ občané ( název dosaďte sami ) se zabývají někým, kdo přes 2 roky ve vrcholné politice ani není. Ve vládě i na Hradě vám přitom sedí jeden podvodník a hňup vedle druhého a ničí krok za krokem vyspělou zemi. To si neumíte vygenerovat politiky, kteří nemají komunistické máslo na hlavě a zároveň nejsou novodobí Hujerové, kteří přelézají z jednoho konečníku do druhého ? Pokud ne, tak si ani seriózní vládu a slušnou životní úroveň nezasloužíte.
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 09:42
@viktor viktor
ta prokremelská příchuť z tvého nesmyslu přímo ukapává...
Budeš se muset tak nějak smířit s tím, že tomu estébákovi nedáme pokoj a nesmíříme se s tím, že se vrátí k moci a s ním i příklon k rusku,,,
viktor viktor
18. ledna 2024 • 10:34
@Uživatel_5700993 …Vem si tabletku hlupáku. Já nikoho nejmenoval . Naopak jsem zdůraznil, že je čas, aby jste se zbavili té komunistické bandy, která vám pod pláštíkem demokracie nalezla do všech institucí. Pokud je tobě Babiš , kterému ani po letech nikdo nic nedokázal, tak důležity a drahý tak si pindej. Ale dokud budete tleskat komunistickým funkcionářům, kteří se “ polepšili “ a vládnou vám tak to u vás k ničemu pořádnému nepůjde. To by ti to ale musilo začít myslet a ne papouškovat teplého Vendulku s podobné hlásné trouby Hradu.
Richard Šebesta
18. ledna 2024 • 10:18
@viktor viktor Chlape vy jste úplně mimo. Bureš předseda nejsilnější opoziční strany, není ve vrcholné politice ? A jen tak mimochodem i kdyby nebyl chce tam zase být ! Projevy politiků ve sněmovně a zejména projevy předsedů stran se budou vždy komentátoři i občané zabývat. Nic to nemění na tom,že i já jsem proti korespondenční volbě a že pětikolku volit nebudu. Agent Bureš trestně stihány za dotační podvod už skoro 7 let je gauner a tím svým projevem jen nastavil své zrcadlo a možná některým váhavcům otevřel definitivně oči, že tohohle určitě volit nejde ! Jo a libí se mi vaše " serióznost a objektivita ",když něco řekne blbě třeba Pavel nenecháte na něm suchou nit,když to udělá agent Bureš neřeknete ani popel.Máte " vyvážený pohled " na věc.
viktor viktor
18. ledna 2024 • 10:45
@Richard Šebesta …Na pomlouváni Babiše tu mají vás. Já nikdy netvrdil, že Babiš má vládnout. Ale jsem proti nepotvrzeným obviňováním, ať se týkají kohokoliv. Mimochodem. Opilec Kmenta není důvěryhodná osoba. Zvolte si politiky bez komunistické minulosti, ale také bez syndromu Hujer. Komunisty nepředěláte a blbečky také ne. Pak bude lépe. Věřte mi. Problém CZ jsou neschopní politici a státem nekontrolované energie. Oboje ničí vaši ekonomii a tím i životní úroveň.
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 12:51
@Richard Šebesta dotační podvod kuního ksichta je to nejmenší, co mi na něm vadí. O několik řádů horší je to, že ovládl instituce. typicky antimonopolní úřad, který mu šel na ruku. Faltýnek se na benzínkách scházel s minulým předsedou (Rafaj). A jako náhodou umožnil právě tento úřad monopol v pečivu, kdy trikem koupil Agrofert konkurenci, United backeries a Odkolek. Formálně pak Agrofert prodal tři pekárny, aby vyhověl podmínce antimonopolního úřadu, přičemž tyto pekárny do tří let ukončily činnost a předali trh Agrofertu. Přesně za tuhle fintu dostal Agrofert na Slovensku pokutu půl miliardy!!!! U nás se neděje nic. Totéž další a další úřady, finanční správou počínaje na inspekcí životního prostředí konče. To mi vadí o deset řádů víc, než nějaký podvod s dotacemi. A podobně šílené je třeba to, jak se zavřela voda nad "korunovými dluhopisy". Tam se bavíme o daňových únicích v řádu desítek miliard, proitože v tom šmé nejede jen Bureš, ale právě kvůli tomu, že v tom jej, tak finanční správa zametla pod koberec všechno... Atd... Celé je to nepřátelské převzetí státu a přesně to mi vadí... Jen mě děsí, kolika lidem tohle nevadí...
