Online přenos

Zpět na článek

Čaputová pověří Fica sestavením vlády. S kým ji složí? Glosovali jsme slovenské volby

27 komentářů

Jan Kocián
2. října 2023 • 22:25
U nás v rodině Kociánů mě Kociáni neuznávají a neberou vážně moje názory. Ale v čem se shodujeme a co společně oslavujeme, je vítězství Fica na Slovensku. Nesnášíme totiž demokraty!
ultimathule
2. října 2023 • 05:05
Je to dobrý, už se nám zase konečně skládá funkční V4. Akorát si musí počkat, až tradičně líný Češi vyházej ten současnej vládní dobytek z voken. Pak už nás nepůjde ignorovat.
Richard Šebesta
2. října 2023 • 09:59
@ultimathule Vidím to podobně.
ultimathule
2. října 2023 • 04:57
Co je ten Sokol za debila?? Českej pravopis naprosto neovládá, zato ví naprosto přesně, kdo je na Slovensku dezinformátor. Toho exota-mírním se ve výrazech-čerstvě vykopli z objektivní ČT?
giorgio287
1. října 2023 • 22:31
Šorošova pyča dostala rozum?!?
Pe I
1. října 2023 • 12:37
Važený je uplne jedno kto bude na hrade . Pokym nezrusime poslanecku imuninu a beztrestnost tak nikdy nebude dobre! !
Saša Krach
1. října 2023 • 10:44
Myslel jsem si, Slovensko opustí starou osvědčenou politiků,,,a uchýlí se do té nové průserové....
Ta stará politika přinášela Evropě skoro 80 let mír....A každý si v ní našel své...Snad to pochopí i EU. A to rozhodnou volby do EU, u nás i jinde....Doufám že se na Slovensku domluví, a nepůjdou do dalších předčasných voleb
Fico má opravdu těžký úkol a zodpovědnost.
JP....je ořech.
Hulin No More
1. října 2023 • 10:52
@Saša Krach pokud prolezl minovým polem na hranici. krachu, ty jsi čím dál větší retard.
Richard Šebesta
1. října 2023 • 11:25
@Hulin No More Je těžké strávit prohru a uznat že jsi falešný. Jako údajný demokrat by jsi měl respektovat volbu většiny. Jenže to je to co vy eurofanatici neumíte. Jste falešní a jediné co umíte je lhát. To vám jde dokonale a taky nadávat. Takže víš co ? Táhni k čertu !
Hulin No More
1. října 2023 • 11:50
...
Saša Krach
1. října 2023 • 11:26
@Hulin No More Ty plačeš....tak plakej...já plakát nemusím, proč, je mi jedno kdo na Slovensku vyhrál ..To řeší jen retardované osobnosti.
Fico nasliboval před volbami mnoho,,,Jako dnešní naše vláda,,,ale koalice snad bude a výsledek....😂😂😂
Tak zklidni hormony. 😝😝😝
Avatar - JP }
JP
1. října 2023 • 09:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Asatin
1. října 2023 • 11:23
@JP Mate moje myslenky..Z lidi z ruskeho svet si nedeljte nic.Preji krasny den.
Saša Krach
1. října 2023 • 11:38
@JP Pourážel kde koho😂 A osočil kde koho😝 A vyžaduje slušnost....Trole chlape převlečeného za ženu,,,,ale s ohonem😂😂😂😂 Kdo ti tuto řevnivost politickou nekorektnost žere....Jen ořech.😂
viktor viktor
1. října 2023 • 11:46
@JP Ale tady , tradičně bez argumentů, nadáváš hrubě právě ty . Tebe snad krmí syrovým masem. Maximálně chválíš to KSČ na Hradě a druhé negativně nálepkuješ. Srovnej si to v hlavě a Slováky přenechej Slovákům. Uvidíme, co dokáží a svým nervózním čuníkům ve Strakovce večer přilepši…
Ferdi Nand
1. října 2023 • 09:36
Další bolševicko asijská enkláva v Evropě s filckou v čele.. Na stráž, bratia.
Hulin No More
1. října 2023 • 09:20
Nic lepšího se nám nemohlo stát. Biolaboratoř Slovensko skončí na čas v izolaci a až uvidíme tu devastaci, bude volit Fialu i takový proruský trotl, jako šebesta.
Avatar - epr3}
epr3
1. října 2023 • 11:03
@Hulin No More Ty u těch komentářů chlastáš vodu z hajzlu, co?
Richard Šebesta
1. října 2023 • 08:27
Fico vyhrál a to přesto že o něm většina medii na Slovensku těch pročaputovských zcela bezostyšně lhala. Lež byla jak vidno nástrojem nejen komunistů ale i dnešních tzv.demokratických stran a to jak na Slovensku tak i u nás. I proto je to obdivuhodné. Moc by mně zajímalo co na to náš komunista na hradě Pavel a naše proválečná a prounijní vláda ? Bude s tím muset nějak pracovat i když vládu ještě Slovensko nemá.
Petr Semenec
1. října 2023 • 08:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Daniel Záhradník
1. října 2023 • 06:56
Tak to je velké zklamání. Ještě, že se tam nedostali fašisti ,to je pozitivní. Ale čistky budou,to je jistý.
Avatar - epr3}
epr3
1. října 2023 • 07:26
@Daniel Záhradník Je to zklamání. Eurokomsomolcům nepomohla ani korespondenční volba.
Richard Šebesta
1. října 2023 • 08:13
@epr3 Souhlas. Pro mne je vítězství SMERU světlem na konci tunelu v eurounijní temnotě a zmaru. Dodám že nejsem volič soc.dem. Ale Fico i přes své nedostatky a chyby je asi určitě to nejlepší nejen pro Slovensko ale i pro V4 a také pro budoucí EU.
Avatar - epr3}
epr3
1. října 2023 • 06:23
I tak je je zisk téměř 17% progresívních eurokomsomolců strašně mnoho. To jsou lidé naprosto slepí a nevidí, kam nás EU táhne?
Myslím, že je škoda, že se do Slovenského parlamentu nedostala Republika. Mainstream je označuje za fašisty, nevím, vídám jen proslovy jejich šéfa Milana Uhríka v europarlamentu. Je jen málo europoslanců, kteří se odvažují tam opakovaně říkat pravdu. Uhrík mezi ně patří.
Uživatel_1339522
1. října 2023 • 04:30
Exit poll totál mimo, progresivismus a Matovičův chaos dostal od lidí výprask z čehož se naši libtardi asi vzteky pominou. LOL
Petr Semenec
30. září 2023 • 17:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - JP }
JP
1. října 2023 • 09:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.