Online přenos

Zpět na článek

Martin Bartkovský: Desítky tisíc lidí v pochodu Prague Pride prošly Prahou. Čelo vedli politici i lidé v krojích

19 komentářů

Petr Brunner
14. srpna 2023 • 10:18
Proč? Kdyby tenhle cirkus nedělali, tak si jich nikdo nevšímá.
Avatar - yarda}
yarda
13. srpna 2023 • 10:02
No to musela bejt krása doprčicužjednou. Určitě z toho měli prožitek i řidiči co jim účastníci Prague Pride bránili v jízdě.
A já hlupák jsem byl v Kyjově na Slováckém roku a o ten pražský pochod jsem přišel
viktor viktor
13. srpna 2023 • 09:57
Alespoň jsme viděli ty “ angažované “ , české politiky tam, kam vlastně normálně patří. Doufám, že to pochopili i voliči .
Richard Šebesta
13. srpna 2023 • 12:18
@viktor viktor Obavám se že to pochopili jen ti rozumní. Jen mně tak napadlo co by se asi stalo kdyby někdo z té většiny normálních lidí uspořádal trucpodnik a demonstroval 2-3 dny a blokoval dopravu a otravoval tamním lidem život.Co by na to naše fialová vláda a zejména tihle účastníci PRAGUE PRIDE ?
viktor viktor
13. srpna 2023 • 12:26
@Richard Šebesta Souhlasím, ale kdyby byla finanční podpora státu a přišel by i Moravec, Rakušan a Lipavský a měli v zadeli paví péra…( Ukrajinskaja trojka ) ? Možná by to prošlo. Třeba by to přitáhlo i thajwanské turisty a i Vyskočil by si zaštěkal.
Richard Šebesta
13. srpna 2023 • 12:34
@viktor viktor Už dlouho jsem se tak nepobavil ! Super.
Dita Blabolová
13. srpna 2023 • 09:35
Díky za skvěle monitorovany Prague pride. Vy mě Máťo bavíte velmi, nejen zde, i v K&P. Jste šikovný, nadaný a chytrý. Jen tak dal.
viktor viktor
13. srpna 2023 • 10:20
@Dita Blabolová Vyměňte si slepeckou hůl. Už je čas.
Přemysl Helešic
12. srpna 2023 • 22:50
Synku, ty musíš mít žaludek; teda jestli náhodou nepatříš mezi ně.
evinsamin
12. srpna 2023 • 19:48
Ať si ti úchyláci dělají průvody na nějakém ostrově a ne veřejně, kde je můžou vidět děti. Co to udělá v mozku dětí, když uvidí holé pr...le s prasečí maskou a jiné prezentované zvrhlosti. Divím se, že normální homosexuálové se proti tomu neohradí. Asi zorganizujeme průvod heterosexuálů, ale to by bylo nelegální a stíhané. Každý úchylák se jde zviditelnit do průvodu. Jak to, že nejsou někteří zavřeni za ohrožení mravní výchovy a za veřejné pohoršení jim není uložena bloková pokuta?
Avatar - yarda}
yarda
13. srpna 2023 • 10:04
@evinsamin
Co takhle zorganizovat Pochod Hrdosti Na Fusekle V Sandálech? Já to tak nosím a cítím se dizkrymynovaný.
Lilith Černá
12. srpna 2023 • 19:09
Toto je nejstrašnější vláda jakou jsme kdy měli!
Politici v čele průvodu aberantů a Bartkovský tomu samozřejmě tleská.
Zajímalo by mě spíš, co udělá Rakušan s tím znásilňováním českých žen Ukáčky - dnes už druhá oběť. A kdy se omluví ukr.velvyslanec a Pávek si pozve postižené rodiny?
Richard Šebesta
13. srpna 2023 • 12:32
@Lilith Černá Dobrá připomínka s tím Pavlem i s tím ukr.velvyslancem. Ale já to vím naprosto přesně kdy se omluví . Víte kdy ? Na svatého dyndy ale naší vládě to nevadí, hlavně že se válčí dál a podporujeme Ukrajinu horem dolem. To je " důležité " . Apropos když jsem zabrousil do tématu válka, dnes jsem si poslechl rozhovor s jedním bez.analytikem. Jmenoval se Ludvik. Mluvil poměrně rozumně a zvažoval přitom všechny varianty. Když dostal dotaz jak dlouho může ještě trval válka zda měsíce či roky , odpověděl že sice skončit může třeba teoreticky za měsíc či dva ale že se můžeme připravit i na to bude trvat i několik let. Tak to máme super , naše vláda do voleb zdevastuje u nás co jde.
Mikhael Hirsch
12. srpna 2023 • 15:55
Vše je v naprostém pořádku . Tam oba ti pánové totiž patří . Svůj k svému .
Richard Šebesta
13. srpna 2023 • 12:41
@Mikhael Hirsch Souhlas. Neboli vrána k vráně sedá !
Spytar
12. srpna 2023 • 14:54
Úžasný happening.🌅
Díky všem účastníkům i místnímu glosátorovi, je Svět zase o neco lepší místo k životu. Moc jsme nám pomohli, dnes budu usínat zase klidnější! 🤠👍🏻.
Myslím, ještě tak 10x a planeta je zachráněna.☝🏻
Ale je fakt, že bez Prague Pride by bylo ČEZ-ko v pr_e_i ( ! )☝🏻🫠
giorgio287
12. srpna 2023 • 13:25
Úchyláci všech zemí, vyližte si prd*el!

Bartoš a Rakušan jsou taky ***i?
Lilith Černá
12. srpna 2023 • 19:10
@giorgio287 Starostové jsou jistě velmi "rádi", že jim ten blb Rakušan zničí úplně šance do dalších voleb. Piráti mě nemůžou ničím překvapit.
Richard Šebesta
13. srpna 2023 • 12:45
@Lilith Černá Tak mně mohou překvapit ,kdyby se začali chovat normálně a třeba Bartoš odhodil ten svůj ohon co nosí na kebuli. Ale to je asi spíše scifi.