Online přenos

Zpět na článek

Martin Bartkovský: Vrabel je soudně uznaný dezinformátor. Po soudu otočil a chce bodovat v eurovolbách

20 komentářů

viktor viktor
14. října 2023 • 11:11
Nechci se nikoho zastávat, ale nám tu skoro denně lžou ( DEZINFORMUJÍ ) na střídačku členové vlády. Fiala už je dokonce znám pod krycím jménem SEDMILHÁŘ. Kdy bude tyto výtečníky někdo soudit ? UŽ JE ČAS ! Než to v Česku úplně rozkradou a svedou na Babiše.
Hulin No More
14. října 2023 • 08:10
za něj to zacvakne šebesta, takže bez trestu. je to blázen a může si říkat co chce. jsou to stejný pí....viny s nulovým dosahem, jako když epr blouzní o tom, že rusko vyhraje
Richard Šebesta
14. října 2023 • 09:37
@Hulin No More blouzníš jenom ty ! Dávej bacha na Karla Vlacha a taky na Jepečko ať nedopadneš jako ona ! Dneska muže ty svoje bludy psát tak akorát doma pro sebe !
Hulin No More
14. října 2023 • 11:36
@Richard Šebesta tys ji napráskal, ty bolševická špíno?
Avatar - epr3}
epr3
13. října 2023 • 19:23
JéPéčko dostala banána a při tom se tady tak snažila. Chválila Pávka i Fialenka až za hrob, i pavlač kvůli tomu často nevytřela a teď tohle. Já myslím, že je nespravedlivě stíhaná a měla by se přihlásit tomu výboru, který si nespravedlivě stíhané zapisoval do kolonek. Po příštím převratu se jí to může hodit....Nebo taky ne...
Petr Semenec
13. října 2023 • 16:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
13. října 2023 • 15:22
Redaktore Bartkovský Vrábel zřejmě nemá šanci pokud jde o založení strany a soudit někoho za takové lži, které jsou jasně mimo realitu se mi zdá jaksi zbytečné. Soud se domnívá, že jeho lživé výroky by mohly vzbudit obavy některých lidí. Kdybych vzal slova soudu doslova tak by soud měl soudit i ministryni Černochovou ta taky zcela lživě tvrdila a s ní i další lhářka z ODS Němcová že Rusko po obsazení Ukrajiny obsadí i nás. Taky tyto bludy mohly vyvolat u některých lidí obavy z Ruské okupace. Proč nejsou souzeny tyhle dvě dezinformátorky ? Apropos pane redaktore na Slovensku se udála jedna důležitá událost o níž naše mainstremové media mlčí jako hrob. Nikde ani v ČT ani tady ani jinde jsem tuto informaci nezaregistroval. No a pokud ano ale já o tom nevím tak se to událo potichu a jakoby nic. Jde o to že bývalý president Kiska byl odsouzen za daňový podvod. No a to mu prokurátor navrhoval basu na tvrdo nakonec dostal podmínku. Být to někdo ze SMERU třeba Fico nebo Bláha tak jsou u nás toho plná média a milion článků k tomu. To je zvláštní teď je ticho po pěšině čím to asi bude ? Že by tím že Kiska patřil a patří do takzvané demokratický smýšlející a prounijní a garnitury ?
Avatar - JP }
JP
13. října 2023 • 15:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Petr Semenec
13. října 2023 • 16:46
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
tempter
13. října 2023 • 16:01
@Richard Šebesta Jenom potvrzuješ Cyrdo, že hlupáků král jsi právem, palec nahoru. O Kiskovi psali snad všude, ale chápu že z pozice veličenstva zaujímáš postoj "co nevím, to není" a ruské okupace se bojím i já. Už jsem to jednou zažil a opravdu nechci více. Právě z těch dob se pořád ještě rekrutují tví poddaní, který ty tady tak blahosklonně vládneš.
Petr Semenec
13. října 2023 • 16:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
13. října 2023 • 16:50
@Richard Šebesta Mimochodem Vrábel je ztracená existence a když tam vidím taky toho komunistického dobrodruha Skálu vsadím boty že jeho osud je zpečetěn.
Avatar - JP }
JP
13. října 2023 • 15:19
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
13. října 2023 • 17:05
@JP Na neshledanou !
Avatar - epr3}
epr3
13. října 2023 • 17:40
@JP Ahoj, konečně budeš mít dost času na tu pavlač. Dostala jsi meducínu, kterou jsi tu přála ostatním.
viktor viktor
14. října 2023 • 09:41
@JP S Bohem @JPčko. Pozdravuj na Hradě, až vytřeš chodbu…
Richard Šebesta
14. října 2023 • 09:48
@viktor viktor Jo to je trefné !
tempter
14. října 2023 • 14:02
@Richard Šebesta Vtipné, Cyrda chválí Cyrdu.
giorgio287
13. října 2023 • 13:46
Soudruzi soudci by zasloužili 18 měsíců nucených prací.

To to jsou idioti, kteří nevědí, že jaksi jaderné zbraně nemáme?!? A taková *** berou z našich daní statisícové platy?!?
Avatar - JP }
JP
13. října 2023 • 15:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.