Divoký kačer

Zpět na článek

Po stávce učitelů a studentů chystají stávku i rodiče žáků. Chceme méně prázdnin, žádají jejich odbory

8 komentářů

Hana Nadherova
2. prosince 2023 • 09:21
Začíná to býti komické. Obávám se, že groteska argumentů nezná meze. Vládou počínaje a skončí to u bezdomovců.
Lenka Valentová
1. prosince 2023 • 17:44
To mě pos.r 😄😄, bych chtěla vidět ty rodiče, kteří by chtěli méně prázdnin. Tak zrušíme ty 2měsíční ne 😄😄 .
Stanislava Štencová
1. prosince 2023 • 13:55
Kačere, beze srandy, v tomhle bych rodiče podpořila. A to jsem učitelka. 3 týdny před prázdninami jsou odkecané, protože UŽ nemá smysl něco dělat, a 3 týdny po taky, protože JEŠTĚ nemá smysl něco dělat.
Jaroslav Vrabec
30. listopadu 2023 • 10:34
Do stávky půjdou i dědové a babičky, nebudou hlídat vnoučata!!
Saša Krach
30. listopadu 2023 • 09:02
Stávkovat bude celá Česka republika....A vydržíme. A dokážeme Německu že jsme tvrdí...
A Německo pod tíhou naší stávky se vzchopí půjde do růstu a zachrání nás a milovanou naší vládu..
😛😂😂😂😂😂😂
Pavlína Klimešová
29. listopadu 2023 • 23:05
Divoký kačere, zapoimínáš, že někteří "čtenáří" čtou jen název článku, zbytečně provokujete. V horším případě jsou i někteří, co nepoznají, že jde o humor a vezmou téma jako pravdivé.
Uživatel_5697006
29. listopadu 2023 • 22:49
Těším se na každého dalšího DIVOKÉHO KAČERA. Je vtipně napsáno. Kde se v pisateli bere taková nálož. Alespoň se člověk zasměje. Jen tak dál.
Lenka Bořková
29. listopadu 2023 • 20:20
Škoda že už i Divoký Kačer je prémiový obsah. Zas tak "vysoká novinařina" mi to nepřijde, abych za to platila, ale ráda jsem si to vždy přičetla pro pobaveni