Richard Šebesta
18. ledna 2024 • 15:01
@Uživatel_5700993 Souhlasím, agent Bureš je zlořád a psát o všch jeho prasárnách tak jsem tu do rána.
jeseter017
18. ledna 2024 • 09:28
Z republiky teče přes banky a korporáty 350 a více Mld dopryč a 5D tlačí korespondenci. Dej úředníkovi papír a debilním zákonem se ti odmění.
Zdanit banky a korporáty u zdroje a zamezit legalizaci povolených optimalizací pro vyvedení peněz z CZ by měl být úkol 5D. To by se asi mohly objevit i toky financí, které jsou neveřejné...
Zdenek Červenec
18. ledna 2024 • 10:00
@jeseter017 a že to za osm let STBureš ve vládě neudělal? A jen tak na okraj, dividendy je čistý zisk po zdanění a zaplacení všech možných poplatků které fin. správa, tedy stát požaduje. Patří podnikateli.
jeseter017
18. ledna 2024 • 09:20
Ekonomika jde díky 5D do prd..e díky cenám energií, potraviny drahé a Vy řešíte Babiše 24x. Kdo platí Vaše předplatné...?
Zdenek Červenec
18. ledna 2024 • 10:02
@jeseter017 předplatné platí lidé se zdravým rozumem a úsudkem. Ne ti, co tady píší hlouposti, tak jako vy
Frank51482
18. ledna 2024 • 09:14
A kdy budou sepsány bláboly našeho zastupujícího říšského protektora a jeho pohunků z pětidemolice? Stačí si připomenout jejich volební program a všechny ty lživé žvásty kolem. Ve vládě sedí jeden neschopný blbec vedle druhého. Na co sáhnou, to zprasí. Teď spoléhají na korespondenční volby "Čechů", kteří v životě v ČR nebyli, protože tady mají po ptákách. A předpokládám, že brzy přijde udělování občanství všem ukrošům a ta zločinecká smečka tam bude na věčné časy.
jeseter017
18. ledna 2024 • 09:36
@Frank51482 Debil, blbeček, debil, blbeček a vzadu dva blbečci vedle sebe slovy klasika...
Zdenek Červenec
18. ledna 2024 • 10:08
@Frank51482 super, tedy Sony Havlíček, modelka z Malhostovic Schillerová, dvojí centimetr Nacher, kokta STBureš, pio Okamura, seladon Radim Fiala, na někoho jsem zapomněl? Tak to jsou podle vás ti správní? No, nazdar. Nezkoušejte se zamyslet, nejde vám to.
Saša Krach
18. ledna 2024 • 09:02
Včera v TV...😂 Vláda zvýšila cenu cigaret...a co se stalo ..propad v prodeji a snížený výběr na daních. Nějaká miliarda ..To samé se chystá u elektronických cigaret...A bude propad ...Kdo bude vydělávat...státy kolem nás.
A vy řešíte Babiše..😝😝😂😂🤮😂😂😂🤮😂
Saša Krach
18. ledna 2024 • 09:09
@Saša Krach A to co jim bude chybět si jiným způsobem vezmou od vás....A můžete řešit Babi­še..­.Chy­traci­...😂😂­😂😂🖕
Zdenek Červenec
18. ledna 2024 • 10:14
@Saša Krach následná zdravotní péče o smradlavé kuřáky a ožralé dementy je podstatně dražší nežli propad na daních z neřesti. A STBureš je bohužel opravdu dement, který mimo jiné nesmysly tvrdí, že mléko kráva vyrábí v žaludku.
Saša Krach
18. ledna 2024 • 10:39
@Zdenek Červenec Nejsem kuřák....Ale i nekuřák zaplatí jiným způsobem nevýběr daní.
Kuřáků méně nebude svou drogu si seženou levněji...A ty zaplatíš rozdíl ..Asi děláš rád troubu ..nebo na to máš.😂😂🍻🍻🍻😂😭
Radek Kocvelda
18. ledna 2024 • 08:50
Ty vole Šebesto,ty lidi možná už ani nechcou nic psát.Jelikož tahle fašistická vláda je blokuje na sociálních sítí kde se dá!Strašný čeho jsme se dožili.
