Kultura

Zpět na článek

Jimmy Page, architekt rocku a okultista v dračím obleku. Kytaristovi legendárních Led Zeppelin je 80 let

5 komentářů

luban
9. ledna 2024 • 18:46
Zeppelin byla kapela mého mládí,Robert Plant,Jimmy Page,Bonham, jsem nosil tričko koupené v Budapešti,na žluté barvy s nimi, na zábavy,kde se jejich skladby hrály,až jsem jednou spadl i s trikem do řeky,a zbyly z něj trosky,rok 1975..
Markus Wassertrüber
9. ledna 2024 • 14:49
Nezapomenout na skvostné album Coverdale - Page!
giorgio287
9. ledna 2024 • 14:19
Doporučuji se podívat na youtube na Kennedy Center Honors s Led Zeppelin. Takto se borcům vzdává hold!

Nádherný zážitek. A Stairway to Heaven v podání Heart - symfonická báseň...
reproman
9. ledna 2024 • 14:03
Nejlepších kytaristů všech dob jsou, hádám, alespoň nižší stovky. Proč je vůbec řadit a číslovat? A podle čeho? Na prvním místě by mohli být právě tak Robert Fripp nebo Buckethead.
ficus1
9. ledna 2024 • 14:00
Pamatuju, v jakým zatracení se poslech u nás nesl, potupně se kupčilo s LP, pokud vůbec bylo kde koupit. Desetiletí prošla, a z hudby kterou jsme nesměli slyšet, je klasika a spolu s Deep Purple a dalšími skvosty hudební historie, dále můžeme poslouchat i v běžném radiu po celý den. Takhle si to fyzikářka v 1972 a s ní spousta prokomoušskejch kurvů nikdá nepředstavovala, že v rádiu s Kiss, PinkFloyd, LedZepelin, Ac/Dc bude hrát i třebas Karel Kryl.... a tomu jsem rád....