Komentáře

Zpět na článek

Lžete, pane premiére, tepe Andrej Babiš Fialu. Přeložili jsme komentář do jeho přirozené řeči

4 komentářů

Uživatel_5453358
30. května 2023 • 09:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Richard Šebesta
26. května 2023 • 18:27
Bureš nebo Fiala oba lžou a jsou zlo. Bureš je zloděj a estebacký bonzák. Fiala na první pohled slušňák ale ač profesor kroky jeho vlády od počátku vládnuti jsou falešné a neprofesionální. Osobně mě "pobavil " když byl v jedné debatě právě proti Burešovi. Bureš označil vlády ODS zejména ty z 90.let za vlády gangsterů a zlodějů. Fiala na to reagoval jako PRIMITIV. Já jsem tehdy v ODS nebyl ale ODS je dnes jiná. Je to zvláštní reakce od člena ODS protože podobně reagovala na své členství v KSČ Kateřina Konečná dnešní šéfka komunistů. Tedy že ona v KSČ v době kdy tady vládla v KSČ nebyla a že KSČM je nyní jiná reformovaná. Oba jak Fiala tak Konečná jako by zapomněli že tak jednoduché to z omluvou za minulé prasárny není a to bez ohledu na to že zločiny komunistů jsou jistě větší než zločiny odesmanů.
Asatin
26. května 2023 • 13:21
Estebak Babis ,ktery posel ze zlocinecke KSC,muze klidne napsat knihu,,Nikdy jsem nebyl gagstr".No a vsichni mu uveri.Ti z ANO ,urcite.
Mirek Hraběta
26. května 2023 • 12:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.