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 09:02
@Radek Kocvelda
Tahle tupost mě nepřestane fascinovat...)))
Saša Krach
18. ledna 2024 • 08:36
Pátékolo hledá hlasy kde se dá...Údajně může získat až 200000 hlasů....A jsou tu na pořád....😂😂😂😂😂
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 08:42
@Saša Krach
voliči v zahraničí budou mít zákaz volit kuního ksichta a Pitomia? Tahle logika mi opravdu uniká. Mohli bychom třeba zakázat volby v Praze, protože tam také dostávají tihle dva mamlasové na frak...)))
Saša Krach
18. ledna 2024 • 08:49
@Uživatel_5700993 No ..pokud se podíváš na průzkum jak volí v zahraničí i s potížemi,,,,dlouhá cesta,,,pak z gauče 😂 to jsou hlasy pro vládní partu...Tak že zapni v hlavě logiku....a jsi doma.😂😂😂😂😂
Zdenek Červenec
18. ledna 2024 • 10:16
@Uživatel_5700993 dobře
Richard Šebesta
18. ledna 2024 • 08:36
Je zvláštní že zde moc nediskutují Burešovi voliči ? Copak se s nimi stalo ? Vím to, je jim trapně za toho jejich mentora a blabolitele tak raději mlčí !
Saša Krach
18. ledna 2024 • 08:42
@Richard Šebesta Jak tušíte
nejsem jeho volič...Ale nechci mít tuto vládu s podporou lidí kteří zde možná 15 let nebyli...A vládní sestava tu bude do nekonečna...A ty řešíš Babiše....😝😝😝😝😝😝
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 08:54
@Saša Krach
takže bys byl pro, aby se zrušila jejich stávající možnost volit na ambasádách? Nebo budou muset lidé u voleb dokazovat, kde žijí? Znám několik lidí, co bydlí desítky let v Německu nebo v Itálii a volit jezdí k nám... Jinými slovy, každý se snaží upravit volební systém tak, aby vyhovoval jemu. Vsaď se, že kdyby ANO mělo u zahraničních voličů podporu, tak by dnes byla situace přesně opačná...A ono to přesně souvisí s vývojem. V roce 2013 volilo ANO v zahraničí 10 % voličů, což nebyl špatný výsledek, protože ta tlupa začínala a celostátně měla procent 17. Teprve ty další výsledky začaly být tragické, protože voliči zjistili, co je kuní ksicht za šmejda, proto ta otočka...
Saša Krach
18. ledna 2024 • 09:04
@Uživatel_5700993 To co je bez problémů funkční...se nemění....😝
miky55
18. ledna 2024 • 09:10
@Uživatel_5700993 Však také původně ANO tu korespondeční volbu prosazovalo!...... A jako vždy otočilo, když to pro ně už nebylo výhodné......
Richard Šebesta
18. ledna 2024 • 09:18
@Saša Krach Ty zase pindáš Sašo,příčí se ti pravda ?
Saša Krach
18. ledna 2024 • 09:21
@Richard Šebesta To už jsou od tebe Clancy...
jeseter017
18. ledna 2024 • 09:34
@Richard Šebesta na blbou otázku blbá odpověd´, diskutují právě jen 5D podvedení pravicoví voliči. 5D je žene k opozici a nic nezmění legalizace volebního práva pro UK s trvalým pobytem, jak jsem zaslechl v TV...to řešte a ne Babiše...
Radek Kocvelda
18. ledna 2024 • 08:32
Sláma u kravína!
JirkaVo
18. ledna 2024 • 08:31
A tohle bylo premiérem 😂🫡
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 09:00
@JirkaVo
protože mu jeho voliči rozumějí...))) Smiřme se s tím, že kuní ksicht vyluxoval ty největší dementy a naučme se s tím pracovat. Tyhle voliče nikdo nepředělá, nic je nepřesvědčí. Dříve volili Škromacha nebo Grebeníčka, teď si je osedlal kuní ksicht. Škoda, že blbost nejde nějak energeticky využít, mohli bychom odstavit Temelín...
Radek Kocvelda
18. ledna 2024 • 08:30
Však ony budou volby,tam se rozhodne!
