Prostor X

Zpět na článek

TMBK: Vtipy jako před lety už dnes dělat nemůžu, musím hledat cesty, jak cenzuru sociálních sítí obejít

2 komentářů

Pavel Molík
5. října 2023 • 13:48
Systém v rámci horlivého budování polistopadové diktatury pod kuratelou Bruselu arogantně nutí člověka k dodržování nepsaných, ale o to více platných pravidel autocenzury v intencích bruselské politické korektnosti. Cenzura byla a je ortodoxním nepřítelem demokracie, zároveň každý cenzor je hlupák, protože ve svém svatém fanatickém zápalu zapomíná na základní reálie. Cenzura prostě nemůže pozměnit natož nahradit realitu. Pravda je totiž nezávislá na chorobné libovůli cenzora. Jourovský boj s dezinformacemi je bojem s větrnými mlýny. Chce snad hlavní ideologicko-eurohujerský prikázčik v podobě hloupé Jourové rozhodovat o tom co je či není pravda ? Jourovští propagandisté jsou hlavními generátory přetvářky, lidé nuceni se vnitřně ztotožňovat s naordinovaným jediným správným názorem buď budou konformní, protože mají prodejné lokajské duše a rádi se přikrčí, nebo budou rebelovat a riskovat společenské střety, třeba budou vyhozeni ze zaměstnání. Morálně vyhnilí kariéristé nám vnucují první možnost plazit se a poslušně jako otčenáš odříkávat zprofanované ideologicko-propagandistické floskule. Já jsem nikdy neuhýbal, tedy ani před Fojtíkovými ideology v rámci husákovsko-biľakovského režimu, ze svých názorů, které jsem si vycizeloval hltáním veškeré možné literatury, měl jsem tehdy přečtené mj. i Dějiny VKS(b), a další úderná ideologicko-propagandistická dílka, která mě názorově utvrdila. Ovšem tehdejší bolševici byli inteligentnější a více respektující zájmy obyvatel než současná EU. Současná mocenská bruselská elita suverénně se oddává svým šíleným vizím a v rámci bláznivého sociálně-inženýrského experimentování nám vnucuje stále větší obětování se jejím duševně úchylným vizím. Já už nemám zájem se obětovat k větší slávě šílené Uršuly a dalších magorů.
Vladimír Buldra
3. října 2023 • 20:01
Některé vtipy jsou od TMBK vtipné. Jiné už jsou trošku na hraně. Jen málo vtipů mi nic neřeklo, nedalo a spíš bych u daného tématu brečel než se smál. Jeden nebo dva bych si asi u dané situace nedělal, ty už mi přišli za hranou. Ale jestli sociální sítě i zpětně vyhledávají příspěvky a vymazávají je, pak je tu už něco špatně. Pak je tu za hranou nikoli TMBK, ale současné a budoucí lidské počínání a smýšlení. Zakázat humor ať už jakýkoliv, je dosti nebezpečné. Co si o tom myslet? Asi to, že skončila lidská svoboda na úkor nemocných lidí nebo lidí s nemocným rozumem.