Život a styl

Zpět na článek

Válku proti drogám jsme prohráli. Legalizujte všechen fet

89 komentářů

kkk999
6. června 2011 • 16:55
to bych musel být hodně hloupý, kdybych se vztekal kvůli takovým vypatlancům, jak jste vy..u mě jste míň, než hromada ho*en...ty vaše rozumu zbavené makovice mě nemohou urazit, mám vás v jisté části těla na dolním konci zad...
sendyman
6. června 2011 • 17:36
Ano?
A co kroupy? Padaly?
sendyman
6. června 2011 • 15:08
To se nám tady ta koktavá dávka psího žrádla hezky rozpovídala!
Doufám, že si nepotrhala žilky! Jak je, pane dochtor?
frolec
6. června 2011 • 13:17
...ale ja proste musim: KKK999 jest sam o sobe definici absolutniho idiotismu Nekomu nedojde ani tak nad slunce jasna vec, ze dite do 18-ti let se daleko hure dostane ke droze legalni, kde prodej je kontrolovan, nez ke droze nelegalni od dealera po ceste ze skoly
kkk999
6. června 2011 • 15:17
To rozhodně, ty troubo vyhrabaný, proto je tolik dětí opilých nebo podnapilých...proto tolik dětí kouří cigarety...frolče, či jak ses nazval, ty jsi ten pravý, co má co mudrovat o idiotismu, podívej se do zrcadla a uvidíš idiota, vypatlanče...Jak je kontrolován prodej alkoholu a cigaret osobám mladším 18 let, o tom se denně může každý přesvědčit, *** frolče...
ohm007
6. června 2011 • 15:45
Soudruhu, ty si tak neuvěřitelně protiřečíš, nebylo u tebe náhodou diagnostikováno pokročilé stadium schizofrenie?
sendyman
6. června 2011 • 16:13
No, von se vždycky, když mu naběhnou žilky, přestává kontrolovat. Ale zdá se, že je má naběhlý v jednom kuse!
-henry-
17. června 2011 • 11:04
kkk999 by nemusel nadávat, ale na jednu stranu se mu nedivím.... Apropoooo, zahoďte jointam jděte ven, zaběhněte za nejbližším dealerem (Protože je zcela jistě blíže jak nejbližší trafika.), kupte si pořádnou dávku heráku a vysmažte se.
ohm007
6. června 2011 • 15:43
Prosím vás, neurážejte tady idioty, ano?
-henry-
17. června 2011 • 10:58
Ve svých mladých letech jsem se opravdu přesvědčil, jak je prodej alkoholu a cigaret kontro­lova­ný.­­.... Mimochodem, až do 20 let mi nikdo jinou drogu nenabízel. ...(Možná jsem chodil jen kolem policejních stanic. )