Komentáře

Zpět na článek

Pražané, na rozdíl od politiků, odborářů a Klause, zvládají stávku s přehledem

25 komentářů

squirrelsam
6. července 2011 • 20:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
sendyman
17. června 2011 • 21:45
a v podstatě se zdá, že jako o nic nejde. Ale jde... "Nováčkům", tedy těm, co sem nechodí tak dlouho (sám nevím - ale já asi tak 5-6 let, možná víc?) jako já a někteří jiní, mám pocit, že to stojí za "vysvětlenou". Ani tehdy RX nebyl neomylný - tedy, nehlásal bludy jako dnes, ale gramatická, nebo významová chybička se vloudila, spíš šlo o překlep.
Byl tu jeden (v tomhle smyslu měl nick "Hnidopich", ale normálně tu vystupoval pod nickem jiným), dej mu Přírodo lehkou zem, co na ty chyby upozorňoval. Nikdy netepal diskutéry za jejich občas chyby (no, málokdy se staly, každopádně mnohem míň, než dnes), zato tepal redachtóry, protože očekával, že profesinálové mají odvádět profesionální práci.
A když se to stalo a on, nebo někdo jiný, na to upozornil, objevila se tu omluva a dík za upozprnění.
Jenže, to v RX působila ještě paní Lenka Krbcová, online editorka. Ta měla ponětí o slušném chování.
Dnes je to jinak. "Novinář" napíše blábol, čtenář jej na to upozorní.
V podstatě jsou nyní dvě možnosti: buď to nechají být (hóóóódně často), nebo to opraví. Ale v "tichosti". Takže pro později přišedšího se ten opravující musí nutně jevit jako debil, protože to vlastně nedává smysl, když už je to opraveno...
Že jo, pane Bucherte, když jste si opravil "včera" (psáno v aktuální den) na "čtvrteční".
Jste ***.
vrkal
16. června 2011 • 19:58
Většina, co znám, jsou milionáři a nebo mají platy o kterých se třeba v Děčíně ani nesnilo. Dokáží jen pomlouvat a špinit lidi co jim přinášejí hodnoty a ještě je odírají a zesměšňují. Samozřejmě že se k žádné demonstraci nepřipojí dokud neuvidí, že jim s toho nekyne prospěch. Bylo to vidět na drzích foccích v TV. Arogantní stejně jako pablbové z vlady.
sendyman
16. června 2011 • 20:21
S Vámi je fakt sranda, vážně. "Většina,co znám...". To máte z pekla štěstí, na takové známé, opravdu. Já jsem se v Praze narodil a žiju, ale vážně neznám (tak, abych o něm mohl říct, že ho znám) žádného milionáře (tím myslím movitě, nikoliv nemovitost, těch znám spousty, především na venkově).
Možná dělám něco špatně?
sirien
21. června 2011 • 21:43
Ale notak, Sendy, vraťte se na zem.

Když vidlák mluví o milionářích, má na mysli v CZK a ne v EUR, milion v korunách tu má okolo kdekdo movitě (pokud teda zrovna někam neinvestoval, ale to přinejhoršim dovydělá do čtvrt roku znova)...
von.rammstein
17. června 2011 • 18:42
s tímto názorem souhlasím i nesouhlasím.
sendyman
17. června 2011 • 21:07
Aha! Takže vo co vlastně go?
sirien
21. června 2011 • 21:39
HAhaha, mindráky sou vždycky zábavný čtení

Jasně, každej chudák pražák důchodce s garsonkou v Karlíně se topí v milionech... vůbec se mu nedivim, že je v tý garsonce, lepší malá garsonka v Praze v civilizaci než než menší domek někde... kde že to? Děčín? Musim mkrnout na gmaps, ale myslim že sem tamtudy snad i někdy projížděl...

A vůbec - jestli se Vaší vesnické chátře nelíbí, jak si tady v Praze žijeme, tak pro nás žádný hodnoty netvořte - my vám za ně nebudem platit a pro nás za nás milionáře si nepražskej plebs může chcípnout hlady, jídlo máme stejně s Tesca a Tesco nám ho určitě nebude mít problém dovézt odněkud jinud a pokud se pamatuju dobře tak k ničemu jinýmu vidláků netřeba...

(PS - a navíc máme multiplexy s kinama a metro, heč :P )
okuk
16. června 2011 • 19:18
Ve Švýcarsku stávky neexistují a tak jimi ani nikdo nemůže hrozit. A když někdo slyší slovo "komunista", otřese se hnusem.
cement
16. června 2011 • 19:35
zase si neužijou tolik srandy