Komentáře

Zpět na článek

Microsoft Word nemluví sprostě. Řekněte NE přehnané korektnosti Billa Gatese!

26 komentářů

pavel.p
31. července 2011 • 23:58
Náhodou mě se to líbilo. Jak ke konci článku použil to expresivní, ***, tak jsem si živě představil Arnošta Goldflama, který to v nějakém filmu nebo pohádce s nemenší chutí, krásně a roztomile používal...
lofwyr
31. července 2011 • 19:19
Hold je Doležal *** a v hlavě má pěknej bordel.
macaco
31. července 2011 • 16:28
... a trochu si zjistěte informace, než zase vyprodukujete článek založený na nějaké nesmyslné spekulaci. Microsoft si nikoho nenajímá ani nic nepřikazuje, prostě jen koupil hotový produkt z dílny Ústavu pro jazyk český a Univerzity Karlovy (konkurenční produkt vyvíjela Lingea).
http­://in­terval­.cz/cl­anky/­kontro­la-ceske-gramatiky-pro-ms-office-konec-korektoru-v-cechach/
tritecky
29. července 2011 • 15:16
Microsoftí texťák slovo k-u-r*v*a jen červeně podtrhne, Reflex on-line ho nahradí třema hvězdičkama. ***!
sendyman
29. července 2011 • 23:28
No jo, ale on už měsíc Šafr šéfredaktorem není. Ale zdá se, že to v RX taky ještě nezaznamenali...
tritecky
30. července 2011 • 08:32
kdo tomu šéfuje? že by Wolfová /viz předchozí páně Doležalovo vyprávění o té intelektuálské party s smskami zhrzeným exmilenkám?). Něco jsem zachytila, že odchází zase někam (do Blesku), ale už je mi to jedno. Viditelné změny jsem nezaznamenala (viz předposlední obálka).
filiprx
4. srpna 2011 • 17:16
fakt? To musím zkusit (a omlouvám se, kdyby se to nepovedlo). ***
filiprx
4. srpna 2011 • 17:16
Krása, funguje to
tritecky
29. července 2011 • 15:14
klikněte "přidat" a máte pokoj.
extnt
28. července 2011 • 16:02
Měl jsem za to, že JXD je počítačově gramotnější, přece stačí na podtržené slovo kliknout pravým tlačítkem a zvolit "Přidat do slovníku"...

A jinak mocí díky "sandymanovi" za jeho příspěvek, bál jsem se, že jsem v tom sám - RX odebírám prakticky co začal vycházet a od Šafra jsem z něj čím dál znechucenější - bulvarizace, omílání stále stejných témat (poslední rok je snad v každém čísle několik stránek o VV - koho to sakra zajímá???), takže uvažuju o zrušení, resp. neprodloužení předplatného, ale co pak budu na WC číst?...