Život a styl

Zpět na článek

Motorkář bez helmy se zabil při protestu proti nošení helmy

8 komentářů

chachara
8. července 2011 • 06:38
Ten vzkaz je pro fargo 007
chachara
8. července 2011 • 06:38
No mate asi pravdu,ale bohuzel "spolecnost" chce diktovat lidem uplne vsechno.Takze radsi budu prispivat jednomu,kterej nenosil helmu,nez poslouchat stovky debilnich narizeni
squirrelsam
6. července 2011 • 19:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
limak007
4. července 2011 • 18:13
Myslím ten článek. Vypadá to trefně, že? Ale, ono se to dá brát i jinak. To, že jeden motorkář bez helmy umřel je smutné. Že to bylo na protestní akci ... no bylo. ALE! Myslíte si, že nám, dospělým lidem má pořád někdo něco nakazovat? Mluvím o případech, kdy svým, byť možná podle jiných hloupým, jednáním neohrožuji jiného než sebe? Co mi má do toho kdo kecat, jestli si na palici narazím blembák? Rozbíjím si svůj kokos, ne? Co mi má kdo kecat do toho, jestli si ubalím džojnta? Je to poje zdraví. Kdybych ohrožoval jiného, ... to by bylo něco jiného. Tam ať platí zákon. Nebo ať žákon chrání děti! Ale mě, dospělýho chlapa, ať, prosím nechaj napokoji. Nechci si narvat na kokos přilbu a v nejhorším si za to zaplatím sám.
fargo2
4. července 2011 • 23:04
"...a v nejhorším si za to zaplatím sám." V nejlepším si za to zaplatíš sám. V nejhorším to za tebe zaplatí splečnost, až budeš mít doživotní následky, invalidní důchod na hlavu, rodina tě šoupne do LDNky, protože se o tebe nebude moci postarat.
fargo2
4. července 2011 • 23:06
Sem napište váš vzkaz!a to ani tobě ani nikomu jinýmu nepřeju nic zlýho.
ivanb
4. července 2011 • 16:14
...vy vážená redakce za takovou srágoru zajděte prašivou smrtí.
oldboy
4. července 2011 • 16:26
Jó, za blbost se platí. Za blbost dávanou hrdě na odiv se platí i veřejně.