Komentáře

Zpět na článek

Kristýna Kočí pro Reflex: Byla jsem nadšená fanatička

20 komentářů

return.bk
22. července 2011 • 18:40
Ze strany Zelených položily minulou vládu,dnes po nich neštěkne ani pes ! Ať si nevyzrálá blondýna užije své zrady,skončí na smetišti dějin!
meflex
22. července 2011 • 13:03
Dobré odpoledne všem. Mám dojem, že Kristýna je ten typ člověka, co TO vždy nějak skoulí a tento článek a vůbec poaférové rekakce KK nejsou nic jiného, než snaha to nějak ustát resp. skoulet.
patrk
21. července 2011 • 14:32
Zbývá jen očekávat (nejdéle do voleb), ažse tato "pochybná dáma" ztratí v politickém propa­dliš­ti..­..dou­fejme navždy!!
fbaty
21. července 2011 • 13:25
Pane redaktore, jestli máte dojem, žeto co se nám snažíte v článku prezentovat jako otevřenou zpověď paní Kočí myslíte vážně, tak jste mírně řečeno naivní.Podle mého názoru jr to jen zoufalá snaha zachránit, co se dá. Máte pocit, že slovník mladé ženy dosazené někým do vrcholné politiky tomu odpovídá? Navíc, kromě pobírání poslaneckého platu a dalších "benefitů" jsem si nevšiml, že by byla jakýmkoli přínosem pro současnou politiku. A nebo se už i v Reflexu píše na "objednávku" shora? To už jsme tu ale měli několik desítek let a když jsme to nechtěli číst, protože nám to lezlo na nervy, tak jsme to museli poslouchat v rádiu a TV
catcat
21. července 2011 • 12:42
plácá mimořádně hloupě. A jestli neplácá hloupě, tak jednala velmi, velmi hloupě. Hraje si na političku a je to blondýna sotva vylezlá z puberty...
ivanb
20. července 2011 • 14:31
...věří Kočí jediné slovo, tak patří do Bohnic! Stejně jako ona. Mám veliké pochybnosti o jejím "ROZHODNUTÍ OTEVŘENĚ PROMLUVIT". Kristepane je to vůbec Krista???
sendyman
20. července 2011 • 14:45
Vlastně se panu Pečinkovi divím, že s ní vůbec ztrácel čas...
ivanb
20. července 2011 • 15:03
Nóóó, tak s pěknou babou si si Pečínka spíše čas krátí, ale to co z ní leze se tisknout nemuselo.
von.rammstein
20. července 2011 • 19:07
s pěknou?
sendyman
21. července 2011 • 08:46
Tak starej zase nejsem. Vy taky ne a Pečinka už vůbec ne!

Ovšem, obálka se povidla mimořádně. Ale koukat na to celej tejden...