Komentáře

Zpět na článek

Zlý Jyrka se vrací! Jiří Paroubek zakládá vlastní stranu

17 komentářů

jamilen
9. srpna 2011 • 16:27
Paroubek je podle mne nejslušnější politik, proti těm buranům, co se tam nacházeli po něm. Osobně mi nevadil a snesu ho spíš, než Topolánka, nebo pokrytce Nečase.
Je ale v módě táhnout s hejnem a když přestane být Paroubek in, tak všichni do něj. Kdo ví, kdo ho bude následovat.
Já zůstanu sama sebou.
jana48
5. srpna 2011 • 14:40
který jediný má hlavu a patu je zbytečné sem psát, stejně jako debatoval s tímhle novinářem. Paroubek opravdu vyvoilává vášně, jak je vidět i tady, ale podle mě do křupanství Mirka Topolánka měl hodně daleko! Tady nemá cenu diskutovat. Ale díky ze ten rozumný příspěvek.
panna
5. srpna 2011 • 11:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Jarabak
4. srpna 2011 • 18:57
Já v tom tedy žádnou tragedii nevidím. Hlavně, ať to džordžíno dotáhne do konce. Protože pomůže rozmělnt hlasy pro čssd. Paroub sice říká levý střed, ale myslí tím levější levo. Na tom ale nezáleží, protože i u čssd je většina voličů levicovějších, než strana sama. Hlavní je, že něco sebere šokdemákům. Že bude uplácet hloupé voliče různými bludy, no a? Ti hloupí voiliči nezmizí ze světa, když zmizí paroub. Z toho plyne, že nebude-li je uplácet on, udělá to někdo jiný. Dílem čssd, dílem vv a pod. Závěr: vznik nové levicové strany s pořádným soudruhem v čele bude středu a pravici ku prospěchu. Že se bude na světle denním objevovat hulvátství, no a? Asi mi to není protivnější, než podrazáctví a trochu jiný druh hulvátství, který předvádí např.vv - strana pravo-středo-levicová Paroube, ty držko komunistická, držím palce
von.rammstein
4. srpna 2011 • 19:02
proč ho urážíte?
vonrammstein
4. srpna 2011 • 19:21
Protože jseš ***, ***. Tlustá.
von.rammstein
4. srpna 2011 • 17:05
tak takovou stranu bych volil!
vonrammstein
4. srpna 2011 • 17:45
Vol si svý komouše a nevotravuj, tlustá ***.
panna
5. srpna 2011 • 11:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
filiprx
4. srpna 2011 • 13:34
ale má vlastnost, která ostatním politikům chybí: Neustále komunikuje s medii a potažmo s "obyčejnými lidmi", publikuje své statě v novinách (z jeho dopisu v přeposledním RX jsem se fakt rozesmál, ale co) a snaží se zveřejnit svou (mě odpudivou) politickou strategii. To IMHO nikdo jiný u nás nedělá.