Zajímavosti

Zpět na článek

Roger Waters zbořil zeď a obhajobou válečného zločince Putina klesl až ke dnu

40 komentářů

Lilith Černá
27. května 2023 • 08:29
Jen proto, že nějaký idiot prohlásí, že je Putin zločinec, nemusí ho tak ještě vidět i ostatní. To jen u nás se lidi trestají za názor.
Co je potom gauner jako Bush, Obama, Sarkozy, britské vlády? Všichni víme, jak nám lhali s Milosevicem, že je to válečný zločinec a Thaci zase hotový dobrodinec lidstva. Krvavá Madla, další zločinec, si s tímto vrahem podávala ruce. A jak to nakonec dopadlo? Madla je v pekle a Thaci odsouzený zločinec. Totéž se bude jednou odehrávat i s osobou jménem Zelensky (předtím to byla zlodějka Tymošenková a Porošenko - zprvu vynášeni do nebes, poté označení za gaunery). Já bych nepředbíhala událostem.
Misot
23. května 2023 • 20:07
Teď tady máme ruskou propagandu, ukrajinskou propagandu a pravdu umlčovanou prvníma dvěma...
Miroslav Edler
23. května 2023 • 19:25
Bohužel i můj donedávna oblíbený Bryan Adams přebírá aktivně chcimírovskou rétoriku, a nejen to natočil nový protiválečný song a k němu klip. Chodí v něm s bílou vlajkou se symbolem hippies po bojišti a rozflákaném městě. Volá po vzniku mírového hnutí. Je mi z něj smutno. Viz jeho Twitter
Gogol
25. května 2023 • 09:59
@Miroslav Edler No jo, mír je sprosté slovo a ten, kdo bojuje proti násilí v jakékoliv formě je vyvrhel! Je nutné mít ten jediný správný názor a kdo jej nemá, ten musí být umlčen. A tomu se říká "demokracie". Z toho je zase smutno mi.
Lilith Černá
27. května 2023 • 08:30
@Miroslav Edler Aha, chcimír... Takže vy radši na frontu?
NrteP
23. května 2023 • 14:30
To, že si v různých kapelách dávali navzájem do držky, to není nic nového. A že muzikanti, sportovci atd. mají názory rozdílné, je normální. Taky jsou to jenom lidé a jejich počínání je lidské a my můžeme zase jako vždy souhlasit nebo nesouhlasit. A to je dobře.
giorgio287
23. května 2023 • 13:30
Pokud se nepletu, každý si může myslet a říkat, co chce. Kupodivu i Roger Waters. Nebo je dovolen jediný správný názor?!?
Soňa Benešová
23. května 2023 • 13:22
Jak nade mnou v O2 aréně plulo prase se symbolem dolaru, tak jsem si vzpomněla na příběh z mládí. To jsme měli v ročníku jednoho slabšího studenta, který tzv. sotva lezl. Když jsme měli dělat zkoušku z Vědeckého komunismu u ředitele Ústavu marxismu leninismu na VŠ ( technické), pěkně jsme se klepali. Tu se otevřely dveře a onen student, rozesmátý, že má za 1. Ptali jsme se ho - cos mu řekl: Řekl jsem mu, že americký imperialismus se klaní zlatému teleti dolaru. Za 1. Waters holt má čuníka.
Soňa Benešová
23. května 2023 • 13:09
Waters je mimoň. Zeď jsme viděla. Na zdi byly oběti kapitalismu, například mladý muž, kterého kdesi omylem zastřelili na letišti. Nebyla tam ale jediná oběť z východního bloku, i když do východního bloku svoji zeď úspěšně vyvážel. On neví nic o železné oponě, gulagu, umučených lidech, nic neví. Je třeba se vyvarovat toho, abychom si politické názory utvářeli podle osob ze šoubyznysu, herců, zpěváků, hudebníků, ani podle spisovatelů a filmařů, pokud se nezabývají dokumentem. U umělců je rozhodující emoce, ale emoce je špatný rádce v politice. Rozum, ne cit. Sportovci jsou taky mimo, ti mají jednoduchý svět. Depardieu je propitej, a taky Jarek Nohavica. Stáří, chlast a emoce. Co z toho asi vzejde?
