Komentáře

Zpět na článek

Problém Evropy: Nový šéf Al-Kajdy Zavahrí se zaměří na rozvrat v blízkých islámských zemích

9 komentářů

spiderm
20. června 2011 • 13:32
Už mi delší dobu vrtá hlavou, co ten von ramstein vlastně provedl, že mu zde takřka všichni spílají. Třeba jeho příspěvek u tohoto článku neshledávám nijak závadný Přiznávám že zde chodím jen od loňského prosince, předtím jsem od zpoplatnění neměl na diskuzi přístup, takže pokud by mi někdo mohl vysvětlit, jak se věci mají, díky...
sendyman
20. června 2011 • 21:32
To je jednoduché: ukradl nick, který byl na RX zavedený - no, nevím přesně - asi tak 5 let?
von.rammstein
19. června 2011 • 20:33
tak to je poměrně zajímavý článek.
ultimathule
19. června 2011 • 20:53
Vyprávěj, buzíčku
ultimathule
19. června 2011 • 20:59
Ne, neodpovídej, já už vím. Ten fousatej pán na fotce ti hodně připomíná tátu, viď? Jak ti dělal ty hnusný věci a ani si při tom nesundal brejle To je mi moc líto, máš můj soucit To by poznamenalo dokonce i člověka
whitebeard
20. června 2011 • 08:08
..docela přesné, jen bych opravil pár nepřesností..nebyl to jeho táta, ale tvoje máma..a i přesto, že vypadá jako chlap, tak to uměla podat tak, že si každý přišel na své..i buzíček ..jedná věc se jí ale nepovedla..Ty
sendyman
20. června 2011 • 21:30
Lepších sto buzíků než jeden komouš, Vypelichaná brado.
ultimathule
19. června 2011 • 16:33
snad dobře, ne? Konečně se to vyhrotí do situace "my, nebo oni". A pak buď my, nebo oni.
jan77
19. června 2011 • 12:18
co se to zase tady kafra za nesmysly o nejake situaci kdesi v jemenu lybii syriia kde jeste!!!!! normalne zakazat muslimum vstup do evropy zvysene kontroly na hranicich eu jakoz i mezi jednotlivymi staty eu a je po problemu. porad tady musim opakovat ze nemame nejakou povinnost pomahat zasahovat do deni nekde v arabistanu nebo prijimat z odtud emigranty. a ze se nas tento problem bude v blizke budoucnosti tykat je na snade neb ruzni paraziti ve vselijakych komisich eu uz horlive premysleji jak prerozdeli afgance turky pakistance a podobne spravedlive do vsech eu zemi.