Komentáře

Zpět na článek

Odboráři chtějí stávkou totálně ochromit veřejnou dopravu

10 komentářů

zajda61
11. června 2011 • 10:40
české odbory jsou banda vyžranejch, rudejch šmejdů,.... pokud bude nějakej rudej blb blokovat silnici,.. pendrekem přes palici a do lochu,....
babacz
10. června 2011 • 23:33
Mockrat dekuju, ze nam blokujete pristup do prace a uz se nemuzu dockat predcasnych voleb a pana Ratha jako ministra zdravotnictvi, pana Jandaka jako ministra kultury atd., za zady jim bude funet Ransdorf s Dolejsem. Kdo chce kam....
von.rammstein
10. června 2011 • 18:16
kdo ty odboráře vlastně živí.
whitebeard
10. června 2011 • 21:19
na rozdíl od tebe se živí sami..a své odbory..neboj, z Tvé kapsy na odbory nejde ani koruna, ťuňťo
von.rammstein
10. června 2011 • 21:25
odbory že se živí sami?
whitebeard
10. června 2011 • 21:27
a mkdo je živí?..jen odboráři svými příspěvky..stát a zaměstnavatelé na odbory nedávají ani halíř..nebo mi snad něco uniklo a Ty máš jiné poznatky?
pismenacislice
10. června 2011 • 16:00
Dokud jste si mysleli, že žijeme v demokratickém státě, tak se pletete. Pokud si zvolíte politickou stranu, která se dostane do vlády, tak se neradujte, váš voličský hlas bude neutralizován koaličním kompromisem. A když se vám poštěstí to, že si vaše strana vybojuje nějaké prvky z programu, který jste volil, tak vám je to stejně k ničemu, protože v ČR mají vetší váhu nevolené orgány a organizace, jako je například Ústavní soud a odbory. ÚS může kdykoli zrušit rozhodnutí volených zástupců. A odbory evidentně žijí v iluzi, že mají právo dělat politiku. A k tomu tady máme celou řádku neziskových organizací, které mají právo zdržovat každý projekt, který se jim znelíbí.
Fuck off odborům a všem dalším šmejdům, kteří se zaklínají mým dobrem, aniž by se mě ptali na názor.
whitebeard
10. června 2011 • 21:25
hmm, zajímavý výkřik, ale nějak mi nedochází, co si pžedstavuješ pod pojmem "politika"..jak odbory zasahují do zahraniční politiky?..jak zasahují do obrany či školství?..pokud jsem si všiml, jde jim jen o jejich práva na spokojený život..při splnění všech povinností vůči státu..každý člověk má v Listině práv a svobod zaručeno právo na občanskou neposlušnost, pokud jeho představitelé porušují dobré mravy..myslíš, že ti korytáři ve vládě, parlamentu, senátu a na hradě se řídí dobrými mravy?..asi těžko, to by nekradli ...a pakovat můžeš, pokud i Ty k těm zlodějům paqtříš..jinak to ukazuje jen na Tvou duševní pubertu
sendyman
11. června 2011 • 01:45
Jak jste "starej" (narážím na Váš nick, možná to není pravda ), tak jste prostoduchej.
Prostudujte si Listinu ještě jednou, možná hned zpočátku narazíte na 3/3: "Nikomu nesmí být způsobena újma na právech pro uplatňování jeho základních práv a svobod."
Moje svoboda je v pondělí cestovat po Praze kam musím, nebo se mi zachce: za prací, do bordelu, na pivo...
Tuto svobodu mi údajně chtějí jacísi horníci (proč? Je to stávka dopraváků, ne? A bez nich se obejdu.) odepřít stavěním jakýchsi zátarasů v ulicích.
Tak jak je to s těmi mravy?
212809
11. června 2011 • 09:49
Whitebeard má zřejmě velkej mozek malej a malej skoro žádnej, takže je těžké mu něco vysvětlovat.