Komentáře

Zpět na článek

Senátor Aschenbrenner: Proč jsem nehlasoval pro soudce Fremra? Nulová sebereflexe, pochybnosti zůstaly

13 komentářů

Květoslav Matura
6. srpna 2023 • 14:45
Strmá kariera Ronovské je v pořádku? Není. Hlavně díky podpoře ve vovbách pro PP je tam kde je.
Uživatel_5290136
5. srpna 2023 • 22:43
Soudce Fremr byl doporučen prezidentem Petrem Pavlem protože tento nemá žádné důvody obdobné lidí nejmenovat do podobných funkcí. Sám byl členem KSČ a důstojník ČSLA v době okupace sověty a kandidát na rozvědčíka v USA. O 180° otočil až v prosinci roku 1989.
http­s://ww­w.no­vinky­.cz/cl­anek­/doma­ci-historik-blazek-pavel-predklada-pribeh-ktery-neodpovida-pravde-40412599
viktor viktor
5. srpna 2023 • 17:22
Tak čest práci soudruzi. Na Hradě komunistický agent a funkcionář s manželkou komisařkou a u Ústavního soudu , po bolševikovi Rychetském, další komunista. Soudce zatížený komunistickou ( StB minulostí ) senátu, ani soudruhu Pávkovi nevadí. Senát i Pávek mají kachní žaludek . Jinak to nelze nazvat. Oni už to veřejnosti soudruzi novináři vysvětlí....
Petr Minář
5. srpna 2023 • 17:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Tomáš Kostelecký
5. srpna 2023 • 16:36
Jak se, vůbec, může taková komunistická ***, podívat do zrcadla a nepoblít se ? Stejně jako to hovado na Hradě. stejné *** by sloužili nacistům a posílali by naše lidi do koncentráků. To jsme si, po válce mohli zvolit K.H. Franka. A ta jeho kadrovácká, komunistická *** je horší než by byla Ewa Braunová. SMRT VŠEM KOMOUŠŮM !
Tomáš Kostelecký
5. srpna 2023 • 16:24
Každý komouš, který byl přijatý do KSČ, musel minimálně rok před přijetím kandidovat a mít svého ručitele. Kromě toho, již minimálně půl roku před tím, chodit na schůze bolševických prasat, kterým musel souhlasně přikvikávat a být členem SSM.
Z morálního hlediska mají *** a kolaboranti, jako tohle hovado, udavač Bureš kořala Zeman a rudý poskok Kaus, nulovou morální hodnotu, SLOUŽILI BY KOMUKOLI ZA KORYTO a neměli přežít rok 1990. Jen mrtvý komouš je dobrý komouš. SMRT KOMUNISMU A VŠEM RUDÝM SVINÍM.
viktor viktor
5. srpna 2023 • 17:24
@Tomáš Kostelecký Začněte na Hradě...
Jan Kalíšek
5. srpna 2023 • 14:18
Naprostý souhlas. Fremr neměl být ani navržen, ani zvolen ústavním soudcem.
Tomáš Kostelecký
5. srpna 2023 • 16:25
@Jan Kalíšek MĚL VISET JEŠTĚ V ROCE 1989.
Petr Minář
5. srpna 2023 • 17:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
viktor viktor
5. srpna 2023 • 17:28
@Petr Minář Jak byste nazval posledního předsedu ZO KSČ V Národním divadle , soudruha P. Štěpánka ? Nebo soudruha Svěráka atd.
Tomáš Kostelecký
5. srpna 2023 • 18:50
@Petr Minář Komouši vraždit začali. Vraždili, stejně jako nacisti. Proto měli být vyhubeni. Do posledního a bez milosti. Neexistuje argument : " Já musel ..
Já taky nemusel. Nejdřív mě vyhrožovali, chtěli odebrat děti, sebrat řidičák, odpojit telefon atd. Ani si na všechny ty sviňárny nevzpomenu. Na konec jsem měl osobního fízla, který skončil u toho, mě chtěl dát svojí dceru za ženu, a sliboval mě, že pokud vstoupím do KSČ, dostanu nový byt a vedoucí místo v práci. Poslal jsem ho s tím do ***e. Když je v zemi nepřítel, chlap má bojovat a né dělat kariéru. SMRT VŠEM KOMOUŠŮM.
Richard Šebesta
7. srpna 2023 • 08:38
@Petr Minář No za to můžou vaši " slavní disidenti " Havel,Bendové Dienstbier a také Rychetský a podobní dobrodruzi. Proč nezakázali ksč ? Soudruzi tu smrděli přes 30 let. To je třeba vidět a ne kecy o nějaké ruské kolaborantce.