Komentáře

Zpět na článek

Václav Klaus: Zápisky z vlastní hlouposti

19 komentářů

panna
28. července 2011 • 18:32
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
strassidlo
27. července 2011 • 11:13
Pane Holeče, tyhle žvásty si vemte s sebou k lékaři, myslím k psychiatrovi, jsou dokladem Vaší obsedantní poruchy a vytrvalé a marné snahy srát do výšky, kam nikdy ani nedohlédnete!
Palopetro
27. července 2011 • 05:31
je terminus technikus.Vymyslel ho člověk a příroda si s tím hlavu nedělá.Ostatně japončíci kupodivu přišli na to,že země se notoricky ochlazuje i když nějakých 0,000 °c za rok.Celkem je to pochopitelné,když se vytrácí i energie slunce,galaxií a vlastně každého žijícího tvora.Nemyslím,že takto na zemi vše zanikne.Tato planeta se dočká svého konce zcela jiným působením.Je otázkou KDY!Klause nemám rád pro jeho až chorobnou sebelásku,kterou ostentativně dává všem,ale skutečně všem najevo.To ovšem neznamená,že v mnoha věcech nemá pravdu,vždyť v některých věcech může mít pravdu i blázen.Jeho vidění ryku kolem globálního oteplování je i mým viděním.
centauria
26. července 2011 • 22:11
Děkuji autorovi, článek je trefný!
sendyman
26. července 2011 • 23:05
Nemyslím si, že až tak.
P.S.: Nepatřím k adorantům Václava Klause, možná spíš naopak, nicméně se domnívám, že jsou určité hranice.
Něco jiného je "být vtipný" a něco jiného být "vtipný za každou cenu". Podle mého se tohle Holcovi moc nepovedlo, i když jeho články mám jinak rád...
josef.cyrany
26. července 2011 • 19:53
jak se čertí příznivci Reka.
bruce1956
26. července 2011 • 14:58
Na vlastní oči jsem v televizi slyšel Milana Uhdeho, an(to je staročeské zájmeno) psíma očima vzhlížel ke Klausovi, řka: jemu bych klidně došel i pro pivo ...
ivanb
26. července 2011 • 14:06
...ale tentokrát nikoli trefné. Von se totiž Václav Klaus, snad kromě teorie o špinavých penězích, ještě nezmýlil! Uvědomme si, že ten člověk se může splést, ale nikoli dvakrát po sobě!
sendyman
26. července 2011 • 22:52
Myslím, že se pletete. Klaus (prý) nikdy neřekl, že NEZNÁ špinavé peníze (no, ruku na srdce, to by bylo velmi dětinské!), ale, že je (prý) neumí ROZEZNAT od těch "čistých", nebo tak nějak. Já v tom vidím veliký rozdíl.
lordpavka
26. července 2011 • 13:53
Holče,už nepište a pokud možno vůbec! Ani udání i když k tomu máte nadání-k tomu udání! Určitě Vás málo řezali a nevtloukli do Vás slušnost a úctu ke starším. I když je vyloženě nemáte rád. I když takový troubů jako jste Vy je mi i trošku líto.