Avatar - Uživatel_5700993}
Uživatel_5700993
18. ledna 2024 • 08:01
Že je ten člověk sociopat a omezený hlupák víme dávno a on na to každým projevem jen dává razítko. Odpovědnost ale nesou voliči a nikdo jiný. Kuní ksicht sám sebe do sněmovny zvolit nemůže, má pořád jen jeden hlas. Pořád se snažíme hledat odpovědnost jinde, pořád se snažíme svalovat vinu tu na Kalouska, tu na Fialu, tu na někoho dalšího. Ne, odpovědnost má ten, kdo je tak líný, hloupý nebo sobecký, že kvůli pár korunám na sociální korupci je schopen zvolit tohoto gaunera...
P.S. Odpovědnost stávající vláda nicméně má. Měla dostat tuhle krysu dávno před soud, spousta kauz měla být zažalována (typicky třeba fiktivní reklama nebo fiktivní korunové dluhopisy)...
Miroslav Fiala
18. ledna 2024 • 07:56
Bože , ten jedinec nedá dohromady ani jednu větu. Nemel by jít k lékaři? A těch tisíc miliard...
host60
18. ledna 2024 • 07:38
Vzpomínám, jak měl před lety na volebních plakátech "bla bla bla". Členové jeho sekty (jak jinak označovat jeho příznivce, že?) to chápali tak, že kritizuje dosavadní stav ve sněmovně. A on to přitom byl jeho volební program!
martin simunek
18. ledna 2024 • 07:30
Musím říct, že takhle to není ono, je potřeba ho při tom slyšet. Člověk se u toho řeže smíchy. Tedy do chvíle, než si uvědomí, že tohle bylo a znovu chce být premiérem.
Vážně nechápu těch zhruba 30% voličů, že jim imponuje. Já mám dojem, že jim imponuje jenom to nadávání na vládu a na Západ, aniž by se vůbec zamysleli nad tím, co to vlastně blábolí, hlavně, že nadává. A když se tak vrátím v čase, tak on vlastně nikdy nic jiného nedělal.
A bohužel, tahle vláda svým antistylem komunikace směrem k lidem, který navíc podle současného premiéra, nehodlá měnit, mu jenom připravuje stupně vítězů.
Jiří Odvárko
18. ledna 2024 • 06:49
Babiš si vysloužil označení makak. Snad pro to ,že podobně vypadá a ječí, snad pro to, že jeho myšlenkové pochody jsou na úrovni tohoto primáta. Makaka Babiš ale jednoznačně převyšuje ve verbální komunikaci. O takovém množství znaků, slov a schopnosti utvořit větu, se makakovi ani nezdá. Co ale se Babišovi povedlo, podobně jako makakovi je fascinovat okolí.
Na ostrově Bali je makak uctíván jako polobůh, má všeobecný respekt, lidé se mu klaní a dávají mu najevo svoji oddanost.
Všechno už tu bylo. V přírodě ani v lidských vztazích není nikdy nic poprvé, ani na Bali, ani v sektě ANO.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
18. ledna 2024 • 06:49
Taková Pekarová v kalhotech.
Zdeněk Krška
18. ledna 2024 • 08:27
@RASPUTIN ANOsektář se vyjádřil. Gratulujeme!
miky55
18. ledna 2024 • 08:40
@RASPUTIN Tak to tedy těžko........ proti Babišovi je Pekarová hotový rétor. Ať už si jinak o ní myslíte cokoli - používat věty, které mají hlavu a patu rozhodně svede, Babiš ani omylem.
Petr Burda
18. ledna 2024 • 06:14
Jako na Ukrajině před invazí dovolenkářů s plnou zbrojí:
Státní zaměstnanec by měl projít jazykovou zkouškou z úředního jazyka státu.
Nebo toho pána nechat odvézt sanitku do nemocnice. Takhle zmatený projev by mohl být příznakem ohrožení na jeho životě, neměl záchvat mozkové mrtvice?
Nejvíc pobavilo téma euro, že mu nedali slovo - jak by mu ho pak vzali? O čem by jim povídal? Kde vůbec seděl?
petr nemec
18. ledna 2024 • 06:07
Tohle by nevymyslel ani Divoký kačer.
Šikula Zbyněk
18. ledna 2024 • 05:00
Holt je toho na něho moc. Buď dovolená v teple nebo rovnou do tepláků.
Milan Nový
18. ledna 2024 • 00:23
Ještě to mohl doplnit přednáškou o planetách. Kam se hrabe Milouš Jakeš.
martin simunek
18. ledna 2024 • 07:40
@Milan Nový
Dlouho jsem si myslel, že na Miloušův projev z Červeného Hrádku nikdo nemůže mít, ale před pár lety jsem musel změnit názor. Bohužel.
