Komentáře

Zpět na článek

Volby do poslanecké sněmovny by vyhrála opozice

10 komentářů

spiderm
14. července 2011 • 13:20
mně se nejvíc líbí jak si pan Doležal ve všech svých článcích dělá reklamu a odkazuje na své výtvory v jiném periodiku. Nebýt toho že mají RX i LN (možná bohužel) stejného majitele, tak by byl už dávno popotahován za nezákonnou reklamu
carlshowalterisdead
14. července 2011 • 13:29
Mě to třeba vůbec nevadí.Když čtu nějakého autora tak jsem rád, že tam dá odkaz i na jiné jeho články.
von.rammstein
14. července 2011 • 19:16
s tímto názorem souhlasím.
ultimathule
14. července 2011 • 23:37
A *** je ti to platný
platon
15. července 2011 • 11:36
sendyman
14. července 2011 • 22:15
Máte samozřejmě pravdu. Nejvíc to oceňuji u článků Dr. Dr. Jana Nepomuka Alberta Berwida-Buquoye, doc. rer. pol., Prezidenta a zkušeného zpravodajského důstojníka Jejího Veličenstava s povolením prznit kde co.
carlshowalterisdead
15. července 2011 • 11:00
Tak tohoto magora radši nečtu.Kvůli duševnímu zdraví nevěnuju pozornost přiblblým, nesmyslným, nezajímavým a nevtipným konspiračním teoriím.
kokoska007
14. července 2011 • 12:53
Na houby a na nic.Pokud budou sedět ve vládě nedoukové, kteří nerozumějí vlastnímu resortu a nechávají se ovládat svými náměstky, kamarády nebo lobbisty je úplně jedno jestli vládnou takzvaně praví nebo leví
carlshowalterisdead
14. července 2011 • 13:13
Přesně tak, naposledy mě nasl pan Farský s tím přílepkovým paskvilem k loterijnímu zákonu.To pak člověk neví jestli je ten politik úplný idiot nebo prodejná kua.
P.S.:Funguje tady v diskuzi nějaká cenzura?Jenom tak pro informaci .
carlshowalterisdead
14. července 2011 • 12:38
Divím se, že ty průzkumy ještě někdo bere vážně.Kdybych si jen tak tipl od oka, nebo si výsledky vycucal z prstu, vyšlo by to nastejno.