Misot
23. května 2023 • 18:20
@Soňa Benešová Já zas pamatuji klip Zeď z 80. let na rakouské TV s pochodujícími sovětskými holinkami dusicimi demokracii a pro všechny mé vrstevníky byla tato skladba a skupina Pink Floyd představitelem západního kulturního odporu vůči sovětské totalitě... A teď je Rogers nepohodlný, tak se falšuje i jeho minulost.
Uživatel_5646265
25. května 2023 • 07:59
@Soňa Benešová Milá Soňo, je vidět, že výuka marxismu -leninismu u vás na škole na vás zanechala dodnes následky. Bohužel se chováte přesně jako komunisti. Ten kdo má jiný názor je "mimoň" atd. K politice se mohou vyjadřovat jenom "ti správní"? Prostě to co se nehodí - umlčet.
Z vas by byl výborný ideolog KSČ.
Byl jsem také na tomto koncertě a nikdejsem tam neviděll žádnou ruskou propagandu. To co Waters řekl klidně a pár hlupáků kvůli tomu pískalo bylo:
"Místo toho, aby po roce válčení se situace uklidňovala, pár lidí ji neutále eskalují. A den za dnem jsme blíže katastrofě."
Co je na tom nepravdivého? Co je na tom špatného?
Pavel Molík
23. května 2023 • 12:33
Proč zatracovat Waterse za jeho nonkonformní názory, které nezapadají do ideologických škatulek eurohujerského katechismu ? Watersovy výstřední názory mohou vadit tak akorát hlasatelům a prosazovatelům jedné jediné správné pravdy. Je logické, že při nesmyslném válečném požáru, do kterého pořád přilévají hořlavinu v podobě nových a novějších zbraní falešní obránci demokracie, paralelně probíhá informační válka. Waters při své povaze, jejíž pods*** vyplývá z premisy nebýt poslušně zařazenou ovečkou do stáda mečících oveček podle taktovky z Bruselu či Washingtonu, pochopitelně nemá prodejnou lokajskou duši jako třeba předáci EU. Buďme rádi za každý odlišný a neotřelý názor na závažné události kolem nás, neboť právě tyto originální názory nám, kteří jsme denně krmeni jednostrannou propagandou v intencích bruselské politické korektnosti, pomáhají tříbit své názory a tak se lépe orientovat v oné informační válce. Ani jedna válčící strana nemá stoprocentní pravdu. Naše civilizace potřebuje více Watersů, abychom nevyhnili v uniformní sterilitě správně ideologicky uvědomělých názorů, které nám vnucují nepřátelé demokracie z Bruselu či Washingtonu. Právě ve Washingtonu nyní trapně exhibuje politický hochštapler Biden....
Soňa Benešová
23. května 2023 • 13:16
@Pavel Molík Já bych byla vděčná za každý otřelý názor. Neotřelé proputinovské, protiamerické a protievropské názory na mne vyskakují v porovnání s otřelými protiputinovskými, proevropskými a proamerickými názory v poměru 1000 ku 1. Asi jak taky na plné pecky běží ruská propaganda.
giorgio287
23. května 2023 • 13:38
@Soňa Benešová
Jistě. Za debily ve vládě může Babiš. A Putin. A fašistovi Banderovi je třeba stavět pomníky.