Viktor Zydron
18. ledna 2024 • 00:21
Dřív sem chodíval ze Slovenska dráteník. A dnes? Andrej
Petr Burda
18. ledna 2024 • 06:15
@Viktor Zydron Dráteník byl zručný.
jirka weawer
18. ledna 2024 • 00:02
Nemáte někdo číslo na doktora Chocholouška? Ten chlap je na drogách! Podle těch řečí v poslanecké sněmovně by měl být na psychialtrickém oddělení !
miky55
18. ledna 2024 • 00:35
@jirka weawer Choholouška netřeba.....má přece kámošku Protopopovou. Když mu tak ochotně pomohla se synem, třeba by si věděla rady i s tatíkem, ne?
Richard Šebesta
18. ledna 2024 • 08:31
@miky55 Ano to je trefné a pravdivé.
Avatar - Pavel Mikel}
Pavel Mikel
17. ledna 2024 • 23:12
Žalostné zbídačené zkorumpované mafiánsko-byrokratické klientelistické naskrz z*rvené ČEZko. 😢
Kam jsi to došlo, že musíš volit mezi dezolátem Babišem a jeho kumpány a bandou mocichtivých politických gaunerů a neschopných pro vlastní prospěch všehoschopných politických podnikatelů 5 slepence. Kam se to řítí?
Do kravské řiti!
miky55
18. ledna 2024 • 08:16
@Pavel Mikel Jeminkote, no to je strašné......být Vámi, tak rychle emigruji,tam bych už nebyla ani minutu, tak pospěšte!
Avatar - Pavel Mikel}
Pavel Mikel
18. ledna 2024 • 08:25
@miky55 Ukažte mi prosím kam Vy mladá uvědomělá soudružko. Budu o tom přemýšlet.
Já jsem tady celý život sice poctivě od převratu 89' nedřel denno-denně, nebojoval se státní zkorumpovanou hydrou na druhé straně barikády proto, abych na stará sedřená kolena emigroval, spíš jsem chtěl žít v bohaté a prosperující zemi, ale nechám si poradit. Nebo můžete napsat, jak se mám v ČEZku báječně. To taky potěší. 🫶🏻👍🏻
miky55
18. ledna 2024 • 08:54
@Pavel Mikel Jsem už dávno v důchodu, nikdy jsem nebyla soudružka a mám se dobře a moje děti taky. Vy ne?
Avatar - Pavel Mikel}
Pavel Mikel
18. ledna 2024 • 18:40
@miky55 Paní, buďte ráda, že jste se dožila důchodu. Mě je 54 a celý život žiju pouze za své, co si v podnikání vydělám. Ale nemohu se smířit s tím, že si neumíme vládnout, že lež je v ČEZku hlavní náboženství.(Raději lež než Islám, že....) Nicméně nemohu dělat, že nevidím, kam se to tady sune po šikmé ploše. Já už se důchodu asi nedožiju, ještě bych rád, kdybych se ve zdraví dožil aspoň "důchodového věku"...;)
Ale jak říká klasik "Do smrti dožijem". Vaši spokojenost i důchod Vám moc přeji, pokud jste nikdy soudružka nebyla, byla jste aspoň částečně na mé straně barikády...✌🏻Mějte se dobře.
miky55
18. ledna 2024 • 23:27
@Pavel Mikel Zdravím, pane Mikel, to už zní daleko lépe.......ale 54 let, to přece není žádné stáří.....proč byste se neměl dožít důchodu? Vy jste OSVČ, nebo v čem podnikáte?Chápu, že to není snadné , ale jde to, v čem je problém? A ano, opravdu si tak docela neumíme vládnout, ale co jste čekal? Po těch 40letech vlády jedné strany ? Že to budeme umět hned a bez přešlapů?To snad ne........Chce to odvahu a vytrvalost.....a Vy se toho třeba ještě dočkáte.....jste ještě mladý
Petr Pidrmann
17. ledna 2024 • 22:51
Nejsem odborník, ale ten živočich není v duševní pohodě.
Petr Burda
18. ledna 2024 • 06:16
@Petr Pidrmann Možná mozková mrtvice. Ta zmatenost...
