Komentáře

Zpět na článek

"I shall not pass!" Prezident Klaus je Gandalf a Balrog v jednom

20 komentářů

lofwyr
27. července 2011 • 08:53
Hold se ten ješitnej blb styděl vytahovat z kapes nakradené propisky
ivanb
28. července 2011 • 19:42
V tomto s vámi nesouhlasím, ale hold prezidentu bych jistě vzdal. Nijak moc ho nežeru, ale rád si jej poslechnu, páč von se holt neplete.
zlodejklaus
27. července 2011 • 07:32
je len obyčajný ZLODEJ propisek. Je to šašek a blb.
pavel132
27. července 2011 • 05:50
Jeste par let zpatky jsem vas rad cetl. Bohuzel stava se z vas bulvar! Mam za to ze ted, i pres vsechno zesmesnovani, u vetsiny lidi vyhrava patrioticky i kdyz trochu jesitny Pan President Klaus. Jeho nazory patri do demokraticke spolecnosti i kdyz se to nekomu nelibi. Zpusob jak odstranit nevhodny nazor nebo ideu zname ruzne. Za komunistu se zaviralo, v nasi ze zacatku krasne a vsemi zpusoby podporovane "Demokracii" Se zacaly obevovat zapadne overene praktiky, : kdyz nepomuze varovani, nastane zesmesnovani a nasledne prohlaseni za blazna!!!
Musim jen souhlasit se "sendyman" Cesky President nemuze byt "tajtrlik" protoze "tajtrlici" nebrani zajmy obcanu ale jejich chlebodarcu!! A snad jen historie zapomene na jeho mozne prohresky a omyly z kuponove privatizace, a vyzdvihne jeho "Ceske Srdce". Ktere urcite ma, a za ktere by mel byt kazdy Cech vdecen.
sendyman
26. července 2011 • 22:15
kdybyste šili do prezidenta furt. Je to váš názor, na který máte právo. A já bych to nečetl.
To je zase moje právo.
Mně vadí, že šijete do všech, zleva zprava, jak se to zrovna hodí. Prostě bulvár, hlavně, že to trubky budou číst, ještě jim k tomu přidáme nějaký chytlavý titulek...
Nejste konzistentní, jak jste bývali - a to je to, co mi vadí...
Poslali jste kdysi nejlepší týdeník v týhle republice do P.R.D.E.L.E. k Blesku.
Jako by každá tiskovina nemohla mít své čtenáře, zvlášť, když je od jednoho vydavatele...
P.S.: Chtěli byste mít prezidenta tajtrlíkujícího u rámu s kalhotami u kotníků, protože mu bzučel pásek?
pakosh
27. července 2011 • 00:17
Máte naprostou pravdu o reflexu...ale Papá Klaus mněl pádnější důvod-DALŠÍ ZCIZENÉ PERO
el.mimo
26. července 2011 • 21:36
Podle médií, děláte si legraci?! Zřejmě ne.
Na druhou stranu, co čekat od agresivního pumpičkáře víc, než pouhý opis z iDnes (prý australský server ) + denní rádobyvtipnou dávku nenávisti pod sebeblbější záminkou.
Klaus není Šmíd, a proto nejen, že nemusí procházet rámem, ale je vrcholem arogance to vůbec chtít.
sendyman
26. července 2011 • 22:16
Že Vám ty cyglistí ale ležej v žaludku, že jo?!?
el.mimo
26. července 2011 • 22:41
Zdravím! Obecně ne, ale akti­visti_­šlapá­listi velmi, stejně tak jejich adoranti. Normální účastníci provozu jsou mi fuk.
Každopádně na meritu to nic nemění, ne? Tohle je jen zkopírovaný naleštěný prd, okořeněný o Darkův slint. A že jediný důvod existence tohohle je, že si Darek chtěl plivnout, o tom nepochybuji.
patrk
26. července 2011 • 18:56
tak si myslím, že Australané se zachovali jako naprostí přihlouplí a zlí burani, kteří neví co je základní slušnost. To očekávali, že president ČR je terorista? Jestlipak by také prohnali rámem stařičkou briitskou královnu Alžbětu, nebo Obamu? Asi ne... Jsou to vychcánkové - kangaroos