Komentáře

Zpět na článek

Jak vypadá ruská zima? Kremelská propaganda věštila mrznoucí Evropu, ale střelila se do vlastní nohy

14 komentářů

jameson
18. ledna 2024 • 20:03
Putin jim to přece přece předpověděl: Mrzni mrzni, vlčí chvoste.
A už loni si to rusáci předpověděli v tom klipu s křečkem o Vánocích.
Tedy, oni to nepředpověděli sobě nýbrž EU, ale dopadlo to, jako vždycky.
Josef Volenec
18. ledna 2024 • 18:18
Proč nepíšete, jak mrzne část Prahy, taky mají výpadky, ale to se nehodí, to není politicky korektní, tak se raději navážíte do Putina a právě tyto články bezmozků mě utvrzují v tom, že má Putin pravdu co se týče Západu a já mu fandím aby vyhrál nad celým zdegenerovaným Západem.
Miroslav Gregorovič
19. ledna 2024 • 16:14
@Josef Volenec rusofile už tě hlásíme.
Markus Wassertrüber
18. ledna 2024 • 10:17
Tu děsivě mrazivou zimu už dvakrát předpovídali "odborníci" i u nás, zatím asi dvakrát. Zatím tak strašně nebylo, asi se vrchnost dost modlila, aby k tomu nedošlo.
Avatar - epr3}
epr3
18. ledna 2024 • 07:17
Evropa se zachránila tím, že místo levného ruského plynu nakupuje drahý ruský plyn😂. Kam se střelila?
Asatin
17. ledna 2024 • 18:12
Hlavne at si ten ruskej svet strci do ***e. Evropa o to urcite nestoji.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
18. ledna 2024 • 06:56
@Asatin ... To nejde ferdo, tam už je ten americkej.
Richard Šebesta
17. ledna 2024 • 18:07
Nepopirám,že tato zprává může naládu Rusů v oněch oblastech jistě velmi znepřijemnit, ovšem zima je také ve válkou sužované Ukrajině a jistě i tam na mnoha místech jsou podobné podmínky, krom toho že tam létají rakety a zuří válka. A šance na ukončení je v nedohlednu. Ony mrazy v Rusku i na Ukrajině skončí za měsíc či za dva,ale válka na Ukrajině určitě tak brzo konec mít nebude a kdy skončí je nedohlednu. Nevím jak se k tomu staví Rusko ale NATO,EU i president Zelensky s koncem války nepočítají,takže Ukrajince čeká další nekonečné martyrium bez světelka na konci tunelu.
Hulin No More
17. ledna 2024 • 16:48
takže se šebesta a další prašiví kolaboranti vracejí do vlasti a EU. Bože...
Richard Šebesta
17. ledna 2024 • 17:57
@Hulin No More No ty jsi tu chyběl lumene. Škoda mimochodem že třeba někdo z tvých příbuzných nechodil do oné školy v jednom městě v Německu kde si grupa muslimů,zavedla zákon šariía a vyžadovala ho po některých dívkách a dokonce i učitelích. Je zvláštní že tato zpráva byla na seznamkách jen chvílí a pak se vypařila z hlavních stránek jako pára nad hrncem. V prvé chvíli mne opravdu napadlo,že že to je dezinformace od Rusů,ale pak jsem si uvědomil že by ji těžko seznamky zveřejnily. Takže to bude pravda. Místo toho se tu řeší co věštila kremelská propaganda. Nevím zda je pro našince důležitější tato zpráva o kremelské propagandě nebo ona zpráva o škole v Německu a která naše lidi více zaujme ? U tebe jako imbecila vím na 100 % která to bude.
Avatar - RASPUTIN}
RASPUTIN
17. ledna 2024 • 16:35
Propagandisté to mají těžké. Jako například ti proukrajinští u nás, prý "zaženeme rusáky zpátky domů"
reproman
17. ledna 2024 • 16:13
"Prej máte v Moskvě minus čtyřicet?"
"Nesmysl. Patnáct. No, v noci to klesne na pětadvacet. Ale níž ne."
"Ale v televizi říkali čtyřicet! Ukazovali i popraskaný koleje."
"Jo počkej. Ty myslíš venku? Tak to jo."
Saša Krach
17. ledna 2024 • 12:52
Zažil jsem zimu v Rusku...Pokud je mínus 18 tak chodili s dětmi venku a měli zmrzlinu....Začali být nervózní při mínus 32....A být to u nás....😂😂😂😂😂😂😂
reproman
17. ledna 2024 • 16:29
@Saša Krach To ale musíte dodat, že se pak vraceli do řádně přetopených bytů. Levná pára, prakticky bez jakékoli regulace, všecko utíkalo ven. Ale doma teplíčko. Něco jsem v takových bytech prožil. Rusko, Bělorusko, Kazachstán, aj ta Ukrajina.