Karel Buron
17. ledna 2024 • 22:44
Tady je snad komentář naprosto zbytečný. Tohle snad nemá diagnózu.
Blanka Kohoutková
17. ledna 2024 • 22:13
Sledovala jsem přímý přenos . Tomuhle důchodci, kteří ho volí vážně rozumí? To je taková slovní bramboračka, že tomu nemůže rozumět ani on. Chtěl jen zdržovat jednání ( po svém nesrozumitelném způsobu jako by byl v horečkách). Myslím, že jeho projev ( a ne jen tento), je spíš výzva pro odborné lékaře. Určitě ne pro NORMÁLNÍ občany. Příště už se v rámci zachování si svého duševního zdraví dívat určitě nebudu!
martin simunek
18. ledna 2024 • 07:34
@Blanka Kohoutková
Nerozumí tomu, co říká, ale rozpoznají, že nadává. A to jim imponuje, protože spousta z nich nic jiného neumí.
Ale rozhodně bych neházel do jednoho pytle s ním všechny důchodce! Ono ho volí i poměrně dost lidí střední a dokonce i mladší generace. Většinou tedy ti s nižším vzděláním, ale není to úplné pravidlo.
eva27
18. ledna 2024 • 18:00
@martin simunek Diky za me, manzela a spoustu nasich pratel, taky duchodcu. Volit ho? Ani omylem. Plesknout ho pres hu.u spinavym hadrem na podlahu? S potesenim.
Richard Šebesta
18. ledna 2024 • 08:31
@Blanka Kohoutková souhlas.
Richard Šebesta
17. ledna 2024 • 22:06
Tak je to trochu komické i když i tragické. Blábolení páte přes deváte. To byl expremiér ? No,KATASTROFA.I když místy byly náznaky nějakých pár rozumných myšlenek,ale celkový dojem je strašný. Volby do sněmovny jsou za 21 měsíců tedy relativně dost času,ale nechci za premiéra ani agenta Bureše a nejen za to co tady blábolí ale ani premiéra Nutelu.. Snad se jim stane někdo lepší ? Člověk by měl být OPTIMISTA
Petr Petrovic
17. ledna 2024 • 21:52
To snad nema cenu ani komentovat...
Lubomír Horký
17. ledna 2024 • 21:36
Ani jsem to celé nedočetl, to ani nemá cenu.Je to samá hatlamatika a bláboly.Z toho,co jsem přečetl, mně přímo zasvědilo (jiné slovo se mi nevybavuje), když jsem četl že se bojí, že začnou padat jaderné zbraně.Ty co nepadají mu asi nevadí.A jako malé dítě "svého syna do války nepošlu, nepošlu".Smutné u politika, který chce vést tuto zemi , měl by jít minimálně on se svou rodinou příkladem.Ale on zřejmě bojeschopné obránce vlasti v rodině nemá.
Vynikající je i výzva pro naše krajany a obyvatele pobývající v době voleb mimo naše území.
Mají přece přijet domů a volit tady, kde se narodili.Jistě i on bude volit na Slovensku , tam kde se narodil.A nemusí se vracet.
martin simunek
18. ledna 2024 • 07:36
@Lubomír Horký
On už svého syna poslal bez skrupulí na okupovaný Krym, takže v podstatě do války...
Je to magor, to je všem normálním lidem jasný už dlouho.
jir-ka
17. ledna 2024 • 21:26
Co také čekat od čobolského makaka . Co chvíli přecházel do fistule , neustále skákal od čerta k ďáblu . Některé jeho výblitky byly na podnět pro Pčr . Urážky a napadání , čtení ze složek , které má na každého . Pořád neskousl prohru ve volbách , všichni mu kladou blbé otázky , na které ani neodpovídá a ani neumí odpovědět . Udržet myšlenkový sled je nad jeho možnosti .Divím se , že už dávno nenosí pruhované pyžamo a spolu s ním i jeho nejoblíbenější spolupracovníci . Tady je něco v nepořádku . Že by se kompetentní orgány báli do toho kopnout ? Další věc je několik vládních ministrů , kteří by v zájmu důvěry měli sami od sebe odstoupit .
Uživatel_5384349
17. ledna 2024 • 21:12
Tak to jsem netušila, že Řezníček má na povel shazování jaderných bomb.
A je pěkné, že se bureš pozastavoval nad tím, že někdo urážel odpůrce Babiše oslovením “ksindle”😀