Online přenos

Zpět na článek

Martin Bartkovský: Čeští fanatici ukradli Palestincům protest. Šířili verze Hamásu, volali po konci Izraele

12 komentářů

Ivana Gutová
1. listopadu 2023 • 05:46
FB skupina Sdružení přátel Palestiny je ,dle mého, sdružení fanatiků, chvíli jsem sledovala, zapojila se do diskuzí, ale byla to jednostranná masáž, někteří členové skupiny byli až agresivní, raději jsem blokovala.
Pan Jehlička ...no comment, to musí být docela zakomplexovaný člověk nebo nevím, co si v sobě řeší, možná potřebu zviditelnit se?
Bily Medved
25. října 2023 • 15:10
"... Konečně je tu i pokřik, který volá po konci Izraele. FROM THE RIVER TO THE SEE PALESTINA WILL BE FREE. To znamená konec Izraele. ..."
No, tenhle pokrik vola spis po doucovani anglictiny .
Marie Ziani
20. října 2023 • 11:52
Neudivuje mne vase ironicke résumé propalestinske demonstrace.Hélas! Jak rika ceske prislovi.###Vrana k vrane seda.....
giorgio287
19. října 2023 • 14:00
Je na čase použít ostré střelivo. Milovníci teroristů nic jiného, než kulku nezaslouží!
Saša Krach
19. října 2023 • 09:05
Problé­m...Iz­rael­....Pa­lesti­na..­.Moje babička říkala.
Pořádek dělá přátelé...
A to platí i v politice a dodržování dohod....
Pavel Maleček
18. října 2023 • 19:09
No a co těmhle obdivovatelům islám palestinců na jejich rodinných příslušnících předvést to, co islámská svoloč předvedla na Izraelcích?
Pvlnnr Sram
18. října 2023 • 18:51
Podle videí protiizraelské štvani skanduje dav, ve kterém jsou bezpochyby i Palestinci žijící v Čechách. Takže nejen čeští salonní levičáci.
Richard Šebesta
18. října 2023 • 19:02
@Pvlnnr Sram To je bez diskuse !
Avatar - fero52}
fero52
18. října 2023 • 18:44
Raketu na nemocnici v Gaze vypálil Islámský džihád. Izrael zveřejnil jako důkaz video - Echo24.cz

p.s.
http­s://ww­w.li­dovky­.cz/sv­et/iz­rael-valka-palestina-pasmo-gazy-hamas­.A2310­18_142­758_ln­_zah­rani­ci_rkj
Avatar - fero52}
fero52
18. října 2023 • 18:39
evropští sluníčkáři hystericky kvílí nad utrpením ubohých Palestinců, kteří ještě nedávno tancovali na židovských hrobech (oslavovali každý masakr izraelských civilistů jako o masopustu), navíc všechny palestinské oběti jdou na vrub vrahounů, kteří si ze svých soukmenovců dělají živé štíty! Více viz třeba http­s://fe­rohra­bal.bl­ogspo­t.co­m/2017­/04/pa­lestin­sky-fasismus-1.html

Na komentáře trollů NEREAGUJI
Richard Šebesta
18. října 2023 • 18:37
Debilní nápisy : Izrael zabijí a Hamás léčí ne ? Hamas nezabijí podle těch magorů co organizují pochod. ? Jsem zvědav zda se tam objeví soudruh Skála nebo jeho šéfka Konečná ? Stará láska nerezaví říká jedno pořekadlo soudružka Konečná a soudruh Skála nezapřou svou lásku ke staré straně před listopadem. Soudruzi taky pilně podporovali Araby a Palestince hlavně že byli proti Izraeli.
tempter
19. října 2023 • 10:05
@Richard Šebesta Super, Cyrdo. Teď si to ještě srovnej v kebuli s tím ruskem a začnu uvažovat, že tě sesadím z trůnu.