Život a styl

Zpět na článek

Jak poznat divného týpka z Východu (Čecha)? Podle ruky plné klíčů

12 komentářů

torquay
25. července 2011 • 11:13
Nevim, jak s mnozstvim mobilu, ale s klici je to pravdepodobne proto, protoze se u nas bojime nechat napr. kolo pred barakem jen minutu bez dozoru. Proto i na kolo mame dnes kolikrat 2 zamky - to vsak stale nezabrani nasim zlodejickum kolo ukrast, proto by nas nemelo udivovat, ze kazdy ma velmi viditelny svazek klicu. Az se prestane krast, mozna se to zmeni. Ale zmeni se to u nas vubec nekdy?
squash
24. července 2011 • 11:24
Mno tak,když přijdu do hospody nebo někam kde se zdržím tak mám tendenci vyndat na stůl peněženku,mobil cigarety a zapalovač a je pravda,že když jdu domů tak skoro kilák od domu už tahám klíče a chrastím si s nimi v ruce a když jsem dole už u výtahu tak s nimi doopravdy blbnu, protože je mám na řetězu tak to člověka svádí ....
zadrhel
22. července 2011 • 14:17
ale při příchodu do hospody (restaurace, návštěvu) si taky vyndám mobil, klíče a i penženku z kapes. ono to docela dost tlačí v kapsách.. sedět na peněžence, v jednom třísle zabodlý klíče a v druhým mobil.... pořád mi to připadá lepší, než nosit (rovněž kritizovanou) igelitku nebo buzertašku.
na druhou stranu souhlasím, že by bylo pohodlnější jít do hospody na lehko, ať zaplatí někdo jinej, domů jet načerno a ve dvě ráno zvonit na manželku
ivanb
22. července 2011 • 15:58
Člověče, kde máte kapsy???
zadrhel
25. července 2011 • 12:25
na zadku, na předku.... no džíny třeba.
kapsáče jsou pohodlnější, ale v těch do práce a běžného provozu nevyrážim
lofwyr
20. července 2011 • 20:05
A co je autorovi tohoto bulvárního článku co do toho....?
loolee
20. července 2011 • 18:36
Teda vy máte v Reflexu fakt starosti - nechcete si tyhle typy článků nechat pro Blesk? Pro tohle RX nečtu....to je varianta na ponožky v sandálech a igelitky? Každý má svoje - Francouzi nemluví jinak než francouzsky, Rusové mají svoje ženy zmalované jak selské truhly a my máme sandály a igelitky. Ono to přejde (snad). A když ne a přesto dáme světu něco pozitivního nebo prostě se k sobě budem chovat normálně slušně, tak mi to asi ani nebude vadit...
kokoska007
20. července 2011 • 13:08
mohu přidat ještě jedno vysvětlení, této klíčománie. Není mojej, zveřejnila ho zhruba před dvěma lety jedna psychologická studie. Touhle klíčomání prý trpí hlavně muži, kteří tímto způsobem demonstrují svoji majetnost hlavně v přítomnosti atraktivních žen či potenciálních konkurentů. KLíče od vozu a od bytu na stole plus dva mobily prý znamenají něco jako hele koukej, co všechno mám, dříve muži chrastli brněním a meči, dnes demonstrují svoje ego masivním svazkem klíčů a mobilními telefony, něco na tom bude, ženu klíčomanku nepotkáte
jiriydolezalostny
20. července 2011 • 14:21
neni pravda, znám ženy klíčomanky, sklepy, chaty, klíče od zaměstnání...co maj ženy za bordely v kabelkách, nemáte tušení...jinak jasně...chlapy si tim honí ego..určitě...chtěj si připadat hrozně důležitý a vytí­žený­....ma­naže­ři..­..bu­ranství
kokoska007
21. července 2011 • 09:13
ale ženy nosí svoje klíče v kabelkách a nevystavují je na ondiv před celým lokálem