Komentáře

Zpět na článek

Ministr Dobeš se předváděl veřejnosti na fotkách s rodinou, teď na to doplácí

8 komentářů

Jirka1313
9. července 2011 • 20:32
Na ty fotky se mohl vykašlat. Ex post to kazí celkový dojem z toho, že udělal, či chtěl udělat něco dobrého. Kdyby se nechal vyfotit od bratrance u splavu, tak by mu nemuseli navždy omazávat o hubu fotky za sedmdesát tisíc. Takže ve finále to z něho vlastně stejně dělá samolibého zoufalce.
honza33
9. července 2011 • 20:22
Pravda, v tomto ho obdivuji, dal tomu dítěti šanci...to jen tak to někdo neudělá. A i těch 6 let co se mu věnoval jsou pro dítě v tomto věku k nezaplacení!
bublanina77
9. července 2011 • 12:13
navíc, co jsem četla, tak s tím klukem měli vztah a měli o něj zájem asi dlouho před tím, než Dobeš vstoupil do politiky. To, že jsou jako šťastná rodina, vyfoceni na fotkách, je věc jiná, to je vedlejší produkt, bohužel. Nicméně já obdivuji každou rodinu, která si vezme dítě do pěstounské péče.
carlshowalterisdead
9. července 2011 • 14:48
To máte jistě pravdu, každá taková rodina si zaslouží obdiv, ale článek je přece trochu o něčem jiném.O trapném bulvárním politickém marketingu útočícím na (po)city občanů.Bohužel to funguje na dost lidí, hlavně na lidi, kteří volí podle toho komu víc sluší kravata nebo kdo má v kočárku roztomilejší holčičku s hezčími botičkami(od Diora?).Ale jinak máte pravdu, víc takových rodin.
von.rammstein
9. července 2011 • 17:46
hlavně by je měl podporovat stát.
ultimathule
9. července 2011 • 18:43
A tebe by měl utratit
von.rammstein
9. července 2011 • 16:32
s tímto souhlasím
ultimathule
9. července 2011 • 17:27
Já taky. Škoda, že se nikdo neujal tebe. To dětství na hnojišti ti moc neprospělo.