Život a styl

Zpět na článek

Likvidační reality show dobývá Ameriku na 101 způsobů

14 komentářů

el.mimo
20. června 2011 • 16:42
Darku, že jste opravdu takový trotl, za jakého se vydáváte.
V nenávisti k automobilové technice vypotit, že diváci F1 touží vidět salta, bouračky, oheň a mrtvoly, může opravdu jen intelektuální a morální pygmej, nebo vrcholně zanícený pumpičkář. Nesuďte podle své nenávistné duše pohnutky druhých, protože ne každý sdílí vaši představu, že pilot F1 je nejlepší na grilu za pravidelného otáčení, nebo jako krvavá roštěná. Možná byste měl zauvažovat o něčem komfortnějším a méně psychicky náročném, než je nadšené drcení si koulí a penetrace řiti pumpičkou, kdykoliv někdo na silnici hoří v autě. Zdá se totiž, že vám tato kratochvíle brání v myšlení v modu: Human, a pak z vás lezou podobná moudra jako dnes.
von.rammstein
20. června 2011 • 18:22
tedy vy jste se rozohnil
ultimathule
20. června 2011 • 20:04
Furt lepší, než se rozhovnit jako ty, ne, soudruhu?
pavel07
20. června 2011 • 18:36
Fanatik jsi leda ty, co furt s těma kolama máš?
Já taky koukám na F1 kvůli těm bouračkám a na kole nejezdím!
el.mimo
20. června 2011 • 19:11
Defaultní idiot? Pyroman? Těšit se na okamžik, kdy snad někdo při závodě uhoří v saltech, tak jako Darek, není "úplně" v pořádku. Máte-li stejná očekávání....
Á propos, nejste na odborové schůzi, tak se napříště, prosím, zdržte pokusů o družbu.
pavel07
21. června 2011 • 07:32
Každý jsme nějak postižený, já koukám na neznámé lidi, co bourají v autech, ty zase spíláš konkrétnímu člověku a používáš výrazy typu "pumpička v řiti" apod, to si fakt nevybereš.
el.mimo
21. června 2011 • 09:43
Zřejmě vám uniká, že nevyžádané tykání je signifikantním znakem rovnostářů, jichž jsou odbory hlásnou troubou. Tento zlom, kdy společnost resignovala na elementární mravy se dá zpětně historicky doložit. Uznávám však, že i předtím se určitě semtam nějaký potulný lapka či žebrák nezdráhal ostatním tykat na potkání.
Mimochodem, jste si jist, že dovedete správně rozebrat text? Rozdíl mezi "návrhem ke zvážení" a "spíláním někomu" je totiž natolik markantní, že je lze jen těžko libovolně zaměnit.
pavel07
21. června 2011 • 10:22
el.mimo
21. června 2011 • 11:49
Že vám přijde komické druhým vykat mě nepřekvapuje. Jste komik! Jsem-li si dobře vědom, začal jste mi tykat sám od sebe, takže vaše další argumentace je poněkud scestná. Stejně tak upozornění na špatný výklad psaného slova označit jako "formalismus". Zbývá už jen velkolepé odhalení, že věta tázací a oznamovací jedno jsou.
Závěr vašeho elaborátu z frustrace komentovat nebudu - je to vaše frustrace, a tedy pouze váš problém.
S nadějí, že za pár let, až odrostete ničím a nikým neohrožené pubertě, najdete své místo ve společnosti, se s vámi loučím.
pavel07
21. června 2011 • 11:54
Kdo mluví jako v hospodě, nezaslouží si tykání, tak ahoj.