Komentáře

Zpět na článek

Tajemník prezidenta Ladislav Jakl nechal s přáteli uvařit 4% pivo pro homosexuály

31 komentářů

jurnicek
14. srpna 2011 • 23:57
Pokud vím, sami sebe nazývají bukvicemi. četl jsem jejich diskusi nad jistým pořadem ČT, který měl "odstraňovat předsudky" - většina jich tento pořad zkritizovala. A označovali sebe sami za bukvice, takže to za sprosté slovo nepovažují.
betanovakova
12. srpna 2011 • 10:32
4% pivo, to je normální desítka. Nechápu, co je tak senzačního na tom, že někdo uvaří desítku, aby o tom začal psát bulvátní pisálek.
sendyman
12. srpna 2011 • 10:16
Kolik řečí znáš....
el.mimo
12. srpna 2011 • 09:35
Tak jsem si vzpomenul, jak jsem onehdá kufroval po Praze jen s automapou a žádal místní o radu... bezvýsledně! Možná to bylo způsobeno tím, že ta mapa byla v češtině a ne v pražáčtině?
Prý "Chejně"... **
sendyman
12. srpna 2011 • 08:36
Aha.
Chýně - tam uvařili to pívo, o kterém je řeč a vaří tam výborné kvasnicové. Někdy bodne jedno malé od cesty při malém cyklo***ím výletě. Není nad kvalitní ionťák!
el.mimo
12. srpna 2011 • 00:11
Was ist ***, Chejně? A proč tam chcete vyrazit v kostýmu?***
sendyman
11. srpna 2011 • 23:45
Do Chejně to mám na kole kousek, Qašan je dobrej. Jak jinak, než ve sparťanským buznooblečku!
el.mimo
11. srpna 2011 • 23:07
Prý kvasnicový "Qašan", podle vzoru "hošan" by mu vyhovoval lépe než sladká růžová brča. Spíš řešil to složení a barvu, taky je celkem znalý pivař... alespoň tak soudím. Já jsem na víno a pálenku.***
el.mimo
11. srpna 2011 • 22:59
V tom případě by snad nebylo od věci nejprve si zjistit, co to ten konservatismus vlastně je.
Co se kritiky primátora týče, nikde jsem nečetl, že by se Jakl vyjádřil v duchu "toho můžeš podpořit, tohoto už ne". Možná byste mohl dát link?
vonrammstein
11. srpna 2011 • 22:32
Máš recht, taky myslím, že jste tam u vás ve wc ***i