Komentáře

Zpět na článek

Věci veřejné: Jsme prostě partička lunatiků

9 komentářů

squirrelsam
6. července 2011 • 20:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
tomber
24. června 2011 • 18:26
Ahoj,
... ahoj, jste veselí, já též
pismenacislice
24. června 2011 • 16:08
Buď ať přestanou s tím pitomým bojem za tzv."důstojné zastoupení" VV ve vládě nebo ať už tu vládu položí.

Já bych byl rád, aby Bárta přestal vytvářet problémy, kde nejsou, a začal plnit vládní program. Jestli toho ale ti magoři nejsou schopní, ať už konečně tu vládu položí - aspoň to bude konec téhle křeče - a také konec VV ve vrcholné politice. Což by bylo jediné pozitivum toho, kdyb tahle vláda padla.

Už mi je z VV blivno. Každý den od nich padne nějaké ultimátum, pitomý výkřik do tmy, skandál atd.
jednookykral
24. června 2011 • 15:40
To je zase výplod fantazie pana Hudce)...Vaše články jsou nicneříkající hlouposti.
ivanb
24. června 2011 • 15:43
HOLCE!!!
ivanb
24. června 2011 • 14:51
...věren svému jménu i politické flexibilitě na nějaké ministerstvo asi doskáče, horší je to s Johnem, který čím déle je ve VV, tím více jim škodí a když někde otevře hubu - má ty svatá prostoto-!!! A proč je toto všechno možné??? Protože máme nejslabšího premiéra za celou dobu, co jsem na tom božím světě!
sendyman
24. června 2011 • 21:44
Jo,státužel je to tak.....
Kde jste se flákal?
staracek
24. června 2011 • 12:30
Ne, že by ostatní strany a jednotlivý politici neprovozovali názorovou gymnastiku, ale tady je těch kotrmelců, salt a přemetů nějak moc. Tak si tak přemýšlím o hranici mezi flexibilitou, pragmatismem a naprostou bezpáteřností .....
rukolaman
24. června 2011 • 12:44
Máte pravdu, ale ostatní strany jsou na tom dle mého názoru ještě daleko hůř.