Online přenos
Bartkovský: Rajchl by si podal ruku s Putinem, důchodce v Praze roztleskával nenávistí k Ukrajině
24 komentářů
marita
0
Rajchl teď před Vánocemi vydraží své Porsche a výtěžek věnuje sirotkům v Rusku a koupí si Ladu.
on staci jeden pohled do salu, aby di clovek udelal obrazek o relevanci prednasenych vizi. Je ubohe, ze tito lide si neuvedomuji, co pripravuji svym detem a vnukum. Ti si jejich tupost a sebestrednost budou muset "snist".
Richard Šebesta
@Uživatel_5385532 Jistě chytrolíne za to co chystají pro naše potomky dnešní bruselští byrokraté a pseudohumanisté za podpory naší současné vlády a komunistického demokrata Pavla to bude super ! Nic horšího si neumím představit.
Zřejmě p. Bartkovský dostal slušně zaplaceno, že píše takové kecy na pana Rajchla. Pro porovnání Fiala versus Rajchl určitě má Rajchl lépe ujasněné priority pro vedení státu a nepotřebuje žádné poskoky, kteří by mu našeptávali amaterismus,
protože je daleko chytřejší a to moc těch přisluhovačů nemůže spolknout.
protože je daleko chytřejší a to moc těch přisluhovačů nemůže spolknout.
Děkuji za report. To už dávno víme , že na Jindolfovy žvance chodí choromyslné bytosti 🤣
Uživatel_5693534
Rajchl je jen další obchodník s debilitou lidí, co mu to žerou.
Důchodce v Praze roztleskával nenávistí k Ukrajině....Nešpiň lidi co ti budovali budoucnost....
Hulin No More
@Saša Krach cože?
ještě teď máme co dělat, abychom ty vaše komoušský a proruský sra.ky v hlavě vyrušili.
ještě teď máme co dělat, abychom ty vaše komoušský a proruský sra.ky v hlavě vyrušili.
@Hulin No More Co ty můžeš rušit v naprosto dutý lebce, kde vůbec nic není?
Hulin No More
@epr3 zas tak se nepodceňuj
Richard Šebesta
@Hulin No More Huline ty jsi fakt pod drogama nebo jsi debil ? Co je správné ? Každý kdo má jiný názor na Rajchla a pětikoalici je komouš a proruský ?
@Saša Krach Takhle, Mach, na Rajchlovy mítinky nikdo normální nechodí. Takžes tam byl, že?? 😃😃
@Miroslav Hraběta Sračketo, jestli hledáš totální dylinky, tak to jsou ty, co sem chodí pod Bartkovského články tleskat. Mimochodem, jsi jedním z nich.
Richard Šebesta
@epr3 Souhlas.
No dnes můžu říct bravo pane Bartkovsky, bez ironie. Pěkná reportáž.
PS bubínek mi evokoval Vlastu Plamínka
PS bubínek mi evokoval Vlastu Plamínka