Tímto tempem se brzy od soudruha Pávka a eurosoudruha Fialy dozvíme, že hrdinní vojáci zbraní SS osvobodili od Rudé armády Osvětim!

Zaplať Bůh za lidi jako Roger Waters, kteří své názory říkají nahlas. A doufejme, že nás za obdobné názory nebudou stavět soudcovské *** ke zdi...
Radek Sedlák
24. května 2023 • 21:33
@Soňa Benešová naprosto s Vámi souhlasím. Děkuji, k tomu není co dodat.
Uživatel_5646265
25. května 2023 • 08:04
@Soňa Benešová Milá Soňo, kde řek Roger Waters něco proti Evropě?

Opět dokazujete, že výuka Marxismu - Leninismu na vás zanechala hluboké následky a řídíte se jí dodnes.
Gogol
25. května 2023 • 10:03
@Pavel Molík Souhlas, líp bych to nenapsal. Ale tady budete asi za vyvrhela.
Tomas Hajek
23. května 2023 • 09:46
Starý kašpar, který brzy dokašparuje. A další generace o nějakém Watersovi nebude vědět zhola nic........
giorgio287
23. května 2023 • 13:40
@Tomas Hajek
Další generace nebude vědět nic o vlastizrádci Fialovi. Ale skladby od Pink Floyd tu už zůstanou na věky.
Uživatel_5646265
25. května 2023 • 08:05
@Tomas Hajek A co o tobě? Bude vědět vůbec někdo?
Gogol
25. května 2023 • 10:12
@Tomas Hajek Nic nebude vědět o tobě. Na rozdíl od Waterse jsi ubohá nicka!! Včera jsem byl na jeho koncertě a to by ses dívil, kolik mu tleskalo mladých lidí. Je teda fakt, že se ozval i nesmělý pískot pár jedinců, ale většina mu aplaudovala!!
Tina66666
23. května 2023 • 06:14
Článek přesně dokazuje úchylný trend poslední doby. Kdo neleze do zadku ua a usa , je největší vyvrhel . Je-li to člověk slavný, navíc stále úspěšný, je to ještě větší vyvrhel. Roger Waters je prostě skvělý muzikant a performer, který navíc dokáže říci svůj názor nahlas ! A že se to někomu nelíbí? No jistě, že se to nelíbí a nehodí. Nesmí se to líbit. No, tak, komu se to nelíbí - nelezte ani k tomu baru, nezasloužíte si to....
Uživatel_5453358
23. května 2023 • 06:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Uživatel_5646265
25. května 2023 • 08:08
@Uživatel_5453358 Děkuji, že jsi nám všem ukázala svoji "slušnost a inteligenci".

Možná by to stálo za to začít používat to, co máš mezi ušima. Fanatismus je nebezpečná věc. Stejně jako @sonabenesova se chováš i ty. Jiný názor je ošklivý a je potřeba jej umlčet, že?
Gogol
25. května 2023 • 10:09
@Uživatel_5453358 Kde nejsou argumenty, tam jsou vulgarismy. A víš, že vyhrožování smrtí komukoliv je trestné? Ty máš jediné štěstí, že pro naši justici a "naši" vládu šíříš ten jediný, správný názor. A tomu se tady říká "demokracie"!
Soňa Benešová
23. května 2023 • 13:12
@tina666 Watersovi v r. 2013 přišlo vtipné symbolicky střílet samopalem do publika. To už teroristické útoky v Evropě byly v plném proudu. Byl to nepříjemný pocit.
Radek Sedlák
24. května 2023 • 21:41
@Soňa Benešová Waters je mimoň i přes jeho muzikantskou neřekl bych genialitu ale zručnost. Bez Pink Floyd by o něm nikdo nevěděl...
Uživatel_5646265
25. května 2023 • 08:09
@Radek Sedlák

Ty jsi doopravdy velký vtipálek....
Uživatel_5646265
25. května 2023 • 08:12
@Soňa Benešová Je zajímavé, že hejtíš Rogera Waterse a přitom lezeš na každý jeho koncert. Normální je, že když se mi něco nelíbí, nechodím tam.

A opravdové střlení do lidí ti nevadí? Nebo to je taky "nepříjemný pocit?
Jan Drápal
23. května 2023 • 06:07
Je mi z něj na blití.
Richard Bartoš
23. května 2023 • 04:28
Tak záleží na úhlu pohledu. V naší pokrytecké době dostávají Nobelové ceny míru lidé kteří také stojí agresivní válečnou okupační politikou
maurise76
23. května 2023 • 04:00
Když něco takového udělá někdo obyčejný, tak je vše v pořádku, ale jak někdo slavný, tak se můžete posra..
Uživatel_5476661
22. května 2023 • 22:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Vaclav Trvaj
22. května 2023 • 21:50
Jiří Holubec, ty seš obyčejnéj fůl...
Karel Donát
22. května 2023 • 21:31
U nás zase máme dezoláta Landu
Avenger2008
22. května 2023 • 20:21
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Uživatel_5476661
22. května 2023 • 22:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
jameson
22. května 2023 • 18:59
Na koncert toho rusáckého ubožáka bych nešel, ani kdyby mi za to někdo zaplatil.
Nechutná postavička.
Petr Kosicka
22. května 2023 • 18:39
Jenom teda pro autora - The Wall neni Song, ale dvojalbum 🙂
Václav Falc
22. května 2023 • 18:29
Tady jsou jasné následky užívání drog.Ani když byl ve formě,na Gilmoura neměl.Ale proč se tihle SKŘETOVO obdivovatelé za ním neodstěhují?Spíš už nikoho nezajímá,tak se chce připomenout.